Konya Söz, Nişan Mekanları ve Fiyatları

Konya Söz Nişan Mekanları Hakkında

Konya’da söz ve nişan organizasyonunu ister ayrı ayrı istersen de bir arada yapabileceğin davet mekanları ile karşılaşmak mümkün. Mekan dağılımına baktığımızda ise yoğunluğun özellikle Selçuklu ilçesinde olduğunu görüyoruz. Yüzölçümü geniş olan şehirde konumuna yakınlıkları doğrultusunda Meram, Karatay, Ereğli, Beyşehir ve Akşehir’de yer alan davet alanlarını da değerlendirebilirsin.

Konya Nişan Organizasyonu Yapılabilecek Mekan Alternatifleri

Çiftlerin son zamanlarda söz ve nişan organizasyonunu bir arada yapmayı tercih ettiklerini görüyoruz. Daha büyük bir davet olan nişan töreni de işin içinde olunca, eşi dostu çağırmamak olmaz. Hem kalabalık gerçekleştireceğin hem de organizasyonuna dair tüm hizmetleri almak istediğin bir gece için Konya düğün salonları adeta biçilmiş kaftan!

Konya nişan yerleri arasında popüler olan salonlar şık görünümleriyle de dikkatleri üstüne çekiyor. Oyun havalarının, halayların, pasta kesme merasiminin ve hatta takı töreninin de olacağı büyük nişan organizasyonları için rahatlıkla tercih edilebilir. Bu mekanlar için uzun, kabarık, işlemeli nişanlık modelleri ile klasik takım elbiseler de uygun olacaktır.

Düğün salonlarının en büyük avantajlarından biri ise söz nişan organizasyonlarına özel olan hizmetleri tek bir paket içerisinde sağlamaları diyebiliriz. Özellikle de söz masası süsleme ve nişan pastası gibi olanaklardan yararlanabilirsin. Aynı zamanda davetinin eksiksiz ilerlemesi için gereken ikram servisi, DJ / orkestra, çekim ekibi gibi hizmetlere de sahip olabilirsin.

Mayıs ve eylül ayları arasında organizasyonunu Konya kır mekanlarına taşıyabilirsin! Davetli sayısının yoğun olacağı kapsamlı söz nişan merasimleri için çim alanlar ideal bir alternatif. Üstelik havuz başı davet alanına sahip açık hava mekan seçeneklerini de değerlendirebilirsin. Yemekli, yemeksiz ve kokteylli organizasyonların için tercih edebilirsin. Düğün salonlarındakine benzer paket seçenekleri ile karşılaşmak da mümkün.

Konya otellerindeki davet sayısı giderek artıyor. Lüks söz ve nişan organizasyonları için de kapılarını açtıklarını söyleyebiliriz. Kusursuz bir gece için seni profesyonel çözüm ortaklarına yönlendirebilirler. Ayrıca konaklama imkanının yanı sıra, birçok otel otopark, vale, konforlu odalarda hazırlık gibi özel hizmetler de sunuyor. Kuaför ve makyözünü getirerek yetişme stresi olmadan nişanına hazırlanabilirsin.

Otellerin alternatiflerinden olan kulüpler ve davet alanlarında benzer hizmetleri almak mümkün. Özenle hazırlanan salonlarda ihtişamlı bir geceye ev sahipliği yapabilirsin. Konya’da nişan mekanları arasında sosyal tesisleri de bulabilirsin. Davetler için özel hazırlanan standart hizmet paketleri, cep yakmayan özellikleri sayesinde çiftlerin yüzünü güldürüyor diyebiliriz. Üyesi olduğun tesislerde avantajlı fiyatlardan da yararlanabilirsin.

Aile ve yakın arkadaşlar arasında gerçekleştirilecek butik organizasyonlar için Konya söz mekanları arasında sıklıkla tercih edilen restoran ve kafeleri önerebiliriz. Özellikle de nişan yemeği ve partileri için uygun olan bu mekanlarda geniş menülü ya da kokteylli davetlerini planlayabilirsin. Birçok mekan dışarıdan iş birliklerine müsaade ettiğinden, konsept ve süslemeler için Konya organizasyon firmaları ile çalışabilirsin.

Konya Nişan Mekanlarını Neden Tercih Etmelisin?

Konya’daki söz ve nişan organizasyonları için kapılarını açan davet mekanlarını hem ailenin hem de arkadaşlarının yanında olmasını istediğin büyük etkinliklerin için tercih edebilirsin. Böylelikle evde yaşanacak telaş, konuklarının rahatı gibi olası problemleri de engelleyebilirsin. Ayrıca paket bazlı faaliyet gösteren mekanlarla anlaştığında, almak istediğin imkanlar için dışarıdan firma aramakla vakit kaybetmeyebilirsin.

Mekanların birçoğu süsleme, ikram / yemek servisi, davet sorumlusu, DJ / orkestra ve çekim ekibi gibi hizmetleri paket dahilinde sağlayarak eksiksiz bir gece geçirmeni sağlayacaktır. Ayrıca organizasyon ekibi sayesinde davetinin akışı belirleniyor ve seni her an yönlendirdiklerinden, yaşayacağın stresi en aza indiriyorlar. Üstelik süslemeler ve menüler için farklı seçenekler arasından seçim yapabiliyorsun.

Konya Nişan Mekanları Fiyatları Uygun mu?

Mekanların her biri farklı faktörler doğrultusunda fiyat politikaları uygulasalar da Konya’da söz yapılacak yerlerin fiyatlarının uygun bir aralıkta seyrettiğini söyleyebiliriz. Özellikle yemeksiz başlangıç paketleri sunan düğün salonları, kır mekanları, sosyal tesisler ve otellerde ekonomik bir söz nişan organizasyonu gerçekleştirmek mümkün. Yemekli davetlerde ise seçtiğin menü ve kişi sayısının toplam tutar üzerinde etkisi oluyor.

Kişi sayısı arttıkça menü fiyatlarında indirim uygulayan mekanlarla da karşılaşabilirsin. Mekan bünyesinde verilen hizmetlerde değişiklik yapmak ya da ek imkanlardan yararlanmak istersen, fiyat farkı söz konusu olabilir. Konya nişan organizasyon fiyatlarının kış aylarında daha uygun olacağını da belirtmek isteriz. Yaz mevsimi için ise erken rezervasyon yaptırılarak avantajlardan yararlanılabilir.

Konya Söz ve Nişan Mekanlarının Kapasite Özellikleri Nasıl?

Yüksek kapasiteli davet alanları kadar, butik söz nişan organizasyonlarını da planlayabileceğin davet alanlarını Konya’da bulabilirsin. Geniş bir kapasite yelpazesine sahip davet alanlarında 100 kişiden başlayıp 3.000 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Açık ve kapalı davet alanlarından bazıları geniş arazi üzerine kurulu olduğundan, 3.000’den fazla kişilik organizasyonlarını düzenleme imkanına da sahipsin.

Söz ve nişanın için Konya’daki davet alanlarını neden tercih etmen gerektiğini, mekanların özelliklerini ve alabileceğin hizmetleri paylaştık. Aradığın özellikleri belirlediysen, filtreleme araçlarını kullanarak kriterlerine uygun bir listeleme yapabilirsin. Farklı tarzlara hitap eden mekanlar arasından doğru yeri bulmak için yapman gereken tek şey, beğendiğin firmaların formlarını doldurarak sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini almak!

Tüm Şehirler Söz, Nişan Mekanları