Eskişehir Oteller ve Fiyatları

Eskişehir’de Otel Düğünleri

Eskişehir geçmişini modern şekilde yaşatan bir özellik gösteriyor. Bu modernlik, Eskişehir otel düğün salonlarının birçoğuna yansımış durumda. Şık atmosfer içerisinde görkemli bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Daha çok şehir otellerinin yer aldığını görüyoruz. Haliyle bu otelleri merkezi noktalarda bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda popüler ilçelerden de olan Alpu, Odunpazarı ve Tepebaşı’nda seçenek çok.

Eskişehir otel düğünü alternatifleri arasında açık hava davet alanlarına da rastlayabilirsin. Havuz başı veya çim alan tercih edebilirsin. Şehir manzarasının eşlik ettiği teras düğünleri için de oteller biçilmiş kaftan diyebiliriz. 3 yıldız ve altından başlayıp 5 yıldıza kadar uzanan otel yelpazesi, farklı olanaklar sunarak hem bütçe hem de hizmet açısından çeşitlilik sağlıyor.

Alpu ve Tepebaşı’nda 500 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar konuk ağırlayabilen kapalı davet alanlarına sahip oteller mevcut. Eskişehir otelde düğün planlayan çiftlere 50-100 ve 100-200 kişilik butik çaplı alternatifler sunuyor. Ayrıca orta ölçekli gerçekleşecek düğünler için elverişli olan 200-300 ve 300-400 kişilik salon seçeneklerinin daha fazla sayıda yer aldığını da söyleyebiliriz.

Eskişehir Otel Düğünü Organizasyon Paketleri

Eskişehir otelde düğün organizasyonu seçenekleri arasında hizmet paketlerinden yararlanmanın yanı sıra; sadece davet alanı kiralamanın yer aldığı alternatifler de var. Beklenilen hizmetlere uygun fiyatlara ulaşmak için paket seçeneklerinin çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu paketler yemekli, yemeksiz ve kokteylli olarak değişiklik gösteriyor genelde. İçerikleri hakkında bilgi edinmek istersen, şöyle:

Eskişehir Otel Düğünü Fiyatları Nasıl?

Eskişehir otelde düğün fiyatlarının ortalamasına baktığımızda, şehir genelinde her bütçeye uygun olan firmaların yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle de Alpu ilçesi ile şehir merkezinde yer alan 3 yıldız ve altı otellerde butik çaplı ya da geniş katılımlı düğünlerini makul fiyatlara gerçekleştirebilirsin. Ekonomik düğünler için yemeksiz başlangıç paketleri sunan otelleri tercih edebilirsin.

Eskişehir otel balo salonu fiyatlarını etkileyen faktörler arasında; konum, prestij, davet alanı özellikleri, süslemelerin tarzı ve sunulan olanaklar gibi farklı detaylar yer alıyor. En yüksek başlangıç fiyatlarıyla 4 ve 5 yıldızlı otellerde karşılaşıyoruz. Fakat bu kapsamdaki otellerin, popüler şehirlere göre daha uygun fiyatlar talep ettiklerini de söylemek mümkün.

Kişi başı üzerinden hesaplanan yemekli düğün organizasyonlarında, davetli sayısı arttıkça menü fiyatlarında indirim yapılabiliyor. Ek olarak, beyaz etli menülerin genellikle daha uygun fiyatlı olduklarını belirtmeden geçmeyelim. Eskişehir otel düğün fiyatları, mevsimlere göre farklı özellik gösterebiliyor. Örneğin, kış düğünün için yaz aylarında yapacağın organizasyona göre daha uygun bir rakam ödeyebilirsin.

Eskişehir Otel Düğünlerinin Avantajları

Eskişehir düğün otelleri tarzına hitap edecek, bütçene uygun, beklediğin hizmetleri sağlayan seçenekler sunuyor. Üstelik tüm bu otellerin detaylarını ve daha önce düzenledikleri organizasyonların fotoğraflarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsin. Zamandan tasarruf ederek sadece kriterlerine uygun mekanları gezebilirsin. Formlar aracılığıyla organizasyonun hakkındaki bilgileri göndererek teklif alabildiğini biliyor muydun? Hemen tıkla, düğün fiyatını ücretsiz öğren!

Tüm Şehirler Otel Düğünleri