Diyarbakır Düğün Salonları ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Diyarbakır’daki Düğün Salonları

Diyarbakır gibi tarihi dokuya sahip bir şehirde organizasyon yapmanın tadı çok başka. Şehrin etnik havası, doğası ve oryantal esintileri ile hem modern hem geleneksel pek çok organizasyonunu gerçekleştirebileceğin birbirinden düğün salonlarını bulabilirsin. Diyarbakır düğün salonları; kına geceleri, söz ve nişanlar, sünnet düğünleri gibi organizasyonlar için de elverişli alanlar ve özel hizmet paketleri sağlıyor.

Çok sayıda düğün salonuna sahip bu gelişmiş şehirde her türlü imkan bulunabiliyor. Şehirdeki salonların çok büyük bir kısmı sadece kapalı alanları ile hizmet veriyor. Ancak Diyarbakır açık alan düğün salonlarına da ev sahipliği yapıyor. Diyarbakır açık düğün salonlarını yaz organizasyonun için tercih ederek yemyeşil bahçelerde düğününü gerçekleştirebilir ya da kış aylarında manzaradan yararlanabilirsin.

Çoğu düğün salonu Diyarbakır’da yüksek tavanlı olması ile dikkat çekiyor. Ayrıca pek çok salon da kolonsuz olduğu için konuklarının görüş açısı kısıtlanmıyor. Şehirdeki bazı salonlarda teras veya balkon da bulunabiliyor. Bu salonlardan panoramik Diyarbakır manzarası görülebiliyor. Çoğu Diyarbakır düğün salonu şehir merkezinde bulunduğu için kolay ulaşım imkanına sahip oluyorsun.

Diyarbakır’da düğün yapılan salonlar ağırlıklı olarak Bağlar, Kayapınar ve Ergani ilçelerinde yer alıyor. Sur ilçesindeyse orman ve doğa manzaralı düğün salonları bulunuyor. Ayrıca Yenişehir’de çok şık salonlar yer alıyor. Diyarbakır kapalı düğün salonları daha yüksek kapasitelere sahip. Diyarbakır’daki en büyük düğün salonu 1.000-2.000 arasında davetli ağırlayabiliyor. Şehirde 300-400 kişiye kadar her kapasitede salon bulunabiliyor.

Diyarbakır’daki En İyi Düğün Salonları ve Hizmetleri

Diyarbakır lüks düğün salonları, organizasyonun için gerekli ihtiyaçlarını unutmuyor ve şahane hizmet paketleri sunuyor. Salonlardaki profesyonel organizasyon sorumluları, düğün boyunca her anında yanında olmak için hizmet veriyor. Düğünden önce isteklerini öğrenen sorumlular tarafından sana uygun konsept ve renk seçimleri yapılıyor. Düğünde kullanılacak aksesuarlardan oturma düzenine kadar bütün ayrıntılara beraber karar verebiliyorsunuz.

Diyarbakır düğün salonları isteklerine göre pek çok konsepti uygulayabiliyor. Ancak istersen, çoğu salon dışarıdan anlaşacağın organizasyon firmaları ile çalışmana da izin veriyor. Şehirdeki düğün salonlarında müzik hizmeti de unutulmuyor. Salonlar, isteğine göre seçebileceğin canlı müzik veya DJ alternatifleri sunuyor. Ayrıca ışık, ses ve sahne cihazlarının kurulumunu da kendileri gerçekleştiriyor.

Diyarbakır düğün salonları eğlenceyi sadece müzikle de sınırlı tutmuyor. Şehirdeki salonlar volkan ve konfeti şovları ile düğünün özel anlarını renklendiriyorlar. Diyarbakır’daki düğün salonları anlaşmalı ekipleriyle fotoğraf ve video çekim hizmeti de vermeyi ihmal etmiyor. Bu sayede düğünün bütün anları kesintisiz bir şekilde kayıt altına alınıyor. Bazı salonlar dışarıdan fotoğrafçıyla çalışmana da sıcak bakabiliyorlar.

Misafirlerin ayrıca şehirdeki düğün salonlarının otoparklarından ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorlar. Diyarbakır düğün salonlarının servis ekipleri, konuklarına en üstün hizmeti vermek için yarışıyorlar. Yemek ve ikramlar konuklarına soğumadan servis ediliyor. Ayrıca mekanlarda sınırsız meşrubat ikramı da yapılıyor. Diyarbakır düğün salonlarında ister kokteylli ister yemekli bütçene veya zevkine göre bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsun.

Diyarbakır’da bulunan düğün salonlarında yemekler uzman şefler ve mutfak ekiplerince hazır ediliyor. Düğünden önce istersen menüleri tadabiliyorsun. Ayrıca düğün salonları menüde değişiklik imkanları da sağlıyor. Minik misafirlerine özel hazırlanan çocuk menüleri ise kalpleri fethediyor. Diyarbakır düğün salonları konseptine özel düğün pastası da hazırlayabiliyor. Ayrıca bazı salonlar dışarıdan catering firması getirmene de izin verebiliyor.

Düğün Salonu Fiyatları Diyarbakır’da Ortalama Ne Kadar?

Diyarbakır düğün salonları fiyatları, her çiftin bütçesine hitap edebiliyor. Şehirde düğün salonları çoğunlukla oldukça uygun fiyatlara sahip. Ancak fiyatlar Diyarbakır’ın en lüks düğün salonlarında daha yüksek olabiliyor. Toplam rakam yemekli düğünlerde kişi başı üzerinden hesaplanırken, kokteylli düğünlerde paket ücreti üzerinden hesaplama yapılıyor. Pakete dahil olmayan hizmetler ise ekstra ücretlendirilebiliyor.

Diyarbakır düğün salon fiyatları, hafta içi organizasyonlarında ekonomik oluyor. Şehirde en uygun fiyatlı mekanlar Ergani, Sur, ve Yenişehir ilçelerinde bulunuyor. Bağlar ve Kayapınar ilçelerindeyse her bütçeye uygun düğün salonu mevcut. Diyarbakır’da az kapasiteli salonlar genellikle daha uygun fiyatlar talep ediyor. Şehirdeki şık dizayna sahip düğün salonları ise bir tık daha yüksek ücret gerektiriyor.

Diyarbakır’da yapacağın düğünlerde organizasyonun nasıl olacağı fiyata büyük etki ediyor. Diyarbakır yemekli düğün salonu fiyatları daha yüksekken, kokteylli organizasyonlar daha ekonomik oluyor. Yemek menüsünde olan çeşit sayısı, menünün maliyeti gibi konular da toplam rakamı etkiliyor. Diyarbakır düğün salonları, erken rezervasyonda çiftlere pek çok avantaj ve indirim sağlayabiliyor.

Diyarbakır Düğün Salonu Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisin?

Tüm Şehirler Düğün Salonları