Aydın Oteller ve Fiyatları

Aydın Otel Düğünleri

Ege Bölgesi’nin turizm açısından ne kadar zengin olduğu aşikar. Kıyı ilçelerine sahip olan Aydın’da da tatil otellerinin sayısı epey yüksek. Didim ve Kuşadası ise yaz düğünü organize etmek için en ideal ilçelerden. Deniz kenarı ve havuz başı davetlerin için tercih edebileceğin bu otellerin kapalı salonları da deniz manzarası sunmayı es geçmiyor.

Manzarayı ayaklarının altına serecek teras düğünleri için de tatil beldeleri oldukça elverişli. Şehir içi otellerini ise Bozdoğan, Efeler ve Sultanhisar’da bulabilirsin. Butik otellerden 5 yıldızlılara kadar alternatifler mevcut. Sunulan olanakların kapsamları farklı olsa da birçok mekana kıyasla daha lüks düğün organizasyonlarına imza atabilirsin. Aydın’da otelde düğün fırsatları kapsamında ayrıcalıklardan da yararlanabilirsin.

Aydın şehir merkezine bir tık uzak olan Kuşadası, Söke ve Didim popüler ilçelerden olduklarından; toplu taşıma aracı seçeneklerinin fazla olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki İzmir otogardan kalkan servisler de kullanılabilir. Birçok otelin otopark ve vale hizmeti de mevcut. Özel araçları ile ulaşım sağlayacak davetlilerin için bu büyük bir artı.

Aydın otelde düğün haricinde mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi farklı davetlere de kapılarını açan alternatifler sağlıyor. Davet alanlarının farklı kapasiteleri sayesinde belirlediğin konuk sayısına uygun bir alan bulabilirsin. 50 kişiden başlayıp 2.000 kişilik olanlara kadar tüm organizasyonlarını gerçekleştirebilirsin. Kalabalık düğünler için özellikle de Didim ve Kuşadası’ndaki otellerin açık davet alanlarını değerlendirebilirsin.

Aydın Otel Düğünleri Organizasyon Paketleri

Aydın’da otel düğünü için sağlanan imkanlar ile eksiksiz düğün organizasyonlarına imza atılıyor. Çiftlerin davetlerine özel beklediği temel hizmetlerin birçoğu paket seçenekleri içerisinde sunuluyor. Organizasyon sorumlusu ile birlikte düğününe dair tüm planlamalarını yapabiliyorsun. Hazır davet alanı süslemeleri için örnek masa gösterimi imkanından yararlanabilirsin. Ayrıca çeşitli konsept ve aksesuar seçeneklerini de inceleyebilirsin.

Yemekli, yemeksiz ya da kokteylli bir paket seçmen dahilinde lezzetlerin, ikramlıkların ve meşrubatların servisi geniş bir personel ekibi tarafından yapılıyor. Ayrıca pasta merasimi için otellerin sunduğu maket pasta olanağından faydalanabilirsin. Yemekli organizasyonlarda ise menü tadımı yapmanın yanı sıra değişiklik de talep edebiliyorsun. Lezzetlere eşlik etmesi için limitli-limitsiz alkollü içecek seçeneklerini değerlendirebilirsin.

Aydın’da otelde düğün organizasyonu kapsamında alacağın fotoğraf ve video çekimi ile müzik hizmetleri için genellikle anlaşmalı çözüm ortaklarını yönlendiriyorlar. Paket kapsamında her iki imkanı da sağlayan Aydın otelleri mevcut. Eğer dışarıdan firmalarla anlaşmak istersen, bazı mekanların iş birliklerine açık olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de dış çekim için farklı ekiplerle çalışabiliyorsun.

Otellerin ayrıcalıklarının yer aldığı organizasyon paketleri de yok değil. Örneğin; çifte özel odalar tahsis ediyor, arkadaşlarınla birlikte keyifli ve stressiz bir hazırlık süreci geçirmeni sağlıyorlar. Üstelik kuaför ve makyözünü buraya çağırabiliyorsun. Çiftlere balayı için 2 günlük konaklama sağlayan tatil otelleri mevcut. Ek olarak, davetlilerin alana giriş yapmaya başladığı andan itibaren karşılama kokteyli ile onları karşılıyorlar!

Aydın Otel Düğünü Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Neler?

“Aydın’da otelde düğün ne kadar tutuyor?” diye soracak olursan, cep yakmayan fiyatlardan, lüks organizasyonlara kadar geniş bir fiyat yelpazesinden bahsedebiliriz. Ayrıca Aydın otel düğünü fiyatlarında yemekli, yemeksiz ve kokteylli organizasyonlar arasından yapılacak seçim büyük önem taşıyor. Yemekli düğünlerde kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Davetli sayısı ve menü tercihi fark yaratıyor.

Beyaz etli menüler için kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlar talep edilebiliyor. Kalite standartlarının da başlangıç fiyatlarını etkilediğini söyleyebiliriz. Örneğin; Kuşadası’ndaki 5 yıldızlı oteller için yüksek bütçe gerekebiliyor. Sunulan hazır düğün paketlerinden yararlanırsan, daha makul fiyatlar ödeyebilirsin. Otellerden ek imkan talep ettiğinde fiyat farkı söz konusu olabiliyor.

Hafta içi organizasyonlarına talep az olduğundan; ödeyeceğin toplam tutar, hafta sonu davetlerine göre daha az olabilir. Kış düğünleri için Aydın otel balo salonu fiyatlarının kampanyalarını takip edebilirsin. Ayrıca Kuşadası, Didim ve Söke’deki tatil otellerinin sezon sonu indirimleri ve erken rezervasyon avantajları sayesinde ekonomik bir otel düğünü yapmak mümkün.

Aydın Düğün Otellerini Araştırırken Dikkat Etmen Gerekenler

Aydın otelde havuz başı düğün konseptinden görkemli kapalı salonlara kadar çeşitli davet alanı seçenekleri sunuyor. Tatil ilçelerinin de yer aldığı şehirde manzaralı-manzarasız otelleri bulabiliyorsun. Tüm alternatifleri değerlendirmek için kriterlerine uygun arama yapabileceğin filtreleme araçlarını kullanabilirsin. Sayfa üzerindeki firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilir, hizmet ve fiyat hakkında bilgileri okuyabilirsin. Formları doldur ve fiyat tekliflerini al!

Tüm Şehirler Otel Düğünleri