Muğla Kır Düğünü ve Fiyatları

Muğla’daki Kır Düğünü Mekanları

Muğla, turistik açıdan oldukça önemli bir şehir. Muğla'nın özellikle kırsal kesimlerinde yapılan düğünler, son yıllarda oldukça popüler. Muğla kır düğünleri; doğal ve tarihi güzellikleri, lezzetli yemekleri ve geleneksel atmosferiyle dikkat çekiyor. Buradaki kır bahçeleri düğünün için harika bir seçenek! Kır Bahçesi'nin muhteşem doğal manzarası, düğün fotoğrafları için de harika bir arka plan sunuyor.

Muğla’daki mekanlar ortalama olarak 750 kişiye hizmet verebilecek geniş yemekli kapasite imkanı sunuyor. Fakat küçük gruplarla gerçekleştirilecek bir kır düğünü istersen, butik mekanlar da bulabilirsin. Muğla kır bahçeleri genellikle geniş ve ferah alanlara sahip. Böylece tüm sevdiklerinle birlikte rahat bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Ayrıca geniş dans pisti sayesinde gönlünce dans edip eğlenebilirsin.

Muğla'da düğün hizmetleri ve paketleri, çiftlerin ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Kır düğünü organizasyonları için genellikle açık hava mekanları tercih ediliyor. Fakat kapalı salonları da kolaylıkla bulabilirsin. Bu mekanlar arasında çiftlikler, bağ evleri, doğal parklar ve ormanlık alanlar yer alıyor. Bodrum ve Milas’ta açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren kır düğün mekanlarıyla sıklıkla karşılaşabilirsin.

Kır Bahçesi'nin düğün manzaraları arasında; muhteşem doğal manzaralı bir bahçe, havuz başı veya göl manzaralı bir alan bulunabilir. Burada düğün organizasyonu yapan çiftler, unutulmaz bir düğün deneyimi yaşayabilirler. Ayrıca kır Bahçesi'nin sunduğu düğün paketleri arasında; düğün organizasyonu için profesyonel bir organizasyon ekibi, yemek, içecek ve eğlence hizmetleri gibi birçok imkan bulunuyor.

Muğla Kır Düğünü Fiyatları

Mekanların büyüklüklerine göre Muğla kır düğün fiyatlarında farklılıklar oluyor. Küçük gruplara hizmet veren butik mekanlar genellikle daha uygun fiyatlı oluyor. Bodrum ve Fethiye’de bu tarz mekanları bulmak mümkün. Fiyatlar kişi başı üzerinden belirlendiği için geniş kapasiteli mekanlar genellikle bir tık yüksek fiyatlarla hizmet veriyor. Bodrum, Merkez ve Milas ilçelerinde bu tarz mekanlarla karşılaşabilirsin.

Muğla kır bahçesi fiyatları, mekanların sunduğu hizmetler ve kalitelerine göre de farklılık gösteriyor. Hizmetler genellikle farklı bütçeler için çeşitli paketler halinde sunuluyor. Kaliteli hizmet tercih edersen, biraz daha yüksek bir ücret ödemen gerekiyor. Bodrum ve Milas’ta kaliteli hizmetlere ortalama fiyatlarla sahip olabileceğin kır mekanlarını rahatlıkla bulabilirsin. Dalaman, Ula ve Yatağan’da düşük fiyatlarla karşılaşabilirsin.

Kır düğünü Muğla’da mekanların popülerliğine göre artıp azalan fiyatlarla gerçekleşiyor. Fethiye, Bodrum ve Milas gibi turistik yerlerde bulunan kır bahçeleri, çoğunlukla yüksek fiyatlarda hizmet veriyor. Ancak genel olarak Marmaris, Merkez ve Ortaca’da kır bahçesi fiyatları diğer turistik bölgelere göre daha uygun seyrediyor. Fakat her ilçede bütçene uygun olan kır bahçesini bulman mümkün!

Muğla Kır Düğünü Hizmet ve Paketleri

Muğla kır düğün salonları, organizasyonunda tercih edebileceğin çeşitli menüler sunuyor. Yemeksiz bir kır düğünü tercihi için aperatif menülerden ya da kokteyl menülerden yararlanabiliyorsun. Menülerde isteğine ve damak tadına göre değişiklikler yapabiliyorsun. Aynı zamanda bahçede düzenlenen yemekli düğünlerde açık havada yemeğin keyfini çıkarabilirsin. Bodrum ve Fethiye’de kır bahçelerinde yemekli bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Muğla’da kır bahçesi alternatifleri doğal ve rustik bir atmosfer yaratmak için özenle dekore ediliyor. Ahşap, hasır, çuval kumaş ve doğal taşlar gibi malzemeler, doğal bir tarz yaratmak için kullanılıyor. Masa süslemelerinde doğal çiçekler, tüyler ve yapraklar tercih ediliyor. Romantik atmosfer yaratmak için uygun aydınlatmalar yerleştiriliyor. Farklı dekorasyon seçenekleri sunarak organizasyonunu kişiselleştirmene olanak tanıyorlar.

Muğla kır düğünü organizasyonu, mekanların anlaşmalı olduğu yetenekli ekiplerle organize ediliyor. Profesyonel ses, sahne ve ışık hizmetiyle kaliteli bir eğlence gerçekleştirebilirsin. Ayrıca yetenekli müzisyenlerle canlı müziğin tadını doyasıya çıkarabilirsin. DJ eşliğinde de kır düğününü parti tadında gerçekleştirebilirsin. Bodrum kır düğünü mekanları çoğunlukla kaliteli müzik ve eğlence hizmetleri sunuyor.

Muğla Kır Bahçesi Düğün Manzaraları

Tüm Şehirler Kır Düğünü