Adana Kır Düğünü ve Fiyatları

Kır Düğünü Adana
Panorama Park Teras
Kapasite 200 - 250 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
%43
Kır Düğünü Adana
Komshu Restaurant ve Kır Düğünü
Kapasite 50 - 500 Kişi
Kişi Başı 250 - 500 TL
%26
Kır Düğünü Adana
Dream Day
Kapasite 100 - 625 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL
%20
Kır Düğünü Adana
The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo
Kapasite 50 - 700 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL
%33
Kır Düğünü Adana
Anka Wedding
Kapasite 50 - 850 Kişi
Kişi Başı 250 - 500 TL
Kır Düğünü Adana
Wedding Ada Park
Kapasite 100 - 1000 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
%25
Kır Düğünü Adana
Şirin River Park
Kapasite 100 - 800 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL
%20
Kır Düğünü Adana
Panorama Park
Kapasite 300 - 2500 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
Kır Düğünü Adana
Grand Amour Wedding
Kapasite 200 - 875 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
%32
Kır Düğünü Adana
Kremlin Davet
Kapasite 200 - 750 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
Kır Düğünü Adana
Brothers Pool Wedding
Kapasite 200 - 400 Kişi
Kişi Başı 1.500 - 2.000 TL
Kır Düğünü Adana
Bellamarin
Kapasite 300 - 1000 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
Kır Düğünü Adana
Eflin Kır Düğünleri
Kapasite 20 - 600 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
Kır Düğünü Adana
Atosev
Kapasite 150 - 450 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
Kır Düğünü Adana
Çiçekköy Event
Kapasite 10 - 750 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL
%20
Kır Düğünü Adana
Liparis Park
Kapasite 50 - 500 Kişi
Kişi Başı Yemek Servisi Bulunmuyor
Kır Düğünü Adana
My Marina Wedding
Kapasite 100 - 625 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL
%27
Kır Düğünü Adana
Bacardi Kır Düğünü & Organizasyon
Kapasite 50 - 1300 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL

Adana’daki Kır Düğünü Mekanları

Tarihi, kültürü ve doğasıyla herkesi kendine hayran bırakan Adana’da kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapan pek çok mekan bulunuyor. Kır düğünü organizasyonları için hizmet veren davet alanlarının büyük bir kısmı, Çukurova’da yer alıyor. Çukurova’daki kır organizasyon mekanlarının neredeyse tamamı hizmetlerini hem açık hem de kapalı davet alanında sunabiliyor.

Kır düğününü organize edebileceğin ilçeler arasında; Adnan Menderes, Ceyhan, Karaisalı, Kozan, Seyhan, Yumurtalık ve Yüreğir yer alıyor. Adana kır düğünü mekanlarının birçoğu bahçede konumlandırılıyor. Adana'da hizmetlerini; orman içinde, havuz başında, deniz ve göl kenarında sunabilen kır organizasyon mekanları da bulunuyor. Adana kır düğün yerleri, ayrıcalıklı hizmetleriyle çiftlerin ve konukların memnuniyeti için çabalıyor.

Adana kır düğünü yerleri, farklı özellikleriyle tüm çiftlere hitap etmeyi amaçlıyor. Çukurova ve Seyhan’daki açık hava mekanları, olumsuz hava koşullarına karşı çeşitli önlemler alıyor. Çukurova’daki kır mekanlarının bir kısmında cam tavan özelliği bulunuyor. Teras ve balkon gibi alanlar konuklarınız tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Adana kır düğünü salonları, kolonsuz ve yüksek tavanlı yapılarıyla öne çıkıyor.

Adana’da yemekli kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebileceğin mekanların ortalama olarak 750-1.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanları geniş bir alanda hizmet verdiği için davet yerlerinin konuk ağırlama kapasiteleri de ortalamanın üzerinde oluyor. Sade ve küçük bir kutlama organizasyonu yapmayı planlayan Adanalı çiftler; Ceyhan, Çukurova, Karaisalı veya Seyhan’daki butik kır mekanlarını tercih ediyor.

Adana kır düğünü mekanları fiyatlarıyla her çiftin bütçesine dost oluyor. Yemekli kır organizasyon yerlerinin büyük bir kısmı uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor. Şehirdeki ilçelerin birçoğunda cep yakmayan mekan alternatifleri bulunuyor. Adanalı çiftlerin anlaşmış oldukları düğün mekanına ödeyecekleri tutarı; menü seçimleri, konuk sayıları ve talep ettikleri ekstra hizmetler belirliyor.

Adana Kır Bahçelerinde Hangi Manzaralar Bulunuyor?

Tabiatın ve doğal güzelliklerin tam ortasında olduğun bir kır düğünü Adana’da yapılır! Akdeniz iklimiyle ön plana çıkan Adana’da yeşil ve mavi tonları bir arada bulunuyor. Bu huzurlu şehrin doğası, davet alanlarının manzaralarına da yansıyor. Açık hava mekanlarının büyük bir kısmında; bahçe, doğa ve kır manzarası bulunuyor. Yemyeşil kır bahçelerine mevsim çiçekleri eşlik ediyor.

Adana’da tarihi yer manzaralı kır organizasyon mekanları bulunuyor. Nostalji kokan bu mekanlarda çiftler kendilerini bir masalın içerisinde gibi hissedebiliyor. Adana’da nostaljik kır mekanları, Çukurova ve Yüreğir’de yer alıyor. Çukurova Güzelyalı’daki kale manzaralı kır bahçeleri de Adanalı çiftler tarafından severek tercih ediliyor. Teras özelliği olan bu mekanlarda çiftler ve konuklar manzaranın tadını keyifle çıkarabiliyor.

Adana’da deniz veya göl kenarında konumlandırılan bir davet alanında dünyaevine girebilme olanağın bulunuyor. Nehir, dere, körfez, deniz ve göl manzaralı kır organizasyon mekanları şehrin pek çok ilçesinde hizmet veriyor. Adanalı çiftlerin severek tercih ettiği bu mekanlar; Adnan Menderes, Çukurova, Seyhan, Yumurtalık ve Yüreğir’de yer alıyor. Buradaki manzaralı kır bahçelerinin birçoğu makul fiyatlı oluyor.

Şehir merkezindeki kır organizasyon salonlarında Adana manzarası yer alıyor. Adana’yı geniş açıdan seyretmek isteyen çiftler, seçimini panoramik manzaralı düğün mekanlarından yana yapıyor. Panoramik şehir ve park manzaralı kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı, Çukurova’da bulunuyor. Ceyhan, Kozan, Seyhan, Yumurtalık ve Yüreğir’deki kır alanlarında gerçekleştirilen düğünlerde çiftler ve konuklar Adana’nın güzelliklerini izleyebiliyor.

Adana’da Kır Düğünü Ne Kadar Maliyetli?

Kır düğünü fiyatları Adana’da pek çok unsura göre değişebiliyor. Çiftler, kriterleri doğrultusunda yapmış olduğu seçimlerle ödeyecekleri tutarı belirliyor. Düğün maliyetini azaltmak isteyen çiftler, organizasyon tercihlerini de bu doğrultuda yapıyor. Düğün fiyatları çoğu mekanda kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Butik konseptli düğün organizasyonlarında kişi sayısı az olduğu için ücretler de daha uyguna gelebiliyor.

Adana kır düğünü fiyatlarının en uygun olduğu davet alanları; Ceyhan, Çukurova, Karaisalı, Kozan, Seyhan, Yumurtalık ve Yüreğir’de bulunuyor. Cep dostu fiyatlarıyla ön plana çıkan kır organizasyon mekanları; bahçede, otelde, restoranda, öğretmenevinde ve meyhanede hizmet verebiliyor. Alkollü içecekli düğün organizasyonlarında çiftlerin alkol seçimleri ücretleri doğrudan etkiliyor. Yemekli düğün yerlerinde ise tercih edilen menü fiyatlara yansıyor.

Adana kır düğün fiyatlarının makul olması, çevre illerde bulunan çiftlerin de ilgisini çekiyor. Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hataylı çiftler Adana kır bahçelerinde hesaplı bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Adnan Menderes, Çukurova, Seyhan ve Yüreğir’de konumlandırılan kır davet alanları, modern konseptlere uygun fiyatlar karşılığında ev sahipliği yapabiliyor.

Adana kır bahçesi fiyatları; Çukurova, Seyhan ve Yüreğir’deki bazı yerlerde ortalamada seyrediyor. Ortalama fiyatlı kır organizasyon mekanlarının neredeyse tamamı, yüksek kapasiteli oluyor. Yüksek konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkan yerler 2.000 kişiye kadar yemek hizmeti sağlayabiliyor. Fiyatların ortalamada olduğu butik konseptli kır bahçeleri ise Çukurova Kabasakal Mahallesi’nde yer alıyor.

Adana kır düğün salonlarının fiyatları, organizasyon mekanının sunmuş olduğu hizmetlerin içeriğine göre farklılık gösterebiliyor. Çiftlere ayrıcalıklı ve lüks hizmetler sunan mekanlarda, fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor. Adana’da fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan kır düğünü mekanları; Çukurova, Seyhan ve Yüreğir’de yer alıyor. Adana kır düğün salonu fiyatları yüksek olan yerler, profesyonel ekiplerle birlikte çalışıyor.

Adana Kır Bahçesi Opsiyonlarında Ne Gibi Hizmetler Var?

Tüm Şehirler Kır Düğünü