Trabzon Oteller ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Trabzon’daki Otel Düğünleri

Karadeniz’de doğayla iç içe şık bir otelde dünyaevine girmek istiyorsan, Trabzon’daki opsiyonları çok seveceksin! Trabzon otel düğününü organize edebileceğin en ideal şehirler arasında yer alıyor. Merkez ve Akçaabat’ta birbirinden güzel otel seçenekleri bulunuyor. Çaykara, Maçka, Ortahisar, Vakfıkebir ve Yomra’daki düğün organizasyon otelleri de çiftler için avantajlı hizmetler sunuyor.

Trabzon’daki düğün otelleri, ortalama olarak 300-400 konuğa yemek hizmeti sağlayabiliyor. Şehirde konuk ağırlama kapasitesi daha düşük veya yüksek olan düğün otelleri de bulunuyor. Çaykara, Merkez ve Maçka’daki otellerde butik konseptli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Yomra, Merkez ve Akçaabat ilçelerindeki düğün organizasyonu yapan oteller yüksek kapasiteleriyle ön plana çıkıyor. Buradaki mekanlar 2.000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor.

Trabzon düğün otelleri, hizmetlerini açık ve kapalı davet alanında sunuyor. Açık hava otellerinin büyük bir kısmı bahçede ve havuz başında konumlandırılıyor. Dere, göl ve deniz kenarındaki düğün otelleri Trabzonlu çiftlerin beğenisini kazanıyor. Trabzon otellerindeki balo salonu opsiyonları sayesinde çiftler masal gibi bir düğün organize edebiliyor. Balo salonları, yüksek tavanlı yapıda oluyor.

Trabzon’un eşsiz doğası davet alanlarının manzaralarını da güzelleştiriyor. Dere, nehir ve deniz manzaralı düğün otelleri çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Park, bahçe, kır, doğa ve orman manzaralı organizasyon otellerinde yeşilin her tonuna rastlanılıyor. Nostalji kokan bir düğün yapmak isteyen çiftler, tarihi yer manzaralı otellerde karar kılabiliyor. Otellerin birçoğu şehir ve panoramik manzaralı oluyor.

Trabzon Düğün Otellerinin Türleri

Trabzon’da düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin birbirinden farklı otel türleri bulunuyor. Şehirdeki düğün otellerinin büyük bir kısmı 4 yıldızlı olmasıyla dikkat çekiyor. Çiftlere ve konuklara kaliteli hizmetler sunan 4 yıldızlı düğün otelleri; Merkez, Akçaabat, Yomra ve Maçka’da yer alıyor. Buradaki organizasyon otelleri, Trabzonlu çiftlerden cep dostu rakamlar talep ediyor.

Trabzon otelde düğün yapabileceğin ve 5 yıldızlı hizmetler alabileceğin şehirler arasında bulunuyor. Lüks hizmetleriyle çiftlerin kalbinde taht kuran düğün otelleri, Merkez ve Ortahisar’da yer alıyor. Buradaki düğün otellerinin fiyatları, ortalama ve ortalamanın üzerinde olabiliyor. 5 yıldızlı düğün otellerinde hem butik konseptli hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Küçük ve samimi bir düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftler, Trabzon’daki butik otellerde karar kılıyor. Butik düğün otelleri, Merkez ve Çaykara’da yer alıyor. Butik oteller ortalama olarak 100-200 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Dere ve göl kenarında hizmet veren küçük organizasyon otelleri, Gülbaharhatun ve Işıklı mahallelerinde yer alıyor. Butik düğün otellerinde fiyatlar da makul oluyor.

Trabzon’da 2 ve 3 yıldızlı düğün otelleri de bulunuyor. Bu oteller; Akçaabat, Merkez, Vakfıkebir ve Yomra’da hizmet veriyor. Bu ilçelerdeki düğün otellerinde hesaplı organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Açık havada konuk ağırlayabilen otellerin bir kısmı havuz başı davet alanına sahip. 3 yıldızlı otellerin çiftlere sunmuş olduğu düğün paketlerinin içerisinde standart hizmetlerin pek çoğu bulunuyor.

Trabzon Otel Düğünü Fiyatları

Organizasyonunu şehirdeki mekanlarda gerçekleştirmeyi planlayan çiftler “Trabzon’da otelde düğün ne kadara mal oluyor?” sorusunun cevabını merak ediyor. Trabzon’daki düğün otellerinin geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Talep edilen düğün ücretleri, her çiftin bütçesine uyuyor. Davetli sayısı, menü seçimi ve ekstra hizmet talepleri gibi pek çok unsur düğün organizasyon fiyatlarını belirliyor.

Trabzon otelde düğün fiyatlarının bir hayli bütçe dostu olduğu şehirler arasında yer alıyor. En uygun fiyatlı düğün otelleri, yoğun olarak Merkez ve Akçaabat’ta bulunuyor. Çaykara, Maçka, Vakfıkebir ve Yomra’daki otellerin birçoğu, makul fiyatlı olmasıyla kendini gösteriyor. Uygun fiyatlı oteller 3 ve 4 yıldızlı oluyor. Bu otellerde yüksek kapasiteli ve butik konseptli organizasyonlar yapılabiliyor.

Trabzon otel balo salonu fiyatları Merkez’deki yerlerde ortalamada oluyor. Ortalama fiyatlı düğün yerleri 5 yıldızlı ve butik otellerden oluşuyor. Bu oteller, hizmetlerini 300 kişiden 750 davetliye kadar sunabiliyor. 5 yıldızlı lüks oteller yalnızca balo salonunda konuk ağırlayabiliyor. Açık havada hizmet veren ortalama fiyatlı düğün otellerinin bir kısmı ise havuz başında konumlandırılıyor.

Trabzon otelde düğün organizasyonunu düzenleyebileceğin ayrıcalıklı yerlerin bulunduğu şehirlerden biri. Hizmet kalitesiyle öne çıkan 5 yıldızlı düğün otelleri, Merkez ve Ortahisar’da yer alıyor. Ortahisar Mahallesi’ndeki lüks otellerin 300-400 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Merkez’deki düğün organizasyon otelleri ise 1.000 konuğa kadar ev sahipliği yapabiliyor. Bu mekanlarda düğün fiyatları ortalamanın üzerinde seyrediyor.

Trabzon Düğün Otellerinde Sunulan Hizmetler

Tüm Şehirler Otel Düğünleri