Çanakkale Kır Düğünü ve Fiyatları

Çanakkale Kır Düğünü Mekanları

Çanakkale’de yemyeşil bir bahçenin içerisinde ve mavi gökyüzünün altında sevdiğin insana “Evet” diyebileceğin birbirinden güzel organizasyon mekanları bulunuyor. Çanakkale kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı Merkez’de yer alıyor. Gelibolu ve Biga’daki kır bahçeleri, çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Çanakkale kır nişanı ve kına gecesi gibi düğün öncesi organizasyonları için de mekan alternatifleri sunuyor.

Çanakkale kır düğünü mekanlarının ortalama olarak 750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Şehirdeki kır organizasyon yerlerinin büyük bir kısmında kalabalık düğünler rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Yüksek kapasiteli mekanlar 3.000 davetliye kadar yemek hizmeti sağlayabiliyor. Yüksek konuk ağırlama kapasitesiyle dikkat çeken kır bahçelerinin birçoğu Merkez’de yer alıyor. Gelibolu ve Merkez’deki kır düğünü mekanlarında butik konseptli organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Çanakkale kır bahçesi opsiyonlarının birçoğu, hizmetlerini hem açık hem de kapalı davet alanında sunabiliyor. Yalnızca açık davet alanında hizmet veren kır mekanları, Gelibolu ve Merkez’de bulunuyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarında şahane manzaralar yer alıyor. Doğa, bahçe, orman, park, kale, tarihi yer, panoramik, ada ve deniz manzaralı kır düğünü mekanları Çanakkaleli çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Çanakkale kır bahçeleri, modern tarzda dekorasyonuyla ve özenli süslemeleriyle ön plana çıkıyor. Şehirdeki kır organizasyon mekanlarında başta dekorasyon ve süsleme olmak üzere ana hizmetlerin pek çoğu düğün paketlerine dahil ediliyor. Düğün paketlerinin makul fiyatlı olması, kır bahçelerinin tercih edilebilirliğini artırıyor. Çiftler Çanakkale’de hesaplı bir kır düğünü organize edebiliyor.

Çanakkale Kır Düğünü Organizasyon Yerleri

Çanakkale’de kır düğünü organizasyonunu düzenleyebileceğin mekanlar birbirinden farklı yerlerde bulunuyor. Kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı, davetleri çim alanda düzenliyor. Yemyeşil kır bahçelerinde konumlandırılan düğün organizasyon yerleri, tüm çiftlerin bütçesine ve konuk sayısına hitap ediyor. Zemini tamamen çim ile kaplı olan kır bahçeleri; Merkez, Gelibolu ve Biga’da yer alıyor.

Deniz manzaralı ve hayal gibi bir kır düğünü Çanakkale’de en güzel şekilde gerçekleştirilebiliyor. Deniz kenarında konumlandırılan kır organizasyon mekanları, Merkez’de yer alıyor. Masmavi manzarasıyla herkesi kendine hayran bırakan bu mekanlar, yüksek konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkıyor. Çanakkaleli çiftler, denize sıfır konumu olan makul fiyatlı kır düğünü mekanlarında dünyaevine girebiliyor.

Havuz başı davet alanına sahip kır mekanları da organizasyonunu yapabileceğin yerler arasında bulunuyor. Sade ve şık bir düğün organizasyonu planlayan Çanakkaleli çiftler, havuz başı mekanlarında karar kılıyor. Bu mekanlar, Merkez Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki kır organizasyon mekanlarında fiyatlar epey uygun oluyor. Havuz başında konumlandırılan kır düğün yerleri, en fazla 2.000 konuğa kadar hizmet sunabiliyor.

Çanakkale kır düğünü salonları, çoğunlukla kış aylarında gerçekleştirilen organizasyonlar için tercih ediliyor. Kır organizasyon salonları, kolonsuz ve yüksek tavanlı yapılarıyla kendini gösteriyor. Geniş bir mekanda hizmet veren düğün salonlarında, çiftlerin ve konukların rahatlıkla dans edebilecekleri büyük bir alan bulunuyor. Çanakkale’deki kır düğün salonları ise Merkez ve Biga’da yer alıyor.

Çanakkale Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları

Çanakkale kır düğünü fiyatlarının genel anlamda makul olduğunu söylemek mümkün. Kır düğünü organizasyonları için hizmet veren mekanların bulunduğu her ilçede uygun fiyatlı seçenekler mutlaka var. Çiftlerin kriterleri doğrultusunda yapmış olduğu seçimleri veya talepleri, düğün fiyatları üzerinde büyük oranda etkili. Erken rezervasyon imkanı, dönemlik kampanyaları ve indirim fırsatları olan mekanlar çiftler için epey avantajlı.

En uygun fiyatlı Çanakkale kır düğünü mekanları; Merkez, Gelibolu ve Biga’da yer alıyor. Makul rakamlar ödeyeceğin mekanlar; kır bahçesinde, restoranda, kapalı davet salonunda, orman içinde, deniz kenarında ve havuz başında hizmet verebiliyor. Bütçe dostu kır organizasyon mekanları ortalama olarak 500-750 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor. Uygun fiyatlı kır bahçelerinde, butik ya da kalabalık düğün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Hesaplı bir kır düğünü organizasyonu gerçekleştirebileceğin mekanlar; Cumhuriyet, Barbaros, Dardanos ve Yazıcızade mahallelerinde yer alıyor. Buradaki kır organizasyon mekanları 300 kişiden 3.000 davetliye kadar hizmet sunabiliyor. Çanakkale’deki düğün yerlerinin büyük bir kısmında yemeksiz veya kokteylli organizasyon seçenekleri, yemekli opsiyonlara kıyasla daha ekonomik oluyor. Kır bahçelerinde hafta içi yapılan düğün organizasyonları çiftlerin cebini yakmıyor.

Çanakkale kır bahçesi fiyatlarının ortalamada olduğu yerler, Merkez’de bulunuyor. Boğazkent Mahallesi’nde yer alan ortalama fiyatlı kır mekanlarının 2.000-3.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Çanakkaleli çiftlerden makul fiyatlar talep eden kır düğünü mekanları, bahçede ve deniz kenarında hizmet verebiliyor. Bu mekanların tamamı şehir merkezinde yer aldığı için çiftler ve konuklar davet alanlarına kolayca ulaşım sağlayabiliyor.

Çanakkale Kır Bahçelerinin Çiftlere Özel Hizmetleri

Tüm Şehirler Kır Düğünü