Malatya Kır Düğünü ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Malatya’daki Kır Düğünü Mekanları

Anadolu’nun güneşli şehri Malatya’da kır düğünü organizasyonları için hizmet veren birbirinden güzel davet alanları bulunuyor. Malatya kır düğünü mekanları, tecrübeli organizasyon ekipleriyle birlikte çiftleri ve konuklarını en iyi şekilde ağırlıyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarının birçoğu, hizmetlerini yalnızca açık davet alanında sunuyor. Malatya kır düğün salonlarında hem yaz hem de kış organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

Malatya kır düğünü organizasyonunu düzenleyebileceğin 5 ilçesiyle ön plana çıkıyor. Kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı Battalgazi ve Yeşilyurt’ta yer alıyor. Merkez, Darende ve Pütürge’deki davet alanları da çeşitli kır organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. Kır bahçelerinde düğünlerin yanı sıra; söz, nişan, kına gecesi ve mezuniyet töreni gibi pek çok sayıda organizasyon da düzenlenebiliyor.

Malatya kır bahçesi opsiyonlarıyla çiftlerin kalbini fethediyor. Malatya’nın yemyeşil bahçeleri, göl kenarındaki huzurlu davet alanları ve havuz başı mekanları kır düğününü organize edebileceğin açık hava yerleri arasında bulunuyor. Kır düğünü mekanlarının birçoğu şehir merkezinde yer alıyor. Darende'de kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebileceğin dinlenme tesisleri ise şehrin kalabalığından uzak bir konumda hizmet veriyor.

Malatya kır bahçesi düğün salonları, kalabalık bir organizasyon yapmayı planlayan çiftler için ideal alanı sağlıyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarının büyük bir kısmı 1.000-2.000 davetliye kadar ev sahipliği yapabiliyor. Yüksek kapasiteli kır bahçeleri Battalgazi ile Yeşilyurt’ta yer alırken, butik konseptiyle dikkat çeken mekanlar Merkez’de bulunuyor. Kır düğünü mekanlarında; bahçe, doğa, şehir, park ve göl manzarası olabiliyor.

Malatya Kır Düğün Salonu Fiyatları

Malatya’da kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebileceğin davet alanları, uygun ve ortalama fiyatlı oluyor. Kır bahçesinin konumu, organizasyon mekanının hizmetleri ve özel imkanları şehirdeki düğün ücretlerini belirliyor. Çiftlerin ödeyecekleri tutar, standart hizmetleri ve mekan kiralama bedelini karşılıyor. Ekstra hizmetlerden yararlanmak isteyen çiftlerin, kır organizasyon mekanlarına ayrıca bir ödeme yapması gerekiyor.

Malatya kır düğünü fiyatları, çiftlerin cebini yakmıyor. En uygun fiyatlı mekan seçeneklerinin büyük bir kısmı Battalgazi ve Yeşilyurt’ta yer alıyor. Buradaki kır düğünü alanlarında hem butik hem de kalabalık organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Malatya kır düğün fiyatları, çiftlerin davetli sayıları üzerinden hesaplanıyor. Butik konseptli düğün mekanlarında bütçe dostu organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Malatya kır bahçesi fiyatları Battalgazi’de ortalamada seyrediyor. Ortalama fiyatlı kır düğünü mekanları, Orduzu Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki kır organizasyon yerleri 750 kişiden 2.000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Makul fiyatlı açık hava mekanları, orman içinde veya geniş bahçelerde bulunuyor. Bu mekanların bazıları, çiftlere dönemlik kampanyalar ve indirim fırsatları da sunabiliyor.

Malatya kır düğün salonlarının fiyatları, açık hava mekanlarına kıyasla daha ekonomik oluyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının birçoğunda hafta içi ve hafta sonu organizasyon fiyatları değişiyor. Hafta içi gerçekleştirilmesi planlanan düğün organizasyonları için çiftlerden genellikle ortalamanın altında rakamlar talep ediyorlar. Çiftlerin menü ve ikramlık seçimleri, düğün fiyatlarını direkt olarak etkiliyor.

Malatya Kır Bahçelerinin Avantajlı Hizmetleri ve Olanakları

Kır düğünü Malatyalı çiftlerin severek tercih ettiği organizasyonların başında geliyor. Şehirdeki kır bahçeleri, çiftlere ve konuklara avantajlı hizmetler sunuyor. Standart hizmetlerin arasında; yemek, kokteyl, müzik, eğlence, fotoğraf, video, dekorasyon ve süsleme gibi çeşitli olanaklar yer alıyor. Malatya’da her şey dahil düğün paketiyle çiftlere hizmet veren kır mekanları da bulunuyor.

Malatya kır bahçeleri, farklı konseptlerle düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Çiftler düğün organizasyonları için bir konsept belirliyor. Kır bahçelerinde belirlenen konsepte uygun renk ve modelde süslemeler kullanılıyor. Davet alanının dekorasyonu, süsleme malzemeleri ve düğün programının akışıyla mekanın anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlusu alakadar oluyor. Çiftler düğünleriyle alakalı pek çok konuda organizasyon sorumlusundan destek alabiliyor.

Malatya’da çiftlere 20 farklı menü seçeneği sunan kır düğünü mekanları yer alıyor. Çiftler başlangıç ve ana yemekleri istedikleri gibi değiştirerek kendilerine özel bir menü de hazırlatabiliyor. Yemekli bir düğün planlamayan çiftler, yemeksiz ya da kokteyl organizasyon seçeneklerinden yararlanabiliyor. Yüksek kapasitesiyle öne çıkan Malatya kır bahçelerinin birçoğu, catering firmalarıyla veya usta şeflerle birlikte çalışıyor.

Orkestra ekibi, müzisyenler, karşılama hostesleri, servis personelleri, fotoğrafçılar, kameramanlar ve alanında yetkili nice profesyonel Malatya kır düğünü mekanlarında hem çiftlere hem de konuklara üst seviye hizmetler sunuyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarının büyük bir kısmında; hazırlık odası, after party alanı, otopark ve engelli bireyler için özel giriş yeri gibi olanaklar da bulunuyor.

Malatya Kır Düğünü Salonlarının Yemekli Menüleri

Tüm Şehirler Kır Düğünü