Isparta Düğün Salonları ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Isparta’daki Düğün Salonları

Gül bahçeleri ile ünlü Akdeniz’in muhteşem şehirlerinden biri olan Isparta, sunduğu olanaklarla birlikte organizasyon yapacak çiftleri de mutlu ediyor. Şehirde bulunan şık ve kaliteli düğün salonları, eksiksiz davetler için hummalı çalışmalar yürütüyor. Isparta’da çok sayıda salon seçeneğine sahipsin. Düğününün gerçekleşeceği tarihlerde seçebileceğin farklı alanları bulunan mekanların yanı sıra; çeşitli manzaralar sunan salonları da bulabilirsin.

Birçok şahane tasarımlı düğün salonu Isparta’da uygun fiyatlara kaliteli organizasyon yapmak isteyen çiftlerin imdadına yetişiyor. Şehirde bulunan salonların büyük bir kısmı açık alana sahip. Isparta açık hava düğün salonlarının yemyeşil bahçelerinde kır düğünü teması da sıklıkla yapılıyor. Çok sayıdaki açık alanlı Isparta havuz başı düğün salonları, çiftlere organizasyonları için ferah bir alan sunuyor.

Isparta kapalı düğün salonları ise kolonsuz ve yüksek tavanlı oldukları için geniş ve rahat bir alanda organizasyon yapmanı sağlıyor. Ayrıca bu salonlarda konukların bunalmış hissetmiyorlar. Bazı düğün salonlarında ise açılır kapanır tavanlar bulunuyor. Bu da ister açık alan ister kapalı alan organizasyonları yapabilmeni sağlıyor. Ayrıca düğünün yağış ihtimaline karşı güvende oluyor.

Isparta’nın Merkez ilçesinde pek çok düğün salonu bulabilirsin. Bu salonlara hem toplu taşıma ile hem de özel araçlarla ulaşım oldukça kolay. Pek çok Isparta düğün davet salonu şehir manzarasına sahip olsa da kır, orman veya bahçe gören alternatiflerin sayısı da epey fazla. Ayrıca şehirde orman içerisinde bol oksijenli düğünler yapabileceğin salonlar da mevcut.

“Isparta düğün salonları kaç kişilik?” diye merak eden çiftlere de hemen söyleyelim. Şehirde her türlü ihtiyaca yönelik alternatif bulunabiliyor. Isparta düğün salonlarının ortalama kapasitesi 750-1.000 kişilik. Ancak bu kapasiteden 50-100 kişiliklere kadar daha küçük salonlar da bulunabiliyor. Daha kalabalık bir davetli listesi olan çiftler ise 2.000-3.000 kişilik kapasiteye sahip mekanlara kadar seçenekler bulabiliyorlar.

Isparta Düğün Salonu Paketlerinde Yer Alan Hizmetler

Isparta’daki düğün salonları, rahat bir düğün geçirebilmen için hiçbir imkanı sakınmıyor. Şehirdeki salonlarda, sen dışarıdan hizmet verecek ekipleri bulmakla uğraşma diye farklı paketler dahilinde pek çok hizmet sunuluyor. Dışarıdan organizasyon firması ile çalışmana pek çok mekan izin veriyor. Ancak Isparta düğün salonları da kendi profesyonel organizasyon sorumluları ile hizmet vermeyi ihmal etmiyor.

Organizasyon hizmeti doğrultusunda isteyeceğin pek çok konseptte süslemeler yapılabiliyor. Ayrıca masa düzeni, düğün akışı gibi aklına takılan her konuda da mekanların organizasyon sorumlularından yardım alabiliyorsun. Düğün esnasında volkan ve konfeti şovları gibi hizmetler yine salonlar tarafından sağlanabiliyor. Ayrıca tüm mekanlar müzik hizmeti de sunuyor. Birçok mekana DJ’ler getirilse de orkestra isteğinde de bulunabilirsin.

Düğün salonlarında ekipman desteği de veriliyor. Işık, ses ve sahne cihazları özel olarak kuruluyor. Kaliteli ışıklandırmalar ile fotoğrafların oldukça güzel çıkıyor. Bazı Isparta düğün salonları, fotoğraf ve video çekim ekipleri de getirebiliyorlar. İstersen, salonlara kendin anlaşacağın fotoğrafçıları da getirebiliyorsun. Düğün salonlarının otoparkları ise misafirlerinin araçlarını ücretsiz park edebilmeleri için hizmet veriyor.

Isparta düğün salonlarında kokteylli organizasyonlar için çerez, kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat gibi pek çok ikram bulunuyor. Yemekli organizasyonlarında ise Akdeniz ve Anadolu mutfağından muhteşem lezzetler içeren yemek menülerini konuklarına sunabiliyorsun. Düğün öncesinde menü tadımı yapmana izin veriliyor. Ayrıca menüde istediğin değişikliği de yapabilirsin. Lezzetler konuklarına ekipler tarafından hızlıca servis ediliyor.

Isparta Düğün Salonu Maliyeti Her Bütçeye Uygun mu?

Isparta düğün salonları fiyatları mekandan mekana değişiklik gösteriyor. Şehirde pek çok düğün salonu ortalama fiyatlarla organizasyon gerçekleştiriyor. Ancak Isparta çok uygun fiyatlı salonlara ev sahipliği yaptığı gibi biraz yüksek fiyatlı mekanları da bulunduruyor. Fiyatlar kokteylli düğünlerde paket fiyatına göre hesaplanırken, yemekli organizasyonlarda kişi başı fiyat çıkarılıyor. Salonun büyüklüğü ve kapasitesi fiyatta rol oynuyor.

Havuz başı Isparta düğün salonu seçeneklerinin fiyatları çoğunlukla ortalama ve üzeri oluyor. Açılır-kapanır tavana sahip düğün salonları da daha yüksek fiyatlar istiyorlar. Düğün günü de fiyatı epey etkileyebiliyor. Hafta içi organizasyonları, genellikle hafta sonundan daha ekonomik rakamlardan başlıyor. Ayrıca sezon dışında düğün yapmak da oldukça avantajlı olabiliyor.

Şehirdeki salonlarda ödeyeceğin ücret, seçeceğin düğün menüsüne göre de bir hayli değişiyor. Isparta yemekli düğün salonu fiyatları, yemeksiz organizasyonlardan daha yüksek oluyor. Menüde bulunan yemeklerin maliyeti, çeşidi ve zahmeti gibi pek çok konu da fiyatta değişikliğe neden oluyor. Daha kapsamlı hizmetlere sahip düğün paketleri de bir tık yüksek bütçe gerektiriyor.

Isparta düğün salon fiyatları, isteyeceğin ekstra hizmetlere göre artıp azalıyor. Her bütçeye uygun düğün salonu bulabileceğin şehirde, mekanlar çiftlere pek çok avantaj da sunuyor. Çok sayıda mekan zaman zaman indirimli paket fırsatları sağlıyor. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak avantajlı bir fiyata gün ayırtabilirsin. Isparta düğün salonları çiftlere ödeme kolaylıkları sunmayı da ihmal etmiyor.

Isparta’da Düğün Salonlarında Organizasyon Yapmak İçin Nedenler

Tüm Şehirler Düğün Salonları