Gaziantep Oteller ve Fiyatları

Gaziantep’te Otel Düğünleri

Gaziantep otel düğünü yapacak çiftler için modern yapılardan tarihi binalara kadar farklı tarzlarda seçenekler sunuyor. Şehrin yüzyıllara dayanan geçmişi, dokusu korunmuş kervansaray otellerde yaşatılıyor. Nostaljik düğün istiyorsan, tercih edebilirsin. Gaziantep düğün otellerinin dağılımına baktığımızda, yoğunluğun Şehitkamil ilçesinde olduğunu görüyoruz. Diğer merkezi noktalardan olan Nizip ve Şahinbey’de de alternatif çok.

Akdeniz ve karasal iklimlerinin bir arada görüldüğü şehirde yer alan oteller, dört mevsim boyunca düğün yapmaya imkan tanıyan farklı davet alanlarıyla hizmet veriyor. En çok şık balo salonları dikkat çekerken; şehir manzarasının eşlik edeceği organizasyonun için terasa sahip otelleri de bulabiliyorsun. Ayrıca Gaziantep otelde havuz başı düğün organizasyonu seçenekleriyle de çiftlerin ilgisini topluyor.

Gaziantep’te butik kapsamlılardan 5 yıldızlılara kadar farklı kalite standartlarında faaliyet gösteren oteller yer alıyor. Özellikle de 4 yıldızlı otelleri Şehitkamil ilçesinde fazla sayıda bulmak mümkün. Oteller ağırlıklı olarak şehir merkezinde yer aldığından toplu taşıma kullanacak davetlilerin için kolay ulaşım imkanı sağlanıyor. Birçok otobüs hattı ile birlikte banliyö tren sistemi de kullanılabilir.

Gaziantep Otel Düğünü Fiyatları

Gaziantep’te otel düğün fiyatlarını incelediğimizde, geniş bir aralıkta seyrettiğini görüyoruz. Cep yakmayan fırsatları ile Şahinbey’deki 4 yıldızlı oteller dikkat çekiyor. Gaziantep düğün otellerinde hem uygun hem de ortalamanın üstündeki başlangıç fiyatlarıyla karşılaşabilirsin. Lüks organizasyonların yerine, daha özel hizmet veren butik otellerde de bir tık yüksek fiyatlar talep edilebiliyor.

Ödeyeceğin toplam rakamı etkileyen faktörler arasında tercih ettiğin düğün paketi önemli oluyor. Örneğin, kokteylli ve yemeksiz paketler ile nispeten ekonomik bir organizasyon planlayabilirsin. Kişi başı üzerinden hesaplanan yemekli davetlerde ise beyaz etli menüler genellikle daha uygun fiyatlı bir seçenek. Ek olarak, davetli sayısı arttığında menü fiyatlarında indirim yapabiliyorlar.

Gaziantep otelde düğün fiyatları mevsime bağlı olarak da değişiklik gösteriyor. Kış aylarında mekanlara talep daha az olduğundan kampanyalardan yararlanabilirsin. Düğün sezonu olarak bilinen yaz mevsimi organizasyonları için ise erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek makul fiyatlara anlaşma yapabilirsin. Ücretlendirme sistemleri birbirlerinden farklı olsa da Gaziantep’teki otel balo salonu fiyatları her bütçeye uygun bir özellik gösteriyor.

Gaziantep Otelde Düğün Organizasyonu Hizmetleri

Gaziantep Düğün Otellerinin Kapasite Özellikleri

Gaziantep otellerindeki düğün salonlarında davetli katılımının yoğun olduğu organizasyonlarına rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyorsun. 750 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar varan misafir ağırlama kapasiteleri sayesinde yanında olmasını istediğin tüm sevdiklerini özel gününe davet edebiliyorsun. Ayrıca geniş, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki salonlar ile davetlilerin görüş alanı da etkilenmiyor; havadar bir ortam yaratılarak konforlu bir eğlence sağlanıyor.

Genellikle geniş arazi üzerinde yer alan otellerde farklı kapasitelere sahip davet alanı seçenekleri de mevcut oluyor. Örneğin; bir salonda 1.000 kişi ağırlanabilirken, diğer salonda ise 750 kişiye kadar hizmet verilebiliyor. Bu alanlar farklı fiziki özelliklere de sahip olabiliyor. Geniş katılımlı düğünler için Şehitkamil, Nizip ve Şahinbey ilçelerindeki otellere yönelebilirsin.

Havuz başı davet alanlarının kapasite yelpazesi, en az salonlar kadar geniş. 300 kişiden başlayıp 750 kişiye kadar ev sahipliği yapılabiliyor. Daha butik çaplı organizasyonlar için şehir merkezindeki 200-300 kişilik kapalı davet alanlarına sahip çok sayıdaki Gaziantep düğün otellerini değerlendirebilirsin. Orta ölçekte düzenleyeceğin etkinliklerde ise çoğunluğu Şehitkamil’de yer alan 300-400 kişilik oteller uygun olabilir.

Gaziantep’te yer alan otelleri ve özelliklerini seninle paylaştık. Bulunduğun sayfa üzerinde aradığın kriterleri belirleyerek sana en uygun olan seçenekleri hemen listeleyebilirsin. Ayrıca firma galerileri sayesinde daha önce düzenledikleri düğünlere dair fotoğraf ve videoları da bulabilirsin. Eğer “Gaziantep’te otelde düğün ne kadar?’’ diye soracak olursan, tek tıkla sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini alabildiğini belirtmiş olalım.

Tüm Şehirler Otel Düğünleri