Samsun Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

Samsun Kına Mekanları ve Özellikleri

Farklı formatlarda karşımıza çıkan Samsun’daki kına mekanlarını şehrin dört bir yanında bulmak mümkün! Merkezi ilçeler olan Atakum, Canik, İlkadım ve Tekkeköy’de ise daha yoğun olarak yer aldıklarını söyleyebiliriz. Deniz kenarında yer alan bu ilçelerdeki mekanların pek çoğu Karadeniz’in müthiş manzarasına sahip. Merkezi konumları sayesinde de sıklıkla tercih ediliyorlar.

Ondokuzmayıs, Yakakent, Çarşamba ve Bafra’daki mekanlarda da masmavi bir görünüm ile karşılaşabilirsin. Davetlilerin ve senin için daha avantajlı konumda yer almaları doğrultusunda Vezirköprü, Kavak, Asarcık, Ayvacık ve Ladik ilçelerindeki açık ve kapalı davet alanlarını da değerlendirebilirsin. Samsun kına yerlerinin her biri çeşitli tarzlarda, sağladıkları farklı olanaklarla hizmet veriyor.

Samsun kına organizasyonu kapsamında faaliyet gösteren mekanlar arasında bulunan düğün salonları, en çok tercih edilenlerden. Modern yapıdaki salonlar şık görünümlere sahip. Kullanılan aksesuarlar ve renklerle zenginleşen davet alanları, fotoğraf karelerin için de uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca olumsuz hava koşullarına karşı risksiz bir alternatif diyebiliriz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz düğün salonları, ferah ortam için ideal.

Daha görkemli organizasyonlar için ise Samsun otellerini değerlendirebilirsin. Oteller konaklama, konforlu odalarda hazırlanma, otopark ve vale gibi ayrıcalıklı imkanlara sahip. Üstelik zengin kına paketleri sayesinde lüks bir organizasyona imza atabilirsin. Otellerin alternatifi olarak adlandırılan Samsun kulüpler ve davet alanlarında yemekli, yemeksiz ya da kokteylli kına gecesi yapabilirsin.

Yaz aylarında yapacağın kına organizasyonu için Samsun kır mekanları epey elverişli. Ferah ve konforlu bir ortamın yanı sıra, deniz manzarasının da tadını çıkarabilirsin. Ayrıca birçok restoran da açılır kapanır tavanıyla hizmet verdiğinden, açık havada kına gecesi yapma imkanına sahip oluyorsun. Bu mekanlarda geniş menülü bir davet verebilir; Samsun kına organizasyon şirketleriyle çalışarak konsept oluşturabilirsin.

Samsun Kına Mekanlarının Hizmetleri

Davet alanı kiralama ücretine kına organizasyonunu da dahil eden mekanlarda standart paketlerden yararlanabilirsin. Bu paketleri daha çok Samsun kına salonları, kır bahçeleri, sosyal tesisler ve otellerde bulabilirsin. Hizmetler çiftlerin beklenti ve taleplerine göre şekillendiğinden, kına gecesi organizasyonları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Standart paket içerikleri şu şekilde:

Standart hizmetler mekandan mekana değişiklik gösterebilir. Örneğin, anlaşmalı çözüm ortakları ile çalışan Samsun kına gecesi yerlerinde genellikle çekim ekibi de paketlere dahil oluyor. Fakat bazı yerlerde dışarıdan bir firma ile çalışman gerekebilir. Farklı konseptler, testi kırma, Hint kınası, yemek servisi gibi farklı hizmetler için ise paket seçenekleri sunan mekanları değerlendirebilirsin.

Samsun Kına Gecesi Mekanlarında Hangi Konseptleri Oluşturabilirsin?

Kına paketleri içerisinde süsleme hizmeti olan her mekanda kırmızı rengin ön planda olduğu bir hazırlık yapılıyor. Altın sarısı şamdanlar, aynalı suplalar, şık servis takımları ve çok daha fazla aksesuar kullanılıyor. Mekanın sahip olduğu kına tahtları arasından seçim yapabilirsin. Cibinlik ve minderlerin de temin edilip edilmediğini sormanı öneririz.

Anlaşmak istediğin mekanın dışarıdan iş birliklerine açık olması durumunda organizasyon şirketleriyle anlaşarak istediğin temayı oluşturabilirsin. Sultanlara yaraşır bir kına gecesi için Osmanlı konsepti tam sana göre! İhtişamlı aksesuarlarla donatılan davet alanları sarayları andıracak! Kumda Türk kahvesi, macun, şerbet gibi organizasyona özgü olan Osmanlı mutfağına ait ikramların servis edilmesini de talep edebilirsin.

Son zamanlarda renklerin cümbüşünden bahsedebileceğimiz farklı temalar oldukça popüler. Romanlardan ilham alan temada çiçekli ve fırfırlı kıyafetler tercih edebilirsin. Doğu’nun eğlencelerini yaşayabileceğin Hint temasında ise sari giyebilir; altın renkli sallantılı takılar ve yapışkanlı taşlarla görünümünü tamamlayabilirsin. Ayrıca her iki organizasyon için bir ekip kiralayarak özel dans şovları da yapabilirsin.

Samsun Bekarlığa Veda Mekanları ve Organizasyonları

Samsun’da eğlence anlayışına uygun bekarlığa veda mekanlarını bulabilirsin. Örneğin, geleneksel organizasyon yapmak istiyorsan, hamamda kız kıza nostaljik bir eğlence yapabilirsin! Eğer canlı müzikli ortamda dans edeceğin bir parti istiyorsan, Samsun’un gece mekanlarını, bistroları ve meyhaneleri tercih edebilirsin. Bu mekanlar alkollü etkinlikler için de oldukça elverişli. Kişi sayısı kadar rezervasyon yaptırabilirsin.

Samsun Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları Fiyatlarını Hangi Faktörler Etkiliyor?

Samsun kına organizasyon fiyatları, cep yakmayan fiyatları ile çiftlerin yüzünü güldürüyor. Elbette mekandan mekana değişiklik olabiliyor. Örneğin, Samsun’da en yüksek başlangıç fiyatları, oteller tarafından talep ediliyor. Ayrıca farklı imkanların sunulduğu yemekli ve yemeksiz kına paketlerinin sunulduğu mekanlar da mevcut. Bütçene ve isteklerine göre uygun bir tercih yapabilirsin.

Seçeceğin ikram türü ve hizmetlerin ödeyeceğin toplam tutarlar üzerinde etkisi olduğu gibi, ekstra istenilen her bir hizmetin de ayrıca ücretlendirildiğini söyleyebiliriz. Yemeksiz kına gecelerinde organizasyon paketi üzerinden bir hesaplama yapılıyor. Bekarlığa vedalarda ise genellikle kişi başı fiyat etkili oluyor. Özellikle de alkollü etkinlikler için limitli ve limitsiz seçenekleri değerlendirebilirsin.

Samsun Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasite Özellikleri Nasıl?

Samsun’da kına gecesi mekanlarının geniş bir kapasite yelpazesi var. 50 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar olan organizasyonların rahatlıkla gerçekleştirilebileceği mekan türlerini hemen hemen tüm ilçelerde bulabilirsin. Açık ve kapalı davet alanları ile hizmet veren mekanlarda farklı kapasitelerle karşılaşabilirsin. Butik çaplı kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinde 50-100 ya da 100-200 kişilik mekanları inceleyebilirsin.

Samsun’da istediğin organizasyon türüne, eğlence anlayışına, tarzına ve bütçene uygun mekanı bulman için bilmen gerekenleri paylaştık. Kriterlerini belirlediysen, filtreleme araçlarımızı kullanarak sayfa üzerinde yer alan mekanları isteklerine göre sıralayabilirsin. Profesyonel hizmet veren mekanları fotoğraflarıyla birlikte inceleyebilirsin. Firma sayfalarındaki formları doldur, sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini hemen al!

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan