Erzurum Düğün Salonları ve Fiyatları

Erzurum Düğün Salonları

Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesi'nin geleneksel kültürü, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken önemli şehirleri arasında yer alıyor. Erzurum'da düğün salonları genellikle şehir merkezinde, Aşkale, Aziziye, Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde bulunuyor. Erzurum lüks düğün salonları modern ve şık tasarımlarının yanında geleneksel motifleriyle de dikkat çekiyor. Her tarza uygun bir düğün salonu bulmak mümkün.

Erzurum kapalı düğün salonlarında yaz kış organizasyon düzenleyebiliyorsun. Salonların geneli kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çekiyor. Bunun yanında şehirde kış turizminin önemli merkezlerinden biri olan Palandöken'de dağ evleri de düğün yapmak isteyen çiftlerin tercih edebileceği seçenekler arasında yer alıyor. Genellikle ahşap dekorasyonuyla dikkat çekiyor ve doğal güzelliklerin arasında romantik bir atmosfer sunuyorlar.

Doğayla iç içe ve huzurlu bir ortamda evlenmek isteyen çiftler Erzurum açık düğün salonlarını tercih ediyorlar. İspir, Şenkaya, Palu, Aşkale ve Aziziye ilçeleri Erzurum’un kırsal kesiminde yer aldığı için doğal bir ortamda düğün yapma imkanı sunuyor. Şehrin merkezinden uzak olan mekanlar kır, dağ, park ve bahçe manzaralı davet alanlarına sahip.

Farklı kapasitelere sahip düğün salonları Erzurum’da yer alıyor. Davetin yemekli ve yemeksiz olmasına göre ağırlayabileceğin misafir sayısı değişiyor. Erzurum düğün salonları yemekli organizasyonlarda 100 ila 1.000 kişi arasında davetline hizmet veriyor. Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde daha az sayılı davetlere uygun alanlar bulabilirsin. Akşale ve Aziziye ilçeleri ise kalabalık düğünlere uygun alanlara sahip.

Erzurum Düğün Davet Salonundan Alabileceğin Hizmetler

Erzurum’daki en iyi düğün salonu hizmetleri, bu özel gününde her türlü ihtiyacını karşılayacak seçenekler sunuyor. Düğününle ilgili her detayı düşünürken senin bu tatlı telaşına ortak olacak organizasyon hizmetleri sayesinde hayallerindeki organizasyonu gerçekleştirebiliyorsun. Aklındaki düğünle ilgili her detayı organizatörlerle paylaşman oldukça önemli. Masa-sandalye düzeni, dekorasyon ve menü seçimi gibi detaylar konusunda organizatörlerden yardım alabiliyorsun.

Yemekli ve yemeksiz düğünlere özel olarak hazırlanmış menüler, Erzurum düğün salonu paketlerinin dahilinde yer alıyor. Profesyonel şeflerin hazırlamış olduğu lezzetler konuklarına unutulmaz bir davet yaşatıyor. Ayrıca menü tadımı hizmeti sayesinde damak zevkine uygun bir seçim yapabilirsin. Dilersen, menü içeriğinde ekleme ve düzenlemeler yapabilir ya da kendi menünü oluşturabilirsin.

Dünyaevine gireceğin bu özel gününde sevdiklerinle geçireceğin bu anı ölümsüzleştirebilmen için mekanlarda profesyonel kameramanlar bulunuyor. Düğün boyunca gerçekleştirilen fotoğraf ve video çekimi sayesinde yıllar sonra bile hatırlayacağın anılara sahip olabilirsin. Bunun yanında çekilen fotoğrafların albüm haline getirilmesini talep edebilir ya da video klip düzenlemesi yapılmasını da isteyebilirsin.

Mekanlardaki profesyonel ve tecrübeli personeller ile düğün boyunda kusursuz bir hizmet alabilirsin. Düğün organizasyonlarını düzenlemek, yemek servisleri yapmak, müzik ve ışık sistemleri kurmak gibi konularda uzman personellerden yardım alabiliyorsun. Bunun yanında son teknoloji ses, ışıklandırma ve sahne ekipmanları keyifli ve aksilik yaşamayacağın, eğlenceli ve müzik dolu bir organizasyon gerçekleştirmeni sağlıyorlar.

Erzurum Düğün Salonları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Düğün salonları, her bütçeye göre farklı paketler hazırlıyor. Bazıları yemek, içecek ve süsleme gibi hizmetleri içeren komple paketler sunarken, bazıları yalnızca salon kiralamayı içerebilir. Eğer yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan, menü seçimine göre fiyatlar değişebiliyor. Ayrıca kokteyl davetler Erzurum yemekli düğün salonu fiyatlarına kıyasla daha uygun oluyor.

Erzurum düğün salonu kiralama fiyatları salonun kapasitesine göre değişiyor. Butik düğünler için tercih edilen daha küçük bir salonun fiyatı kalabalık davetler için tercih edeceğin geniş ve lüks bir düğün salona göre daha yüksek oluyor. Ayrıca salonu kiralamak istediğin saat de fiyatı etkileyebiliyor. Özellikle akşam gerçekleşecek davetlerin fiyatı biraz daha yüksek oluyor.

Düğün salonu fiyatları Erzurum’da davetin gerçekleştirileceği mevsim ve güne göre değişiyor. Özellikle yaz aylarında düğün salonları daha yoğun bir talep gördüğünden ödemen gereken tutar artıyor. Benzer şekilde, hafta sonları ve özellikle cumartesi günleri de daha popüler olduğu için yüksek fiyatlar talep ediliyor. Bu noktada bütçene en uygun dönemi belirleyerek düğünü gerçekleştirebilirsin.

Erzurum düğün salonu fiyatları ilçeden ilçeye değişebiliyor. Uygun fiyatlı bir mekan arayışındaysan; Palu, Aziziye ve Yakutiye ilçelerindeki bütçene uygun kaliteli hizmetlere sahip düğün salonlarında davetini gerçekleştirebilirsin. Palandöken, Oltu ve Aşkale ilçelerindeki modern ve lüks düğün salonları diğer mekanlara kıyasla biraz daha yüksek fiyatlı olsa da beklentilerini karşılayacak kalitede.

Erzurum’daki Düğün Salonlarının Avantajları Neler?

Tüm Şehirler Düğün Salonları