Konya Düğün Salonları ve Fiyatları

Konya’daki Düğün Salonları

Türkiye’nin en büyük ili olan Konya, organizasyon mekanları açısından her geçen gün gelişiyor. Şehirdeki özel mutfaklara odaklanmış restoran, kafe ve otellerin sayısı da sürekli artıyor. Bununla birlikte Konya’da düğün yapabileceğin birbirinden çeşitli mekanlar bulunuyor. Konya’daki en iyi düğün salonları, bu davet alanları arasındaki popüler seçenekler arasında dikkat çekiyor.

Konya düğün salonu alternatifleri, geniş bir kapasite aralığında hizmet veriyor. Davet alanlarının kapasiteleri 200 konuktan başlıyor. Karatay ve Ahırlı ilçeleri, butik düğünler yapmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Ereğli ve Seydişehir’deki salonlar, şehrin ortalama kapasite sayılarında hizmet veriyor. Meram’daki davet alanları ise geniş salonları ile 3.000 konuğa kadar olan düğünleri ağırlayabiliyor.

Konya kapalı düğün salonları açısından pek çok seçenek sunuyor. Kapalı salonlar, yüksek tavanları ve kolonsuz yapıları ile ferah düğünler yapabilmeni sağlıyor. Ayrıca bu salonlarda birçok konsepti oluşturman da mümkün oluyor. Konya açık hava düğün salonları açısından da alternatifler sunuyor. Bu salonlar; doğal çim alanları, terasları ve havuz başı seçenekleri ile gözleri üzerine çekiyor.

Konya düğün salonları Selçuklu ilçesinde yoğunlaşıyor. Konya Selçuklu düğün salonları, ilçenin Yazır ve Şeyhşamil gibi mahallerinde karşına çıkabiliyor. Yüksek kapasitelerde hizmet verebilen Selçuklu salonları, kır ve dağ manzaralı davet alanlarını beğenine sunuyor. Ayrıca Konya havuz başı düğün salonlarının çoğu, Selçuklu’da bulunuyor. Meram ve Ereğli de düğün salonları açısından popüler ilçeler arasında yer alıyor.

Konya Düğün Salonu Fiyatları Uygun mu?

Düğün salonu fiyatları Konya’da çok hesaplı rakamlardan başlıyor. Her bütçeye uyum sağlayabilen paketler sayesinde cebini yormadan düğününü gerçekleştirmen mümkün oluyor. Konya belediye düğün salonları, üst düzey hizmetleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca belediye salonları, şehirde düğününü en uygun bütçelerle yapabileceğin seçenekleri sunuyor. Konya düğün salon fiyatları, hafta içi günlerinde daha uygun oluyor.

Konya düğün salonları fiyatları, bölgelere göre değişiklik gösterebiliyor. Şehrin en popüler ilçesi Selçuklu, karşına geniş bir fiyat aralığı çıkarıyor. Beyhekim Mahallesi’ndeki salonlar, ortalama altı fiyatları ile çiftlerin ilgisini çekiyor. Şeyhşamil salonları da çok hesaplı fiyatlar ile hizmet vermeye başlıyor. Şehrin Ereğli ve Karatay gibi popüler ilçeleri de hesaplı düğünler yapabileceğin yerler arasında bulunuyor.

Birçok düğün salonu Konya’da isteğine göre yemekli ya da yemeksiz davetleri ağırlayabiliyor. Yemeksiz düğünlerin fiyatları, seçtiğin hizmet paketlerine göre belirleniyor. Bu düğünlerde düğün pastası, kuru pasta, meşrubat ve su servisi gibi hizmetler verilebiliyor. Başlangıç fiyatlarıyla hazırlanan paketlerde ses, ışık ve sahne hizmetleri de çoğu zaman bulunuyor. Animatör çağırma gibi ekstra hizmetler, fiyatları arttırıyor.

Konya yemekli düğün salonları fiyatları ise kişi başından hesaplanıyor. Yemekli düğünlerde davetli listeni ne kadar kısa tutarsan, o kadar düşük bir bütçeyle düğününü düzenleyebiliyorsun. Aklında görkemli bir davet varsa da endişelenmene gerek yok. Kapasitesi yüksek mekanlar, kişi başı fiyatlarını daha düşük tutabiliyor. Ayrıca beyaz etli menülerden tercih ederek düğününü daha uygun rakamlardan düzenleyebilirsin.

Konya’da Düğün Salonlarının Sunduğu Paketler

Konya düğün salonu paketleri, aklındaki düğüne uyum sağlayacak şekilde düzenlenebiliyor. Davet alanlarında yer alan kabalık ve tecrübeli ekipler, düğününün planlamasından sonuna kadar yanında oluyor. Masa süslemeleri, sandalye giydirmeleri ve davet alanlarının dekorasyonu, senden alınan fikirler doğrultusunda mekanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Çoğu düğün salonu, önceden görüştüğün organizasyon firmalarıyla çalışmayı kabul ediyor.

Konya’nın en iyi düğün salonu seçenekleri, canlı müzik ve DJ hizmetleri ile gönlünce eğlenmeni sağlıyor. Salonların geniş dans pistleri, ışık şovlarıyla donatılıyor. Bununla birlikte ses sistemleri de düğün salonları tarafından ayarlanıyor. Sen konuklarınla keyifli dakikalar geçirirken, video ve fotoğraf ekipleri düğününü ölümsüzleştiriyor. Salonların otopark ve vale hizmetleri sayesinde park sorunu da ortadan kalkıyor.

Konya salonları, yemekli düğünler için profesyonel şeflerle çalışıyor. Davetin için bölgeye has düğün pilavı ve etli ekmek gibi lezzetler hazırlanıyor. Bununla birlikte damak zevkine göre Türk ve dünya mutfağından diğer tatları da düğününe taşıyabilirsin. Davet alanlarının sunduğu menü tadım ve değişiklik hizmetleri sayesinde tam sana uygun tatları bulman kolaylaşıyor.

Konya’nın donanımlı düğün salonları, son hazırlıklarını yapabilmen için özel gelin ve damat odalarını senin için hazırlıyor. Geniş odalar; konforlu oturma takımları, aynalı makyaj masaları ve klima sistemleri ile donatılıyor. Dilersen, saç ve makyajını da bu odalarda yaptırabilirsin. Bazı düğün salonları ise hazırlık odalarına özel yiyecek ve içecek servisi yapıyor.

Konya’da Düğün Salonu Nasıl Seçilir?

Tüm Şehirler Düğün Salonları