Mersin Oteller ve Fiyatları

Mersin’de Otel Düğünleri

Düğününde ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak isteyen Mersinli çiftlerin araştırdığı mekanlar arasında otellerin özel bir yeri bulunuyor. Gerek tatil köyleri gerek lüks davet alanları ile her tarza Fuygun düğün organizasyonları için fazla sayıda seçenek yer alıyor. Mersin bir kıyı şehri. Haliyle Mersin’de otelde düğün yapmak isteyen çiftler deniz ve doğa manzaralı otel alternatiflerini değerlendirebiliyorlar!

Mersin otelde düğün organizasyonu için butik otellerden 5 yıldızlılara kadar, geniş bir yelpaze sunuyor. Özellikle de 4 yıldızlı otel seçenekleri, diğer kategorideki otellere göre daha yüksek sayıda yer alıyor. Mersin düğün otellerinin dağılımına baktığımızda, ağırlığın daha çok Akdeniz ilçesinde olduğunu görüyoruz. Konumuna bağlı olarak Anamur, Erdemli, Silifke, Tarsus ve Yenişehir’e de bakabilirsin.

Mersin’de otel düğünü yapabileceğin yerler genellikle merkezi özellik gösterdiğinden kolay ulaşım imkanına sahip oluyorsun. Daha çok yaz tatilleri için tercih edilen oteller, davet ve etkinlikler için de elverişli alanlar sunuyor. Açık davet alanlarının yanı sıra; Mersin’de otel balo salonu seçenekleri de yer alıyor. Yaz-kış fark etmeksizin düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan oteller mevcut.

Mersin Otel Düğünü Fiyatları Uygun mu?

Mersin’de otelde düğün fiyatları, popüler ve özel olarak deniz kenarında yer alan şehirlerdeki otellere nazaran daha uygun. Tabii denize sıfır konumda ya da 5 yıldızlı hizmet kalitesine sahip olan oteller ortalamanın bir tık üzerinde başlangıç fiyatı talep edebiliyorlar. Makul fiyatlara lüks organizasyonlar düzenlemenin de mümkün olduğu Mersin’de otel düğün fiyatlarının özellikleri ise şöyle:

Mersin Düğün Otellerinde Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Anlaşma sağlandıktan organizasyon bitimine kadar profesyonel bir organizasyon sorumlusu ile çalışmana imkan tanınıyor. Tüm beklentilerini ve sorularını yöneltebiliyorsun. Öncelikli olarak standart bir davet alanı süslemesi gerçekleştiriyor. Düğün gününde ortamın nasıl bir havaya sahip olacağını göstermek için örnek masa hazırlıyorlar. Ayrıca daha önce düzenledikleri organizasyonlardan fotoğraflar gösterebiliyorlar. Böylece dekorasyonda değişiklik talep edebiliyorsun.

Profesyonel mutfaklarında düğün pastanı da hazırlayabiliyorlar. Yemek ve ikram servisi hızlı yapılıyor. Çünkü geniş personel kadrosu her bir davetli masasıyla özel olarak ilgileniyor. Masa düzeni konusunda endişe etmene gerek kalmıyor; karşılama ekibi konuklarına yardımcı oluyor. Düğün başlamadan önce ‘’Hoş geldiniz kokteyli’’ ile keyifli bir ortam yaratıyorlar. Davetlilerin otopark ve vale hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Kaliteli ses, sahne ve ışık ekipmanları kullanıyorlar. Müzik hizmeti için anlaşmalı oldukları DJ ve orkestra ile çalışıyorlar. Eğlencenin gece yarısından sonra devam etmesini isteyen çiftler, after party imkanı sunan otellere yönelebilirler. Düğününün başından sonuna kadar kayda alınması konusunda oteller seni iş ortaklarından olan çekim ekiplerine yönlendirebilirler. Konforlu hazırlık süreci için gelin odası tahsis etmeyi unutmuyorlar.

Mersin Düğün Otellerinin Davet Alanı Özellikleri

Mersin otelde düğün yapmak isteyen çiftlere farklı kapasitelerde seçenekler sunuyor. Kalabalık organizasyonlar için 400-500 kişilik çok sayıda otel mevcut. Daha yüksek sayıda katılımın olacağı düğünlerde 500 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar ev sahipliği yapılabilen otelleri tercih edebilirsin. Otellerin çim ve havuz başı alanları da yoğun davetli sayısı için elverişli.

Butik çaplı düğün kutlamalarında ise 100-200 kişilik oteller ön plana çıkıyor. Özellikle de Akdeniz ilçesine bakabilirsin. Tüm bu açık ve kapalı davet alanlarına baktığımızda, farklı tarzların göze çarptığını söyleyebiliriz. Bazılarında sade ve şık görünüm hakimken, bazısı ise göz alıcı aksesuarları ile görkemli organizasyonlara imza atmak için birebir.

Mersin’de Otel Düğünü Yapmanın Avantajları

Dört mevsim boyunca tercih edebileceğin Mersin düğün otelleri, donanımlı tesisleri ve zengin organizasyon paketleriyle çiftlerin ilgisini çekiyor. Sen de bulunduğun sayfa üzerinde yer alan otellerin görsellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsin. Aradığın özellikler belliyse, filtreleme araçları en uygun sonuçlar için yardımcı olabilir. Firma sayfalarındaki formları hemen doldur, sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini al!

Tüm Şehirler Otel Düğünleri