Balıkesir Kır Düğünü ve Fiyatları

Balıkesir’deki Kır Düğünü Mekanları

Doğal güzellikleri ve yaz düğünlerine elverişli atmosferi ile Balıkesir'de düğünler genellikle kır düğünü tarzında yapılıyor. Bu sebeple farklı konseptte pek çok özel mekan bulunuyor. Balıkesir açık hava düğün salonları arasında; geniş bahçeleri ve havuzlarıyla öne çıkan oteller, butik işletmeler, restoranlar ve çiftlik evleri bulunuyor. Konseptine uygun dekorasyonlarla, kır düğünü mekanlarını hayallerinizdeki gibi süsleyebilirsin.

Balıkesir'in tarihi dokusuyla ünlü ilçeleri de düğününü unutulmaz kılacak mekanlar sunuyor. Edremit, Ayvalık ve Gönen gibi ilçelerde yer alan tarihi konaklar ve taş evler, düğününe özel olarak hazırlanabiliyor. Mekanlar ortalama 750 kişiyi ağırlayabilecek yemekli kapasite sunuyor. Edremit kır düğün salonları genellikle yeşil alanların içinde yer aldığından açık havada düzenlenen düğünler için ideal.

Balıkesir kır bahçeleri, doğanın güzellikleriyle çevrili olduğu için çiftlerin kendilerini özel ve romantik hissetmelerini sağlıyor. Bu, özellikle doğal manzaralara sahip fotoğraf çekimleri için harika bir fırsat sunuyor. Kır düğün mekanları, her mevsimde düğün yapma imkanı sunuyor. Olumsuz hava koşulları için önceden önlem alıyorlar. Yağmur riskine karşı kapalı alanlarını da düğünün için hazır tutabiliyorlar.

Müzik ve eğlence konusunda kır düğün salonları genellikle profesyonel DJ veya canlı müzik grubuyla çalışıyor. Bu, çiftlerin doyasıya eğlenmesini sağlamak için harika bir hizmet. Ayrıca dans pisti ve özel ışıklandırma sistemleri de bulunuyor. A’dan Z’ye organizasyon hizmeti veren tam donanımlı Balıkesir kır düğünü mekanlarında fotoğraf ve video çekimleri de profesyonel ekip tarafından yapılıyor.

Balıkesir Kır Düğün Salonlarının Sunduğu Hizmetler

Balıkesir kır düğünü mekanları genellikle geniş bir açık alan sunuyor. Düğün töreni ve karşılama kokteyli için aynı alanı kullanabilirsin. Yemekli organizasyonlar için davetli sayısına uygun bir masa düzeni ayarlıyorlar. Ayrıca balkon ve deniz kenarı gibi farklı davet alanı özelliklerine sahip kır mekanları da mevcut. Ayvalık, Altıeylül ve Gömeç’te bu tarz mekanları rahatlıkla bulabilirsin.

Balıkesir kır düğün bahçeleri, organizasyonun için çeşitli menü seçenekleri sunuyor. Yemekli ve yemeksiz menülerden birini tercih edebilir; dilersen, açık büfe tarzında da bir düğün gerçekleştirebilirsin. Ayvalık ve Bandırma’daki bazı mekanlar geniş menü listeleriyle damak zevkine en uygun menüyü seçmene yardımcı oluyor. Mekanlarla anlaşarak menülerde değişiklikler yapabiliyorsun. Kararını vermeden önce menü tadımı yapabilirsin.

Çiçek aranjmanları, kır düğünlerinin romantik atmosferini tamamlamak için önemli. Balıkesir kır düğünü organizasyonu, profesyonel çiçekçiler ile çalışarak düğünün için harika bir çiçek düzenlemesi yapıyor. Farklı organizasyon şirketleriyle çalışarak sana özel bir dekorasyon oluşturmak için aksesuarlar konusunda da destek alıyorlar. Ayrıca düğün pastası, nikah şekeri ve davetiye gibi özel talepleriniz için de hizmet sunuyorlar.

Kır düğünleri genellikle daha sade ve romantik bir atmosfere sahip. Bu nedenle, Balıkesir kır bahçesi düğün salonu alternatiflerinin çoğunlukla bohem ve rustik bir tarza sahip olduğunu görüyoruz. Ahşap masalar, beyaz sandalyeler, hasır şapkalı çiçekler ve mumlarla süslenmiş dekorasyonlar sıklıkla tercih ediliyor. Bu, doğal bir atmosfer yaratıyor ve düğününün samimi bir ambiyansta gerçekleşmesini sağlıyor.

Balıkesir Kır Düğünü Fiyatları

Balıkesir kır düğün salonu fiyatları davetli sayısına göre değişiyor. Mekanlar kişi sayısına göre fiyat belirlediğinden geniş davetli listesine sahipsen, yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsin. Bu nedenle geniş kapasite imkanı sunan mekanlar daha maliyetli oluyor. Edremit ve Havran’da çok fazla sayıda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz mekanlar bulunuyor. Fakat bu mekanların kişi başı fiyatları diğer ilçelere göre daha uygun.

Balıkesir kır düğün fiyatları, kır mekanlarının yer aldıkları konumlardan etkileniyor. Şehre daha yakın ve ulaşımın kolay olduğu yerler için bir tık yüksek ücret ödeyebilirsin. Mekanların talep görme durumlarına göre de fiyatlar değişiyor. Altıeylül, Bandırma ve Edremit’te uygun fiyatlar sunan mekanlar bulabilirsin. Ayrıca Balıkesir kır düğün mekanlarının kampanyalarını takip ederek düğününü makul fiyatlara gerçekleştirebilirsin.

Balıkesir’de kır düğünü ne kadar harcama yapmak istediğine göre farklı hizmet paketleri hazırlıyor. Paketlerde detaylar arttıkça fiyatlarda artış gözlemleyebilirsin. Fakat kır yerleri ile genel hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketleri için uygun fiyatlarla düğününü gerçekleştirebilirsin. Ayvalık’ta kır düğünü için bütçene uygun seçenekleri bulabilirsin. Burada deniz manzarası eşliğinde dünyaevine girmek çoğu zaman makul fiyatlı oluyor.

Balıkesir Kır Düğünü Salonları Manzaraları

Tüm Şehirler Kır Düğünü