Çanakkale Oteller ve Fiyatları

Çanakkale Otel Düğünleri

Çanakkale düğün otelleri, çeşitli organizasyonlar için elverişli davet alanlarına sahip. Örneğin; restoran kısımlarında düğün yemeği düzenleyebilirsin. Çanakkale’de butik otellerle sıklıkla karşılaşmak mümkün. Nikahın gerçekleştikten sonra düğününü parti tadında gerçekleştirebilirsin. Kendi plajı ile hizmet veren otellerde ise kumların üzerinde masalsı bir sahil organizasyonu yapılabiliyor. Elbette geniş katılımlı düğünlere imkan tanıyan balo salonlarını da Çanakkale’de bulabilirsin.

Şehir genelinde daha çok 3 yıldız ve altındaki oteller yer aldığından ekonomik otel düğünlerine imkan tanınıyor. 4 ve 5 yıldızlı oteller ise Gelibolu ve merkezde yer alıyor. Otel dağılımındaki ilçe ortalamalarına baktığımızda, merkezin yanı sıra; Ayvacık’ta da sayının yüksek olduğunu görüyoruz. Tatil otellerinin yer aldığı ilçede 500 kişiye kadar konuk ağırlayabilen davet alanları bulunuyor.

Çanakkale’de otelde düğün organizasyonunu deniz kenarında ya da deniz manzarasına karşı gerçekleştirmek isteyen çiftler; Lapseki, Gökçeada ve Bozcaada’daki alternatiflere göz atabilirler. Daha çok küçük çaplı organizasyonların düzenlendiği bu mekanlar, düğün sonrası balayı tatilleri için de ideal. Ayrıca Çanakkale’de otelde havuz başı düğünleri kadar çim alanlar da yer aldığından kır konseptli etkinlikler organize edebilirsin.

Açık, kapalı ve her iki davet alanıyla da faaliyet gösteren seçenekleri Çanakkale’nin genelinde bulabilirsin. Terasında organizasyon düzenlenebilen Çanakkale otellerinde panoramik manzaranın keyfini çıkarabilirsin. Peki cam tavan sayesinde yaz-kış fark etmeksizin yıldızların da mutlu gününe eşlik edebileceğini söylesek? Özellikle de kıyı şeridinde yer alan otellerde tarzını yansıtan farklı davet alanlarını bulabilirsin!

Çanakkale Otel Düğünü Fiyatları Nasıl?

Çanakkale otelde düğün fiyatları; davet alanının fiziki özellikleri, hizmet kalitesi, yer aldığı konum gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Genellikle Ayvacık gibi turistik bölgelerde yer alan lüks oteller veya küçük çaplı özel davetlere ev sahipliği yapan butik otellerin daha yüksek fiyatlar talep ettiklerini söyleyebiliriz. Fakat her tarza ve bütçeye uygun seçenek bulmak mümkün.

Örneğin; diğer illerdeki tatil otellerinin yanı sıra, Çanakkale 5 yıldızlı otelde düğün fiyatlarının daha uygun bir aralıkta seyrettiğini görüyoruz. Deniz kenarında veya havuz başında cep yakmayan fiyatlara düğün yapılabiliyor. Yemeksiz paketlerin haricinde, başlangıç fiyatlarını çiftlerin seçimleri etkiliyor. Çanakkale otel düğün fiyatları ilk olarak yemekli ve kokteylli organizasyonların için tercih ettiğin menülere göre değişiklik gösteriyor.

Menülere eklenen limitli-limitsiz alkollü içecekler ödeyeceğin toplam rakamı arttırabiliyor. Beklediğin tüm hizmetleri tek bir pakette aldığında ekonomik bir düğün organizasyonuna imza atabilirsin. Fakat sunulan olanaklarda değişikliğe gitmek ya da ek imkanlardan yararlanmak istediğinde otelin fiyat farkı talep edebileceğini bilmelisin. Dışarıdan firmalarla çalışmayı planlıyorsan, ekstra bütçe ayırmanı öneririz. Kampanyaları takip ederek makul fiyatlardan yararlanabilirsin!

Çanakkale Düğün Otelleri İmkanları

Çanakkale Otel Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çanakkale otel düğünü organizasyonları için farklı davet alanları mevcut. Organizasyonunun hangi tarzda olacağına göre bir karar verebilirsin. Mekanın görünümüne ve konseptine uygun gelinlik ve damatlık seçimi yapmaya özen göstermeni öneriyoruz. Böylelikle düğün albümündeki karelerde harika bir uyum yakalayabilirsin. Ayrıca davet alanının fiziki özellikleri doğrultusunda içinde rahat edebileceğin modeller daha uygun olacaktır.

Düğün paketlerinde yer alan hizmetlerin beklentilerine uygun olup olmadığına dikkat etmelisin. Ek olarak, özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek konukların için otopark durumunu öğrenmeli; toplu taşıma kullanacaklar için ise ulaşım imkanlarını mekandan öğrenerek iletmelisin. Düğün sonrasında eğlenmek isteyen çiftlerin, beğendikleri otellere after party hizmeti sunup sunmadıklarını sormalarını tavsiye ediyoruz.

Çanakkale’de deniz manzaralı açık hava davet alanları ile lüks ve konforlu kapalı salonları bulabilirsin. Unutulmaz bir deneyim yaşaman için hummalı çalışmalar yürüten oteller, kişiselleştirilmiş hizmet için biçilmiş kaftan! Paylaştığımız bilgiler sonrasında ‘’Çanakkale otelde düğün ne kadar tutuyor?’’ diye soracak olursan, firma sayfaları üzerindeki formları doldurarak sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini hemen alabilirsin!

Tüm Şehirler Otel Düğünleri