Eskişehir Kır Düğünü ve Fiyatları

Eskişehir Kır Düğünü Mekanları

Türkiye’nin hareketli ve merkezi şehirlerden biri olan Eskişehir’de evlenecek çiftlere uygun ve farklı hizmetlere sahip kır bahçeleri bulunuyor. Mekanların kapasitelerinin 500 ila 2.000 kişi arasında değişmesi hem kalabalık hem de butik davetlere uygun bir alan bulmayı kolaylaştırıyor. Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerindeki mekanlar kalabalık bir davet gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Eskişehir kır düğünü salonları birbirinden güzel süslemeleriyle her tarza hitap eden davet alanı seçenekleri sunuyor. Kır düğünlerinin vazgeçilmez konseptleri arasında olan bohem ve rustik tarza sahip bahçelerde hayallerini süsleyen düğünü gerçekleştirebilirsin. Mekanlarda beyaz veya ahşap sandalyelerin yanında beyaz masalar tercih ediliyor. Ayrıca masa-sandalye giydirmelerinde de açık renkte kumaş ve tüller kullanılıyor.

Çeşitli özelliklere sahip birçok kır düğün salonu Eskişehir’in farklı ilçelerinde bulunuyor. Mahmudiye ve Odunpazarı ilçeleri, nostaljik atmosferde evlenmek isteyen çiftlerin dikkatini çekiyor. Doğal güzelliklerin ön plana çıktığı bir ortam istiyorsan, Günyüzü ve Alpu ilçeleri senin için uygun olabilir. Bunun yanında il merkezine yakın konumda bir mekan arıyorsan, Tepebaşı ilçesine göz atabilirsin.

Eskişehir kır düğünü mekanları gerçek çim zemine ve oldukça geniş bir alana sahip. Alanın ortasında bulunan dans pisti ise konuklarının rahatlıkla eğlenebileceği genişlikte. Ayrıca Odunpazarı ve Tepebaşı’nda havuz başı bulunan mekanlar da mevcut. Eskişehir’deki mekanlar olumsuz hava koşullarına karşı açılır-kapanır tavan ve çadır gibi aldıkları önlemler sayesinde eğlencene ara vermeden devam etmeni sağlıyor.

Eskişehir Kır Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Hayallerindeki düğünü gerçekleştirirken alacağın hizmetlerin kalitesi oldukça önemli. Bunun için Eskişehir kır düğünü mekanlarında ihtiyacın olabilecek her türlü hizmeti bulabiliyorsun. Düğününe eğlence katacak olan canlı performanslar ve DJ hizmeti sayesinde en sevdiğin şarkılarda doyasıya dans edebiliyorsun. Ayrıca son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma ekipmanları kaliteli bir davet gerçekleştirmeni sağlıyor.

Konuklarına muhteşem lezzetler sunmanı sağlayan profesyonel şefler her damak zevkine uygun menü seçenekleri hazırlıyorlar. Sunacağın lezzetlere karar vermeden önce menü tadımı yapabilirsin. Hazır menülerin içeriğinde düzenleme yapabilir veya kendin en baştan bir menü oluşturabilirsin. Bunun yanında profesyonel ve güler yüzlü servis ekipleri ise konuklarına en iyi şekilde hizmet ediyor.

Eskişehir’de kır bahçesi düğününü planlarken ederken yardım alabileceğin organizasyon sorumluları, senin için her türlü detayla ilgileniyorlar. Oturma düzeni, davet akışı ve özellikle dekorasyon gibi konularda kendi isteklerini belirterek organizatörler eşliğinde davet alanını düzenleyebiliyorsun. Dekorasyon ve süslemeler konusunda özel isteklerin var ise dışarıdan anlaşacağın bir organizasyon firmasıyla çalışabiliyorsun.

Dünyaevine gireceğin bu anı ölümsüzleştireceğin bir kır düğünü Eskişehir’deki mekanlarda çalışan kameramanlar sayesinde mümkün olabilir. Düğün boyunca yapılan fotoğraf ve video çekimi sayesinde davetinin her anı kayıt altına alınıyor. Yıllar sonra bile hatırlayacağın kayıtları düğünden kısa bir süre sonra alabilirsin. Ayrıca özel konsept çekimler için de başka bir fotoğrafçıyla çalışma imkanın var.

Eskişehir Kır Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Eskişehir kır düğünü fiyatları her ilçede farklılık gösteriyor. İlçenin merkeze olan yakınlığı ve davet alanlarının özelliği mekanların sunacağı fiyatı oldukça etkiliyor. Odunpazarı ve Tepebaşı’nı incelediğimizde, diğer ilçelere kıyasla daha yüksek fiyatlı mekanlarla karşılaşıyoruz. Bütçe dostu bir mekan arıyorsan da Alpu ve Beylikova ilçelerinde pek çok mekan alternatifi bulabilirsin.

Düzenleyeceğin davetin türü Eskişehir kır bahçesi fiyatlarını etkiliyor. Mekanlarda yemekli ve yemeksiz düğün gerçekleştirme imkanın bulunuyor. Yemekli davetlerin fiyatı ana yemek içeriğine göre belirleniyor. Bu yüzden kokteyl düğünlerle kıyaslandığında yemekli davetlerde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsin. Yemeksiz davetler daha uygun fiyatlı olması sebebiyle kalabalık düğünler için sıklıkla tercih ediliyor.

Eskişehir kır bahçesi fiyatları talep yoğunluğuna göre artıp azalıyor. Kır bahçesinde gerçekleşen düğünlere yaz ve bahar aylarında oldukça talep oluyor. Bu durumda diğer mevsimlere kıyasla daha yüksek bir ücret ödemen gerekiyor. Hafta içi organizasyonları uygun fiyatlı bir davet düzenlemek için oldukça ideal. Hafta sonunda gerçekleşen düğünler için bir tık yüksek fiyatlar talep ediliyor.

Düğününe davet edeceğin kişi sayısına karar vermeden önce bütçeni belirlemen önemli. Eskişehir kır düğün fiyatları kişi başı üzerinden belirleniyor. Mekanlar; talep ettiğin hizmetler, menü tercihin, düğün günü ve saatine göre bir fiyat aralığı sunuyor. Davetli sayın ile bu rakamı çarparak ödeyeceğin fiyatı öğrenebiliyorsun. Kalabalık davetler için de pazarlık yaparak fiyat konusunda anlaşabilirsin.

Eskişehir Kır Düğünü Yerlerinin Avantajları

Tüm Şehirler Kır Düğünü