Adana Düğün Salonları ve Fiyatları

Adana’daki Düğün Salonları

Akdeniz’in en büyük şehri Adana’daki düğün salonları, manzaralı davet alanları ve yüzlerde güller açtıran hizmetleriyle çiftlere sıcacık bir atmosfer oluşturuyor. Seyhan ve Çukurova ilçelerindeki davet salonları, düğün organizasyonunu Adana’da gerçekleştirmek isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu ilçelerde, çeşitli davet ve organizasyonlara ev sahipliği yapan onlarca mekan bulunuyor.

Adana'nın en iyi düğün salonları, Çukurova ile Seyhan’da bulunuyor. Başta düğün olmak üzere pek çok organizasyonun düzenlenebileceği davet alanlarının bir kısmı; Ceyhan, Feke, Karaisalı, Kozan, Sarıçam ve Yüreğir’de yer alıyor. Adanalı çiftler düğün organizasyonları için ister açık isterlerse de kapalı davet alanlarında karar kılabiliyor. Şehirdeki mekanların çoğu, yalnızca kapalı davet salonunda konuk ağırlayabiliyor.

Havası, tabiatı ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Adana’da düğün organizasyonları için hizmet veren mekanların birçok özelliği bulunuyor. Sayıca fazla olan kapalı salonlar, yüksek tavanlı yapılarıyla dikkat çekiyor. Adana’nın geniş ve kolonsuz salonlarında, ferah düğün organizasyonları gerçekleştiriliyor. Cam tavan, bahçe, balkon ve teras gibi çeşitli özellikler düğün salonlarının tercih edilebilirliğini artırıyor.

Adana’daki düğün salonlarının büyük bir kısmı şehir merkezine yakın konumuyla çiftlere ve konuklara pek çok avantaj sağlıyor. Bu avantajların başında ise ulaşım imkanları geliyor. Toplu taşıma ya da özel araç kullanan konuklar, çiftlerin seçmiş olduğu düğün salonuna ulaşmakta herhangi bir sorun yaşamıyor. Şehir merkezinde davetlilerin konaklayabileceği yerler de bulunuyor.

Adana düğün salonlarının birçoğu 400-500 kişilik konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkıyor. Şehirde hem butik konseptli hem de yüksek kapasiteli organizasyonların düzenlenebileceği davet salonları bulunuyor. Adana Çukurova düğün salonları, küçük ve samimi organizasyonlar için ideal bir seçim oluyor. Kalabalık düğün organizasyonları için hizmet sunan davet salonlarının büyük bir kısmı ise Seyhan’da yer alıyor.

Adana’da Manzaraya Göre Mekan Seçimi Nasıl Yapılır?

Adana düğün salonları, göz alıcı manzaralarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Davet salonlarının manzaraları, bulundukları yerlere göre farklılık gösteriyor. Adana düğün salonlarının büyük bir kısmında şehir manzarası bulunuyor. Düğün organizasyonları için hizmet veren her semtte, şehir manzaralı salonlar yer alıyor. Büyük camlı düğün salonlarının pencerelerinden Adana’yı seyretmek isteyen çiftler, seçimlerini şehir manzaralı mekanlardan yana yapıyor.

Adana’daki düğün salonlarının camlarından, Çukurova’yı bir sahil kentine dönüştüren Seyhan Gölü de görünüyor. Göl manzaralı düğün salonları; Ceyhan, Çukurova, Karaisalı, Sarıçam, Yüreğir ve Seyhan’da yer alıyor. Buradaki manzaralı mekanlar, konuk ağırlama kapasiteleriyle ve düğün paketlerinin fiyatlarıyla her çifte hitap ediyor. Çukurova’daki düğün salonlarının birçoğu, göl kenarında konumlandırılıyor.

Adana açık hava düğün salonları, doğayla iç içe yerlerde konumlandırılıyor. Bahçe ve orman içinde konumlandırılan davet mekanları, yeşil tonlarının hakim olduğu manzaralara ev sahipliği yapıyor. Eşsiz doğasıyla herkesi kendine hayran bırakan Adana’da; park, bahçe, kır, dağ, doğa ve orman manzaralı çok sayıda düğün salonu bulunuyor. Doğa manzaralı salonlar, yoğun olarak Çukurova’da yer alıyor.

Adana’yı geniş bir kadrajdan görmek isteyen çiftler, panoramik manzaralı mekanları severek tercih ediyor. Çukurova, Yüreğir ve Seyhan’daki düğün salonlarının bir kısmında panoramik manzara bulunuyor. Manzarasıyla çok geniş bir görüş alanını içinde bulunduran bu mekanlarda, çekilen fotoğraflar da şahane oluyor. Panoramik manzaralı salonların teras alanları, düğün fotoğraflarının çekilebileceği yerlerin başında geliyor.

Düğün Salonu Fiyatları Adana’da Nasıl?

Adana Düğün Salonu Paketlerinin İçeriğinde Neler Mevcut?

Kaliteli hizmetleri bir arada bulabileceğin onlarca düğün salonu Adana’da seni bekliyor. Standart paketlerin içerisinde düğün organizasyonun için ihtiyaç duyduğun temel hizmetler bulunuyor. Düğün salonları, mevcut paketlerdeki hizmetlere ekleme veya çıkarma yapma olanağını da sana ve müstakbel eşine sunuyor. Dışarıdan farklı bir ekipten ekstra hizmet almak istersen, Adana düğün salonlarının birçoğu buna müsaade ediyor.

Adana düğün salonları; deneyimli, dinamik ve güler yüzlü yetkililerle birlikte çalışıyor. Servis personellerinin ve organizasyon sorumlularının sunmuş olduğu hizmetler, standart düğün paketlerine dahil ediliyor. Adana’da neredeyse her düğün salonunun anlaşmalı olduğu bir çekim ekibi ve müzisyen bulunuyor. Çiftlerin arzuları doğrultusunda düğün salonları; müzik grubu, orkestra, DJ ve dansçı da temin edebiliyor.

Adana düğün salonlarında yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftler, menü tadımı yaparak enfes lezzetleri değerlendirebiliyor. Usta şeflerin tarif listelerinde, Türk ve dünya mutfağının nefis yemekleri yer alıyor. Yöresel tatlardan oluşan etli ana yemekler, Adana düğün menülerinin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Yüksek kapasiteli düğün salonları catering firmalarıyla birlikte çalışarak, konuklara profesyonel yemek hizmeti sağlıyor.

Adana düğün salonları gelişmiş sistemleriyle ışık, ses ve sahne hizmetlerini üstleniyor. Örnek masa hazırlama, mekan süsleme ve sandalye giydirme hizmetleri şehirdeki mekanların büyük bir kısmında bulunuyor. After party alanı, hazırlık odası, oyun parkı, engelli girişi ve otopark hem çiftlere hem de konuklara büyük avantajlar sağlıyor. Düğün salonlarının birçoğunda vale hizmeti de yer alıyor.

Tüm Şehirler Düğün Salonları