Tekirdağ Oteller ve Fiyatları

Tekirdağ’da Otel Düğünleri

Tekirdağ düğün otelleri, farklı atmosfere sahip manzara seçenekleri ile çiftlerin ilgi odağı oluyor. Açık ve kapalı davet alanlarında dilediğin tarzda bir organizasyon yapabilirsin. Üstelik birçok otel masmavi deniz manzarasına karşı dünyaevine girme fırsatı sunuyor! Merkez ilçe olan Süleymanpaşa’nın yanı sıra; Şarköy, Çorlu ve Marmara Ereğlisi’nde de açık havada, hatta sahilde düğün düzenleyebileceğin alternatifleri bulabilirsin.

Kendine ait plajı ile hizmet veren otellerin sahil kısmında, ılık kumların üstünde kilise düzeninde bir nikah alanı hazırlayabiliyorlar. Yanı sıra; Tekirdağ’da otelde düğün yapacak çiftleri farklı açık hava davet alanları da karşılıyor. Açılır kapanır tavanlı mekanlar, kötü hava koşullarına karşı risksiz bir tercih olabiliyor. Ayrıca teras, havuz başı, deniz kenarı ve çim alanlar mevcut!

Davet alanı çeşitliliği, organizasyonlarda farklılaşmaya imkan tanıyor. Örneğin; salona giriş yapmadan önce, otelin açık alanlarında karşılama kokteyli daveti verebilirsin. Halayların ve oyun havalarının çalıp oynanacağı büyük bir düğün töreni kadar keyifli sohbetler ederek lezzetlerin tadını çıkarabileceğin yemekli organizasyon da tertip edebilirsin. Damak zevkin ve bütçen doğrultusunda ikram türünde değişikliğe gidebiliyorsun.

Tekirdağ’da otelde düğün yapmak isteyen çiftler, davetli listelerini ister kısa isterlerse de uzun tutabiliyorlar. Alanların kapasiteleri 50 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Eğer geniş katılımlı bir düğün planlıyorsan, Tekirdağ otel balo seçenekleri arasında yer alan 500-750 kişilik alternatifler sunuyor. Butik otellerin restoran bölümlerinde ise 50-100 kişilik küçük çaplı organizasyonlarını gerçekleştirebilirsin.

Tekirdağ Düğün Otellerinden Hangi Hizmetleri Alabilirsin?

Tekirdağ’da otelde düğün organizasyonu denildiğinde akıllara ilk olarak yemek / ikram servisi, müzik, fotoğraf ve video çekimleri ile süslemeler geliyor. Bu hizmetleri Tekirdağ düğün otellerinin hazırladıkları paketler içerisinde bulabiliyorsun. Düğün paketleri; yemekli, yemeksiz ve kokteylli olmak üzere ikram türlerine göre değişiklik gösterirken, hizmet sayısı ve çeşidi de artıp azalıyor.

Davet mekanı olan otellerin standart organizasyon hizmetleri bulunuyor. Mekan bünyesinde sundukları olanaklar için kendi ekipleriyle; ekstra taleplerin olduğunda veya değişikliğe gitmek istediğinde ise anlaşmalı iş ortaklarıyla çalışıyorlar. Yemekli düğün yapacak çiftlere beyaz ve kırmızı etli menülerin yer aldığı paketleri sunuyorlar. Menü tadımı sayesinde bu yemekleri deneyimleyerek damak zevkine uygun seçim yapabiliyorsun.

Düğününü planlamaya yardımcı olan ve gecenin akışını koordine eden profesyonel bir organizasyon sorumlusu ile çalışıyorsun. Hayalindeki davet alanı süslemesi ve masa-sandalye giydirmeleri için belirttiğin tarzda aksesuarları ve renkleri kullanabiliyorlar. Tekirdağ düğün otellerinde paket dahilinde müzisyen desteği de sağlanabiliyor. Çiftlerin tercihleri doğrultusunda otellerin anlaşmalı oldukları DJ’ler ve orkestralar sahne alıyor.

Dans pistine çiftin baş harflerinin yer aldığı kaplama yapabiliyorlar. Tüm bu özel ve güzel anılarını ileride de izleyebilmen için çekim ekibi sunabiliyor ya da iş ortaklarını yönlendirebiliyorlar. Ayrıca birçok otel dışarıdan iş birliklerine imkan tanıyor. Dilediğin firmayla çalışabilirsin. Tabii otopark, vale, konforlu odalarda hazırlık, balayı süiti hediyesi gibi otellerin ayrıcalıklı hissettiren hizmetlerinden de faydalanabiliyorsun.

Tekirdağ’da Otel Düğünü Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

Senin ve davetlilerinin bulunduğu noktalara yakın bir otel seçerek ulaşım konusunda yaşanabilecek sorunları engelleyebilirsin. Deniz manzaralı davet alanları için ise Şarköy, Süleymanpaşa, Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçelerine bakmanı öneriyoruz. Otellerin birçoğu hem açık hem kapalı davet alanlarıyla hizmet veriyor. Açık hava organizasyonlarında olumsuz hava koşulları söz konusu olduğunda hangi önlemleri aldıklarını sormalısın.

Kapalı salonlarda ise klimalar ile havalandırma sistemlerinin mevcut ve yeterli sayıda olup olmadığına dikkat etmelisin. Yemekli organizasyonlar için yalnızca set menüler mi sunduklarını öğrenmelisin. Ayrıca beslenme diyetleri farklı olan misafirlerin için özel menü seçenekleri sunabiliyor olmaları da büyük önemde. Düğün paketlerinde yer alan olanakların yanı sıra; ek imkan sağlayıp sağlamadıklarını da sorabilirsin.

Süslemeler konusunda alternatif sunup sunmadıklarına bakmanı öneririz. Daha önce düzenledikleri düğün organizasyonlarına dair görselleri ve videoları sana iletmelerini talep etmelisin. Böylelikle süsleme tarzlarını da öğrenebilirsin. Özel araçları ile ulaşım sağlayacak olan davetlilerin için otopark durumunu öğrenmelisin. Ayrıca otelin davet alanı kapasitesinin konuk sayını karşılayabilecek seviyede olmasına dikkat etmelisin.

Tekirdağ’da Otelde Düğün Fiyatları Nasıl?

Tekirdağ otel düğünü fiyatlarına baktığımızda, organizasyon tarihine ve sunulan olanaklara göre değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Örneğin; otellere talebin çok yoğun olmadığı kış düğünleri, yaz mevsiminde yapılanlara göre genellikle daha uygun fiyatlı oluyor. Sezondan sezona değişen başlangıç fiyatları; otellerin yıldızları, görünümleri, davet alanı özellikleri ve konumlarına göre de artıp azalıyor.

Tekirdağ düğün otelleri arasından sana en uygununu seçmek için bulunduğun sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsin. Aradığın özellikler doğrultusunda bir otel listesi çıkarabiliyorsun. Hizmet detaylarını öğrenebilir; görsellerini inceleyerek tarzlarını anlayabilirsin. ''Tekirdağ’da otelde düğün ne kadar?'' sorusu için seni firma sayfalarına yönlendiriyoruz. İletişim bilgilerini kullanabileceğin gibi, ücretsiz fiyat teklifi almak için kısa bir form da doldurabilirsin!

Tüm Şehirler Otel Düğünleri