Gaziantep Söz, Nişan Mekanları ve Fiyatları

Gaziantep Nişan Mekanlarını Nerede Bulabilirsin?

Söz ve nişan merasimini bir davet alanında düzenlemek isteyen Gaziantepli çiftlerin uğrak noktaları Şehitkamil ve Şahinbey diyebiliriz. Mekan dağılımına baktığımızda, yoğunluğun bu ilçelerde olmasının yanı sıra; Nizip, İslahiye, Oğuzeli ve Nurdağı ilçelerinde de farklı mekan seçeneklerini bulabilirsin. Hem senin hem davetlilerin konumuna yakın olacak bir bölgeyi tercih edebilirsin.

Gaziantep Söz Nişan Organizasyonu Düzenleyen Mekan Alternatifleri

Düğün öncesi geleneksel organizasyonlardan olan söz ve nişan merasimleri için son yıllarda mekanlara yoğun bir talebin olduğunu söyleyebiliriz. Gaziantep söz mekanları arasında da farklı tarzlara sahip, çeşitli olanaklar sunan davet alanları yer alıyor. Özellikle de kız isteme ve yüzük merasiminin de yapılacağı organizasyonlarda kafeler ve restoranlar sıklıkla tercih ediliyor.

Özellikle de ikramlı davetler için uygun olan bu mekanlarda ailen ve yakın arkadaşlarınla birlikte keyifli, samimi bir söz töreni gerçekleştirebilirsin. Yemek / ikram servisi konusunda desteklerini gösterseler de restoran ve kafeler çoğunlukla sadece davet alanlarını kiralıyorlar. Organizasyona özel hizmetler ve nişan alanı süslemesi için Gaziantep nişan organizasyon şirketleri ile çalışabilirsin.

Geniş menülü nişan yemeklerin için Gaziantep nikah sonrası yemek mekanlarını düşünebilirsin. Ayrıca alkollü etkinliklerinde de bu davet alanlarını tercih edebilirsin. Çiftler son zamanlarda söz merasiminin ardından yakın arkadaşlarıyla birlikte nişan partisi yapmayı tercih ediyor. Gaziantep’teki fasıllı meyhaneler ile canlı müzikli mekanlar da bu tip organizasyonların için uygun olacaktır.

Büyük bir törene imza atmak isteyenleri ise Gaziantep düğün salonlarının beklediğini söyleyebiliriz. Işıl ışıl görünüme sahip davet alanları, eşi dostu çok olan çiftler için birebir! Gaziantep nişan organizasyonuna özel paketler hazırlayan salonları sayesinde ekonomik etkinliklere de imkan tanıyor diyebiliriz. Üstelik ikram servisi, DJ / orkestra, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden de paket dahilinde yararlanabilirsin.

Yaz mevsiminin tadını çıkarmak istiyorsan, kır mekanları tam sana göre. Ayrıca göl kenarı ya da havuz başı davet alanı seçeneklerine sahip çim alan seçeneklerini değerlendirebilirsin. Bu mekanlar yemekli, yemeksiz veya kokteylli söz nişan organizasyonları için de epey uygun. Nişan alanı konsepti için yapılan süslemelere hizmet paketleri dahiline sahip olabilirsin.

Farklı davet alanları ve ayrıcalıklı imkanlar sunan Gaziantep otelleri lüks merasimlere ev sahipliği yapabilir. Organizasyonuna özel olanakların yanı sıra, anlaşmalı çözüm ortakları ile çalışarak çeşitli konseptler ve hizmetlerden de faydalanabilirsin. Konaklama, otopark, vale, konforlu odalarda hazırlık, zengin menüler ve çok daha fazlası otellerde yapılan organizasyonlar dahilinde yer alıyor.

Gaziantep tarihi mekanları arasında bulunan butik oteller, restoranlar ve konaklarda nostalji dolu bir söz nişan merasimi düzenleyebilirsin. Tarihi dokusunu kaybetmemiş olan bu mekanlar hem otantik hem de lüks organizasyonlar için ideal. Davetini yemekli ya da yemeksiz olarak yapmana da imkan tanıdıklarını söyleyebiliriz. Mekanın tarzı ile uyumlu olması için vintage bir nişan konsepti talep edebilirsin.

Gaziantep Nişan Yerleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

Öncelikli olarak mekanın organizasyon hizmeti sunup sunmadığına dikkat etmek isteyebilirsin. Söz nişan davetin için hazırladıkları paketler sağlayan yerlerde daha ekonomik bir gece düzenlemek de mümkün. Eğer tüm organizasyonu sen planlamak istiyorsan, sadece davet alanını kiralayan mekanları tercih edebilirsin. Bu durumda süsleme, ikram servisi, çekim ekibi gibi hizmetler için dışarıdan firmalarla önceden görüşüp bilgi almanı öneririz.

Gaziantep nişan yapılacak yerler arasında açık ve kapalı davet alanlarına yer veriyor. Kış mevsimindeki organizasyonların için kapalı salonlara; mayıs ve eylül ayları için ise kır mekanlarına bakabilirsin. Açık alanlarda olumsuz hava koşullarına karşı hangi önlemleri aldıklarını sorabilirsin. Aynı zamanda düğün ve davet salonlarında da havalandırma sistemleri ile klimaların mevcut ve yeterli sayıda olup olmadıklarını öğrenebilirsin.

Söz nişan merasimini geniş menülü davete dönüştürmek istersen, yemek ve ikram servisi yapabilen mekanlara yönelebilirsin. Organizasyonunu hangi türde planladığın ise mekan seçimini etkileyecektir. Örneğin, kutlamada tadında bir parti hayal ediyorsan, canlı müzik, alkollü içecek servisi gibi olanaklara sahip mekanlar uygun olacaktır. Tabii seçeceğin davet alanı kapasitesinin, belirlediğin kişi sayısını ağırlayabilecek seviyede olmasına da dikkat edebilirsin.

Gaziantep Nişan Mekanları Fiyatları Uygun mu?

Mekan türleri ve sundukları hizmetlere göre başlangıç fiyatları değişiklik gösterse de Gaziantep nişan organizasyon fiyatlarının uygun bir aralıkta seyrettiğini söyleyebiliriz. Tabii lüks organizasyonlara ev sahipliği yapan oteller ve kır mekanları arasında yüksek rakam talep eden yerlerle karşılaşmak mümkün. Ekonomik söz ve nişan davetleri için hazır paketler sunan düğün salonlarını tercih edebilirsin.

Özellikle yemeksiz başlangıç paketleri cep yakmayan özelliği sayesinde çiftlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Ek olarak, kişi başı üzerinden hesaplanan yemekli davetlerde beyaz etli menüler için daha makul fiyatlar talep edildiğini söyleyebiliriz. Mekanlara talebin az olduğu kış aylarında ise kampanyalı fiyatlardan yararlanabilir; yaz mevsimi için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsin.

Gaziantep Söz Nişan Mekanlarının Kapasite Özellikleri Nasıl?

Gaziantep küçük nişan mekanları kadar, büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilen geniş davet alanları da sunuyor. Şehirde ağırlıklı olarak yer alan 500-750 kişilik kır mekanları ve düğün salonları, eşi dostu çok olan çiftler için ideal! Elbette 1.000 kişiden fazla davetli ağırlayabilen yerleri de bulabilirsin. Butik söz nişan organizasyonlarında 100-200 kişilik restoran ve kafeleri tercih edebilirsin.

Gaziantep’in tarihi, doğası ve atmosferini hissedebileceğin birbirinden farklı tarzlara sahip davet mekanlarında söz ve nişan merasimini gerçekleştirebilirsin. Üstelik bulunduğun sayfa üzerinden mekanların daha önce düzenledikleri organizasyonlarını inceleyebilir, gidip görmene gerek kalmadan zamandan tasarruf edebilirsin. Beğendiğin firmalar için formları doldurarak sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini almayı unutma. Ayrıca iletişim bilgilerini kullanarak daha detaylı bilgiler öğrenebilirsin!

Tüm Şehirler Söz, Nişan Mekanları