Isparta Kır Düğünü ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Isparta’daki Kır Düğünü Mekanları

Isparta, engin gül bahçeleriyle akıllara gelen bir şehir. Bununla birlikte şehirde birçok milli park ve kır bahçesi bulunuyor. Yüksek dağları ve masmavi gölleriyle ilgi çeken Isparta kır düğünü yapmak isteyen çiftlere pek çok seçenek sunuyor. Isparta kır düğünü salonlarının çoğu şehir merkezinde yer alıyor. Böylece kolayca ulaşılabilen konumlarda sana özel bir atmosfer oluşturuluyor.

Isparta kır düğünü organizasyonu düzenlemek isteyen çiftleri farklı ilçelerinde ağırlıyor. Şehrin merkez ilçesi, Isparta kır bahçesi düğün salonu seçeneklerinin yoğunlaştığı bölgeler arasında dikkat çekiyor. İlçede geniş bir kapasite aralığı görüyoruz. Merkez ilçesinde bulunan mekanlar, hizmet vermeye 50 konuğun da altında kapasiteler ile başlıyor. Bu sayı, İstiklal ve Halıkent gibi mahallelerde 2000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Isparta’nın Yalvaç ilçesi, merkezden biraz daha uzaklaşmak isteyen çiftlerin uğrak noktası haline geliyor. Yalvaç’taki kır bahçeleri, orman içi gibi konumlarda hizmet vererek tamamen sana ve düğününe ait alanlar sunuyor. Ayrıca Yalvaç mekanları, çoğunlukla şehrin kapasite ortalamasında hizmet veriyor. Havuz başında kır düğünü yapmak isteyen çiftler ise Merkez ilçesine yöneliyor.

Ev sahipliği yaptığı doğal güzellikler ve özel konumu ile Isparta, düğününü çeşitli manzaralar eşliğinde yapmanı sağlıyor. Isparta Merkez, davetlilerine masmavi görüntüler sunmak isteyen çiftleri göl manzaralı bahçelerde ağırlıyor. Tarih aşığı çiftler de bu ilçedeki mekanlarda kendilerine göre davet alanları bulabiliyor. Yalvaç, orman gibi doğa manzaralarının sıkça karşına çıktığı bir ilçe olarak dikkatimizi çekiyor.

Isparta Kır Bahçelerinin Sana Özel Hizmetleri

Isparta kır bahçesi düğün salonu alternatifleri, kapsamlı paketler ile davetini baştan sona kendileri organize ediyor. Kır mekanlarında bulunan davet koordinatörleri, düğününden önce seninle bir araya gelerek hem aklındaki soruları gidermene yardımcı oluyor hem de organizasyon akışı hakkında fikirlerini alıyor. Daha sonraysa senin için alanların dekorasyonu, oturma düzeni ve düğün akışı gibi ayrıntıları hallediyorlar.

Isparta kır bahçesi düğünleri dileğine göre yemekli veya kokteyl şekillerde planlanabiliyor. Yemekli düğünlerde sıcak veya soğuk başlangıçlardan tatlıya kadar uzun bir şölen hazırlanıyor. Kokteyl davetlerse aperatif lezzetlerin sunulduğu ve daha kısa süren düğünler olarak dikkat çekiyor. Yemekli ve kokteyl davetler için birden fazla menü hazırlanıyor ve damak zevkine göre seçim yapma hakkın bulunuyor.

Kır düğünlerinin en güzel yanlarından biri, davetlilerinle istediğin gibi eğlenirken ferah bahçelerde zamanın nasıl geçtiğini asla anlamaman. Mekanlar da bu eğlencenin dozunu katlayabilmen için paketlere bazı hizmetleri dahil ediyor. Örneğin; neredeyse her bahçede ses ve ışık ekipmanlarının kurulumunu mekanlar hallediyor. Ayrıca kır bahçelerinin anlaşmalı olduğu profesyonel orkestra ve DJ’ler de düğününde sahne alıyor.

Çoğu kır düğünü Isparta’da saat 00:00’da sona eriyor. Bununla birlikte eğlenmeye devam etmek isteyen çiftler için kır bahçeleri after party alanları ayırtabiliyor. Mekanların neredeyse hepsinde kendi araçlarıyla katılım sağlayacak davetlilerin için otopark ve vale hizmetleri bulunuyor. Ayrıca kır bahçelerinde son hazırlıklarını yapabileceğin gelin ve damat odaları da senin için ayırtılıyor.

Isparta Kır Düğünü Fiyatları Uygun mu?

Isparta kır bahçesi fiyatları, kişi başı rakamlar ile hizmet veriyor. Bu sebeple Merkez’de bulunan butik mekanlar, düğününü daha uygun fiyatlarla yapmak istersen yanında oluyor. Merkez’deki geniş bahçeler, kişi başı fiyatlarını genelde daha düşük tutuyor. Böylece kalabalık davetler için de cebini yormana gerek kalmıyor. Ayrıca Yalvaç’taki kır bahçeleri, ortalamanın altındaki rakamları ile dikkat çekiyor.

Isparta’nın parkları ve kır bahçeleri, sıcak havaların görüldüğü yaz aylarında en popüler zamanlarını yaşıyor. Yaz sezonu, kır düğünleriyle evlenecek çiftler tarafından da daha sık tercih ediliyor. Bu da düğününü yazın yapmak istersen elindeki bütçeyi daha yüksek tutmanı gerektiriyor. Kapalı ve açık alanlarıyla her mevsim hizmet verebilen mekanlarsa diğer sezonlarda hesaplı düğünleri mümkün kılıyor.

Isparta kır düğün fiyatları, şehrin merkezinde bulunan bahçelerde daha hesaplı olmasıyla dikkatimizi çekiyor. Aynı zamanda kır ve orman manzaraları gibi görüntülere her fiyat aralığında ulaşman mümkün oluyor. Bununla birlikte göl kenarı mekanlardan birinde düğününü yapmak istediğinde maliyet biraz daha artıyor. Orman içi davetlerde de Isparta kır düğün salonu fiyatları yükselebiliyor.

Konuklarını girişte çikolata ve kolonya ile karşılamak veya yöresel dans ekiplerine düğününde yer vermek istersen, daha fazla ödeme yapman gerekebiliyor. Isparta bahçelerinde tavuk sote gibi beyaz et menüleri en uygun fiyatlarla karşına çıkıyor. Tas kebabı gibi kırmızı et seçenekleriyse fiyatları arttırıyor.

En Trend Isparta Kır Bahçesi Dekorasyonları

Tüm Şehirler Kır Düğünü