Samsun Kır Düğünü ve Fiyatları

Samsun’daki Kır Düğünü Mekanları

Samsun, temiz sahilleri ve yemyeşil doğasıyla öne çıkıyor. Karadeniz’in en büyük ve gelişmiş şehri olan Samsun, doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Doğayla iç içe bir kır düğünü yapmayı planlayan Samsunlu çiftler için şehirde bol sayıda mekan seçeneği bulunuyor. Samsun kır düğünü mekanları, çiftlere ve konuklarına birbirinden avantajlı hizmetler sunuyor.

Samsun’un en güzel semtleri arasında yer alan Atakum, Bafra ve İlkadım’da kır düğününü organize edebileceğin birçok mekan bulunuyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarının bazıları da Alaçam, Çarşamba, Ondokuzmayıs, Tekkeköy ve Yakakent’te yer alıyor. Buradaki kır bahçeleri fiyat ve kapasite açısından tüm çiftlere hitap ediyor. Samsun kır düğünü mekanları, çiftlerin beklentilerini her anlamda karşılıyor.

Samsun kır düğün salonlarında butik konseptli ya da yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarının büyük bir kısmı 500-750 kişilik yemekli davetler düzenleyebiliyor. Atakum ve Bafra’daki kır bahçeleri 2.000 davetliye kadar ev sahipliği yapabiliyor. Konuk ağırlama kapasitesi ortalamanın altında olan butik mekanlar; Bafra, Çarşamba, Tekkeköy ve Yakakent’te yer alıyor.

Samsun kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamı hem açık hem de kapalı davet alanında konuk ağırlayabiliyor. Bahar ve yaz düğünleri için kır bahçeleri şahane bir seçim oluyor. Çiftler tarafından rağbet gören Samsun açık hava düğün mekanları; göl, dere ve deniz kenarında konumlandırılıyor. Şehirdeki mekanların bazılarında ise havuz başı davet alanı ve kapalı salon bulunuyor.

Samsun Kır Bahçelerinin Muhteşem Manzaraları

Samsun Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları

Samsun kır bahçesi düğün yerleri, genel anlamda cep dostu fiyatlarıyla karşımıza çıkıyor. Kır düğünü organizasyonları için hizmet veren her ilçede uygun fiyatlı mekan seçenekleri mutlaka yer alıyor. Uygun fiyatlı kır organizasyon mekanları ağırlıklı olarak Bafra, İlkadım ve Atakum’da bulunuyor. Samsunlu çiftler bu semtlerde deniz manzaralı bir kır düğününü çok uygun fiyatlara yapabiliyor.

Samsun kır düğünü fiyatlarının ortalama olduğu mekanlar Atakum’da yer alıyor. Beypınar Mahallesi’nde hizmet veren ortalama fiyatlı kır düğünü yerlerinin 1.000-2.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Ortalama fiyatlı açık hava mekanları, bahçe veya havuz başı davet alanı ile hizmet veriyor. Fiyatların ortalamada seyrettiği Samsun kır düğünü salonları, yüksek tavanlı yapısıyla ön plana çıkıyor.

İlkadım Cedit Mahallesi’ndeki kır organizasyon mekanları, hizmetlerini ortalamanın üzerinde fiyatlar karşılığında sunuyor. Samsun kır bahçesi fiyatlarının ortalamanın üzerinde olduğu mekanlar, en fazla 750 davetliyi ağırlayabiliyor. Deniz kenarında konumlandırılan yelken kulüpleri, yemyeşil bahçeler ve havuz başı davet alanları kır düğününü organize edebileceğin lüks mekanlar arasında yer alıyor. Lüks davet mekanlarının tamamı şehir merkezinde bulunuyor.

Samsun Kır Düğünü Yerlerinin Hizmet ve Fırsatları

Yemyeşil bir kır düğünü Samsunlu çiftlerin tercih ettiği organizasyonların başında geliyor. Samsun kır düğünü yerleri, çiftlere sunduğu hizmet ve fırsatlarla dikkat çekiyor. Yemekli veya ikramlı bir davet vermeyi düşünen çiftler, herkese hitap edebilecek çeşitlilikteki lezzetler arasında tercih yapabiliyor. Samsunlu çiftler; sabit, ekonomik ya da kokteyl menülerinden dilediğini seçebiliyor.

Samsun kır bahçesi opsiyonlarının büyük bir kısmı fotoğraf ve video çekim hizmetleri için ekstra bir ücret talebinde bulunmuyor. Fotoğraf albümleri, düğün posterleri ve video klipleri çiftlere anı olarak kalıyor. Şehirdeki kır düğünü yerleri, çiftlerin görüntülerinden oluşan sinevizyon gösterisini konuklarla paylaşabiliyor. Samsun’da; konfeti, volkan, sis ve meşale şovları sunan kır organizasyon mekanları da bulunuyor.

Samsun kır düğünü mekanları profesyonel çalışan kadrosuyla çiftlere her zaman en iyi hizmetleri sunmayı hedefliyor. Şehirdeki düğün davet alanları, tecrübeli organizasyon sorumlularıyla birlikte çalışmayı tercih ediyor. Davet alanlarının dekorasyon tarzını çiftler seçiyor. Sandalye giydirme ve gelin masası tasarımı gibi hizmetler de düğün mekanlarının paket içeriğinde yer alıyor.

Samsun kır düğünü mekanları, çiftler için çok katlı kutlama pastaları hazırlayabiliyor. Çiftler, yemek ve pastaların tadına önceden bakabiliyor. Orkestrayla canlı müzik imkanı, şehirdeki kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmında yer alıyor. Kır organizasyon yerleri, çiftlerin isteklerine göre semazen ve zeybek gösterileri sunabiliyor. Samsun kır nişanı organizasyonları için de benzer hizmetlerin sunulduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Tüm Şehirler Kır Düğünü