Eskişehir Söz, Nişan Mekanları ve Fiyatları

Eskişehir Kapalı Nişan Mekanları

Eskişehir’de göz alıcı görünümleri ile karşımıza çıkan kapalı davet alanları, farklı mekan türleri içerisinde yer alıyor. Dört mevsim boyunca organizasyon düzenlemek için ideal olan bu mekanları daha çok merkezi ilçeler olan Odunpazarı ve Tepebaşı’nda bulabilirsin. Söz ve nişan merasimleri için kapılarını açan Eskişehir düğün salonları ise kapalı mekanların en popülerlerinden!

Şıkır şıkır bir konsepte sahip olan kapalı salonlar, düğün tadındaki nişan törenleri için uygun olacaktır. Organizasyonuna dair beklediğin imkanları sunuyor olmaları da büyük bir artı. Benzer bir hizmeti Eskişehir otellerinden alabilirsin. Balo salonlarında görkemli söz ve nişan törenlerine imza atabilirsin. Üstelik ayrıcalıklı olanakların hem seni hem de davetlilerini beklediğini söyleyebiliriz.

Eskişehir söz mekanları arasında arayışta olan çiftler için kız isteme, yüzük merasimi ve nişan yemeği davetini de gerçekleştirebileceğin restoranlar mevcut! Davetli sayına uygun masa düzeni ayarlamalarını talep edebilir, uzun sofralarda nişanını kutlayabilirsin. Eskişehir nikah sonrası yemek mekanlarının birçoğunda alkollü içecek servis edildiğini de belirtmiş olalım. Nişan partileri için canlı müzikli, fasıllı mekanlar tercih edilebilir.

Lüks organizasyonlara ev sahipliği yapmak isteyen çiftler kulüpler ve davet alanlarına da yönelebilirler. Daha çok kokteylli etkinliklerin düzenlendiği bu mekanlarda yemekli ve yemeksiz davetlerin için de anlaşma sağlayabilirsin. Söz nişan merasiminin eksiksiz gerçekleşmesi konusunda seni profesyonel çözüm ortaklarına yönlendirebilirler. Ek olarak, açık davet alanı seçeneği sunan tüm kapalı mekanlarda mevsim şartları doğrultusunda tercih yapabilirsin.

Eskişehir Açık Hava Nişan Mekanları

Yaz akşamında düzenleyeceğin söz nişan organizasyonların için kır mekanı arıyorsan, merkezden uzaklaşmana hiç gerek yok! Böylelikle herkes için kolay ulaşım imkanı da sağlayabilirsin. Eskişehir nişan mekanları arasında yer alan kır bahçelerinde kalabalık ya da samimi davetlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsin. Bu mekanlar bohem, rustik ya da şık konseptlere sahip olsalar da süslemelerde farklılığa gidebilirler.

Farklı davet alanlarıyla faaliyet gösteren bazı kır mekanları, kötü hava koşulları ihtimalinin yüksek olduğu dönemlerde kapalı salonlarını yedek olarak tutabiliyor. Kısa süren yaz ve bahar yağmurları için ise büyük şemsiyeler ya da tenteler gibi çözüm önerileri sunup sunmadıklarını mekan yetkilileriyle konuşabilirsin. Bu mekanlara mayıs ve eylül ayları arasında talep çok olduğundan, erken rezervasyon yaptırmanı öneririz.

Eskişehir Nişan Organizasyonu Kapsamında Alabileceğin Hizmetler

Eskişehir söz nişan organizasyonlarına özel imkanlar sunan mekan alternatiflerine sahip. Yüzük merasimini de aynı davet alanında gerçekleştireceksen, senin için söz masası süslemesi yapabilir; farklı söz tepsisi seçenekleri sunabilirler. Damat fincan takımını mekanın hazır nişan paketleri içerisinde bulabileceğin gibi, senin için özel olacak şekilde kendin de temin edebilirsin.

Nişan alanı için farklı tarzda süslemeler düşünüyorsan, mekanın iş birliklerine açık olması durumunda Eskişehir nişan organizasyon firmalarından destek alabilirsin. Özellikle de düğün salonları, oteller ve kır mekanlarında davet alanı süslemesi, ikram / yemek servisi, orkestra / DJ, organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekim gibi olanaklardan söz nişan paketleri dahilinde yararlanabilirsin.

Otellerde konaklama, otopark, vale, konforlu odalarda hazırlık gibi imkanlara da sahip olabilirsin. Ek olarak, her mekanda standart paketlerin içeriği farklı olabilir, bilgin olsun. Örneğin, restoran ve kafeler çoğunlukla sadece davet alanlarını kiralayarak organizasyon konusunda firmalarla anlaşmanı bekliyor. Fakat mutfak hizmetleri sebebiyle ikramlı ya da geniş menülü söz nişan davetlerini de düzenleyebilirsin.

Eskişehir Söz Nişan Mekanlarında Hangi Elbise Modellerini Tercih Etmelisin?

Organizasyon tipi ve mekan türü doğrultusunda modeller değişiklik gösterebilir. Görkemli bir salonda büyük bir merasim planlıyorsan, aradığın nişanlık modellerini merkezdeki Cengiz Topel Caddesi’nde yer alan moda evleri ile gelinlikçilerde bulabilirsin. Farklı renklerde, tarlatanlı ya da düz kesim nişanlıkları tarzın ve vücut tipin doğrultusunda tercih edebilirsin. Damat adayları ise klasik takım elbise ile şıklığı yakalayabilir!

Ailen ve yakın arkadaşlarınla birlikte geçireceğin samimi nişan yemeği için ağır kumaşlı modeller yerine midi boy elbiseleri düşünebilirsin. Uzun modellerde ise yırtmaç detayı elbisene hareket katabilir. Müzik eşliğinde dans edebileceğin eğlenceli nişan partileri için seni rahat ettirecek kısa, uçuş uçuş elbiseler uygun olacaktır. Özellikle restoran ve bahçelerde damatlar da pantolon askısı, papyon gibi detaylar kullanabilirler.

Eskişehir Söz Nişan Mekanları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Neler?

Eskişehir nişan organizasyon fiyatlarına baktığımızda her bütçeye uygun seçeneklerin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat başlangıç fiyatlarında değişiklik yaratan etkenler mevcut. Örneğin, söz nişan organizasyonuna özel olanakların mevcut olduğu düğün salonları, kır mekanları veya otellerde paket fiyatlarından yararlanabilirsin. Tabii mekan türleri arasında da fark olduğundan, otellerin daha yüksek fiyatlar talep edebileceğini söyleyebiliriz.

Yemekli bir nişan organizasyonu planladığında kişi başı üzerinden fiyatlandırma geçerli olacaktır. Beyaz etli menülerde, kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsin. Lezzetlere eşlik etmesi için alkollü içecek tercih edersen, ödeyeceğin toplam rakam da artacaktır. Mekan bünyesinde organizasyonuna özel farklı hizmetler talep ettiğinde fiyat farkı söz konusu olabilir.

Eskişehir Nişan Yerlerinin Kapasite Özellikleri Nasıl?

Eskişehir’de nişan yapılacak mekanların kapasiteleri birbirinden farklı olduğu için belirlediğin davetli sayısına uygun yerleri rahatlıkla bulabilirsin. İster 50’den az kişi ile küçük çaplı bir etkinlik istersen de 2.000 kişilik büyük bir tören yapabileceğin mekanlar mevcut. Açık ve kapalı davet alanları arasında kapasite farkından bahsedebiliriz. Ayrıca mekan kapasitesinin, kişi sayısını karşılayabilecek sayıda olmasına dikkat etmeni öneririz.

Eskişehir’deki birçok davet mekanı söz ve nişan organizasyonları için de çiftlere kapılarını açıyor. Kriterlerini belirledin mi? Filtreleme araçlarını kullanarak sana en uygun mekanı bulabilirsin. Üstelik firma galerileri sayesinde mekanları gidip görmene gerek kalmadan daha önce düzenledikleri organizasyonları inceleyebilirsin. Formları doldurarak sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini almayı da unutma deriz. Seninle en kısa zamanda iletişime geçeceklerdir!

Tüm Şehirler Söz, Nişan Mekanları