Yalova Oteller ve Fiyatları

Yalova’daki Otel Düğünleri

Yalova; doğal güzellikleri ve kültürel zenginliği ile turistlerin sıkça tercih ettiği bir şehir olarak dikkat çekiyor. Güzel plajları ve popüler kaplıcaları sayesinde şehirdeki otellerin sayısı her geçen gün artıyor. Durum böyle olunca Yalova’da otelde düğün yapmak isteyen çiftler için pek çok seçenek bulunuyor. Şehirdeki düğün otelleri, çoğu mekan türüne göre çok daha popüler.

Yalova otelde düğün organizasyonu düzenlemeyi düşünen çiftlere ev sahipliği yaptığı doğal güzellikler ile çeşitli manzara seçenekleri sunuyor. Şehrin geniş sahil kıyısında bulunan otellerde en güzel deniz manzaraları karşısında düğününü yapman mümkün oluyor. Armutlu ilçesinde deniz manzaralı düğünler için popüler oteller bulunuyor. Çınarcık da mavi görüntüler sunan otellerin hizmet verdiği ilçelerden biri.

Yalova otelde düğün yaparsan karşına kapalı ve açık hava seçeneklerinde pek çok davet alanı çıkarıyor. Şehirdeki otellerin neredeyse hepsinin geniş bahçeleri bulunuyor. Düğünlerin için bu bahçeleri kullanıma açan otellerde kır manzaralarının tadını çıkarabilirsin. Yalova otel balo salonu alternatiflerinin de bolca bulunduğu bir şehir. Balo salonları, görkemli düğünler için uygun oluyor.

Yalova’nın merkezi, otellerin en çok sayıda bulunduğu yer. Merkezdeki oteller, yüksek sayıları sayesinde çoğu kapasitede hizmet verebiliyor. Örneğin; bu otellerde 100 kişilik samimi düğünler yapman mümkün oluyor. Otellerin konuk kapasitesi 750 kişiye kadar çıktığı için aklında görkemli bir düğün varsa da şanslısın. Ayrıca şehirde havuz başı alan sunan otellerin çoğu merkezde bulunuyor.

Yalova Otel Düğünleri Fiyatları Nasıl?

“Yalova’da otelde düğün ne kadar?” sorusu çiftlerin en merak ettiği konulardan biri. Yalova’daki otellerin fiyatları, diğer illerle karşılaştırdığımızda daha uygun rakamlardan başlıyor. Ayrıca düğün otellerinin fiyatları, her bütçeye uygun olmasıyla dikkatimizi çekiyor. Ortalama altı fiyatlarla düğün yapabileceğin mekanlar arıyorsan Armutlu’da bulunan otellerden birini tercih edebilirsin. Termal ilçesindeki oteller de hesaplı fiyatlarla hizmet veriyor.

Yalova otelde düğün fiyatları, kişi başı üzerinden hesaplandığı için butik davetlerin maliyeti daha düşük oluyor. Bununla birlikte, yüksek kapasiteli otellerde de çeşitli indirimler ile cebini yormadan düğününü gerçekleştirmen mümkün oluyor. Yalova otelleri, kokteyl ve yemekli servis seçenekleri sunuyor. Kokteyl düğünler, yemekli alternatiflere göre her zaman daha uygun fiyatlarla yapılıyor.

Yalova’da özellikle deniz kenarında bulunan oteller, yaz aylarında hem turistler hem de evlenecek çiftler tarafından daha çok tercih ediliyor. Bu da düğününü ilkbahar ve yaz gibi sıcak sezonlarda yapmak istersen kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanı gerektiriyor. Ayrıca otellerin sunduğu fiyatlar, günlere göre de değişiklik gösteriyor. Hesaplı fiyatlar için hafta içi günlerini seçebilirsin.

Yalova’daki otellerin türü de düğün maliyetlerine etki ediyor. Merkez ve Termal ilçelerindeki oteller, çok uygun rakamlardan hizmet vermeye başlıyor. Fakat ilçedeki 4 ve 5 yıldızlı otellerde fiyatlar yükselebiliyor. Aynı zamanda oteller, düğünler için farklı alanları hizmetine sunabiliyor. Örneğin; Yalova otel balo salonu fiyatları, havuz başı düğünlere göre daha uygun rakamlarla karşına çıkıyor.

Yalova Düğün Otellerinde Sunulan Paketler

Yalova’daki oteller, her çiftin isteğine ve bütçesine göre bir paket oluşturuyor. Otellerin başlangıç paketleri, en gerekli hizmetleri içeriyor ve düğününü en uygun fiyatlarla yapmana yardımcı oluyor. Başlangıç paketlerinde; ışık, ses ve sahne hizmetleri kesinlikle bulunuyor. Bu sayede en özel gününde gönlünce eğlenmen mümkün oluyor. Kurulan sahnelerde canlı müzik veya DJ hizmetleri sunuluyor.

Yalova’daki oteller, hünerli mutfakları ile de dikkatimizi çekiyor. Bu nedenle aklında yemekli bir düğün varsa avantajlı paketler seni bekliyor. Yemekli düğünler için oteller tarafından birçok menü hazırlanıyor. Demo menüler ile de düğününden önce yemeklerin tadına bakma şansın oluyor. Yemekli düğün hizmeti veren çoğu otel, dilersen menülerde değişiklik yapmanı da sağlıyor.

Yalova otellerinin çoğunda after party alanları bulunuyor. Böylece düğününü sabahın ilk saatlerine kadar uzatabilir ve yakınlarınla eğlenmeye devam edebilirsin. Otellerde düğün açısından tecrübeli ekiplerle çalışılıyor. Geniş kadrolarda; düğününü planlamaya yardımcı olacak davet sorumluları, karşılama hostesleri ve güler yüzlü servis elemanları bulunuyor. Aynı zamanda çoğu otelin anlaşmalı olduğu çekim ekipleri de var.

Yalova’daki düğün otelleri, senden aldıkları fikirlere ve sezon trendlerine uygun bir şekilde davet alanlarını süslüyor. Otellerin bu hizmeti sunmak için anlaşmalı oldukları firmalar bulunuyor. Dilersen kendi seçtiğin bir organizasyon firması ile de davet alanını dekore edebilirsin. Mekanların girişlerine yerleştirilen karşılama panoları ve müstakbel eşinle isimlerinizin yer aldığı dans pisti kaplamaları, süsleme seçenekleri arasında.

Yalova’da Otel Düğünü Yapmanın Avantajları

Tüm Şehirler Otel Düğünleri