Hatay Kır Düğünü ve Fiyatları

Hatay’daki Kır Düğünü Mekanları

Kültürel çeşitliliğiyle ve doğa harikası yapılarıyla ön plana çıkan Hatay’da düğününü organize edebileceğin kır mekanları bulunuyor. Hatay kır düğünü mekanlarının birçoğu Antakya’da yer alıyor. Defne, Samandağ, Arsuz, İskenderun, Dörtyol, Kırıkhan, Payas, Reyhanlı ve Yayladağı’ndaki kır organizasyon mekanları da iç açıcı manzaralarıyla Hataylı çiftlere ve davetlilerine ev sahipliği yapıyor.

Hatay kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebileceğin en avantajlı şehirler arasında yer alıyor. Kır organizasyon mekanlarının fiyatları her çiftin bütçesine uyuyor. Hataylı çiftler; uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlı kır organizasyon yerleri arasında özgürce seçim yapabiliyor. Düğün organizasyonlarının yapıldığı Hatay kır bahçelerinde hem çiftler hem de konuklar için şahane hizmetler ve olanaklar bulunuyor.

Hatay kır bahçesi opsiyonlarının bir kısmı hizmetlerini yalnızca açık havada sunuyor. Açık hava mekanları; bahçede, havuz başında ve deniz kenarında konumlandırılıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çeken Antakya kır düğün salonları, çoğunlukla kış organizasyonları için tercih ediliyor. Hatay kır düğünü salonları; şehir, park, nehir, orman, bahçe, doğa ve deniz manzaralı olabiliyor.

Butik konseptli ya da yüksek kapasiteli bir kır düğünü Hatay’da en güzel şekilde gerçekleştirilebiliyor. Büyük kır bahçeleri 2.000 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Hatay’daki kır organizasyon mekanlarının ortalama olarak 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Konuk ağırlama kapasitesi düşük olan butik kır düğünü mekanları ise Antakya, Defne, Samandağ ve Yayladağı’nda yer alıyor.

Hatay Kır Bahçelerinin Ücretleri

Hatay kır düğünü fiyatları organizasyon mekanlarının konumuna ve hizmet içeriğine göre değişebiliyor. Kır davet alanlarının özellikleri ve olanakları, ücretleri etkileyebiliyor. Şehirdeki kır organizasyon yerlerinin büyük bir kısmı, çiftlerden makul rakamlar talep ediyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan kır bahçeleri, çiftlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Ayrıca şehirde, ortalama fiyatlı kır organizasyon bahçeleri de bulunuyor.

Hatay’daki ilçelerin neredeyse tamamında uygun fiyatlı kır düğünü mekanları yer alıyor. Antakya kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebileceğin en makul ilçeler arasında bulunuyor. İskenderun kır düğün salonu opsiyonlarının birçoğunda fiyatlar ortalamanın altında oluyor. Defne ve Samandağ’daki kır mekanlarında da fiyatlar cep yakmıyor. Hesaplı bir kır düğünü organize etmek isteyen çiftler, bu ilçeleri severek tercih ediyor.

Fiyatların ne çok uygun ne de yüksek olduğu kır organizasyon bahçeleri; Antakya, Arsuz, İskenderun ve Samandağ’da yer alıyor. Buradaki ortalama fiyatlı kır bahçelerinin tamamı yüksek kapasiteli olmasıyla öne çıkıyor. İskenderun kır düğününü yapabileceğin ortalama fiyatlı deniz kenarı mekanlarıyla dikkat çekiyor. Samandağ’da konumlandırılan kır düğünü mekanları ise hizmetlerini havuz başında sunabiliyor.

Hatay kır bahçesi fiyatları ilçelerin bazılarında ortalamanın üzerinde olabiliyor. Defne’deki kır organizasyon mekanlarının bir kısmı, bu skalada yer alıyor. Defne Tavla Mahallesi’ndeki kır düğün mekanlarının 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Buradaki kır mekanları açık ve kapalı davet alanlarında çeşitli hizmetler sunuyor. Hatay kır düğün fiyatlarında indirim yapan organizasyon mekanları çiftlerin ilgisini çekiyor.

Hatay Kır Düğünü Mekanlarının Hizmet Yelpazesi

Hatay kır düğünü mekanları, deneyimli ve ilgili organizasyon sorumlularıyla birlikte çalışıyor. Kır düğünü mekanlarının konseptini çiftler seçiyor. Açık hava mekanlarında; bohem, otantik, rustik, romantik ve vintage tarzda detaylara yer verilebiliyor. Tüm detaylar büyük bir titizlikle kontrol ediliyor. Kusursuz bir düğün organizasyonu için Hatay kır mekanları, alanında yetkili profesyonel ekiplerle anlaşıyor.

Hatay Antakya kır düğünü mekanları, organizasyonlar için orkestra ve müzisyen temini yapabiliyor. Sahne kurulumuyla, mekan aydınlatmalarıyla ve ses sistemlerinin kontrolüyle kır düğünü mekanları alakadar oluyor. Müzik yayını, şehirdeki birçok yerde gece yarısına kadar devam ediyor. After party alanı olan kır düğünü mekanlarında saat kısıtlaması bulunmuyor. Çiftler ve konuklar, DJ performansının tadını keyifle çıkarabiliyor.

Kır bahçesine giriş sırasında Hataylı çiftleri; volkan, konfeti ve sis şovları karşılıyor. Çiftlere ve konuklara görsel bir şölen yaşatan kır organizasyon mekanları, profesyonel çekim ekipleriyle birlikte çalışıyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir ekiple ya da firmayla anlaşabiliyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının birçoğunda karşılama hostesi ve vale hizmetleri de bulunuyor.

Hatay Antakya kır bahçelerinde çiftler ister yemekli isterlerse de kokteylli bir davet verebiliyor. Ön tadım ve menüde değişiklik yapma gibi olanaklar, şehirdeki kır organizasyon mekanlarının büyük bir kısmında yer alıyor. Hatay’daki kır mekanlarının birçoğunda; klimalı gelin odası, geniş otopark, çocuk parkı ve engelli bireyler için özel giriş alanı da bulunuyor.

Hatay Kır Düğün Salonlarının Menüleri

Tüm Şehirler Kır Düğünü