Ankara Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

%14
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Eflatun Kına Konağı
Kapasite 50 - 200 Kişi
Min. Fiyat 250 TL'den az
%15
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Nevizade Kına Konağı
Kapasite 30 - 200 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
%24
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
The Palazzo
Kapasite 100 - 350 Kişi
Min. Fiyat 500 - 750 TL
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
La Jovia Henna
Kapasite 10 - 400 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
%58
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Pandora Wedding Event
Kapasite 20 - 250 Kişi
Min. Fiyat 250 TL'den az
%16
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Vals Event
Kapasite 50 - 230 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Kasr-ı Vadi Davet Etkinlik
Kapasite 100 - 250 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Üzüm Kızı Event Hall
Kapasite 10 - 250 Kişi
Min. Fiyat 250 TL'den az
%29
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Eslina Wedding Event
Kapasite 10 - 160 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
La Vinia Event Ankara
Kapasite 50 - 150 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
%29
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Dafne Hotel
Kapasite 10 - 300 Kişi
Min. Fiyat 500 - 750 TL
%24
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Cevahir Wedding & Event
Kapasite 50 - 800 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
%30
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Villa Etiquette
Kapasite 50 - 700 Kişi
Min. Fiyat 1.000 - 1.500 TL
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Bemol Balo Salonu
Kapasite 50 - 250 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL
Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara
Bella Wedding Kına
Kapasite 50 - 900 Kişi
Min. Fiyat 250 - 500 TL

Ankara’da Kına Gecesi Nerede Yapılır?

Ankaralı çiftler hayallerindeki kına gecesi organizasyonu için konum kriterleri ile araştırma yapmaya başlayabilirler. Ankara’da kına gecesi mekanlarının en yoğun bulunduğu bölge, şehrin merkezi olan Çankaya ilçesi. Ardından Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Gölbaşı, Etimesgut ve Altındağ geliyor. Daha az sayıda olsa dahi diğer ilçelerde de kına mekanlarını bulabilirsin elbette.

Ankara Kına Gecesi Mekanları Hakkında

Ankara kına mekanları çeşitli formlarda karşımıza çıkıyor. Kırmızı, mor ve pembe renklerle süslenen konseptli kına evlerinden, Ankara otellerinin görkemli balo salonlarına kadar, farklı tarzlarda organizasyonlar yapabileceğin mekanlar mevcut. Örneğin, mekanın tarihi doku taşımasını istiyorsan, Hamamönü’ndeki konaklar tam sana göre olacaktır. Ayrıca uygun fiyatlı klasik bir kına merasimi için düğün salonlarının kına paketlerinden de yararlanılabilir.

Ankara açık hava kına mekanları arasında arayışta olan çiftler de ağırlıklı olarak Yenimahalle ve Gölbaşı’nda yer alan kır bahçelerine göz atabilirler. Üstelik Gölbaşı’nda yapılan davetlere göl ve yemyeşil doğa manzarası da eşlik ediyor. Ayrıca otellerin, kulüplerin, sosyal tesislerin, restoranların ve daha pek çok mekanın açık alanlarından da yararlanabilirsin. Havuz başındaki tahtında oturabilirsin!

Ankara kına organizasyonları konusunda ihtişamını konuşturuyor desek, abartmış olmayız. İstenilen konsept doğrultusunda birbirinden şık davet alanları hazırlanıyor. Ankara kına yerlerinin tek göz alıcı özelliği görünümleri değil elbette. Birçok mekan, davet alanı kiralamayla birlikte tüm hazırlık sürecinde yer aldıkları organizasyon hizmetini de sağlıyor. Ekstra hizmetler için de gerek kendileri gerek çözüm ortaklarıyla yardımcı olmayı es geçmiyorlar.

Ankara Kına Mekanları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

İster küçük ister büyük bir kına organizasyonu planla, detayları bol olan bu davet için dikkat etmen gereken pek çok konu olacak. Öncelikli olarak kına geceni hangi tarzda gerçekleştireceğini belirleyebilirsin. Eğer yaz mevsiminde açık davet alanı tercih edeceksen, ani gelişen olumsuz hava koşulları için hangi önlemleri aldıklarını sorman faydalı olacaktır.

Ankara’da kına mekanlarının büyük bir çoğunluğu tüm organizasyonu kendi bünyelerinde halledebiliyor. Fakat yine de sundukları paketlerin hangi hizmetleri içerdiğine dikkat etmek isteyebilirsin. Zenne / oryantal, Hint kınası ya da gelin hamamı gibi ekstra imkanlar sağlayan mekanları tercih edebilirsin. Ayrıca birçok kına yerinin anlaşmalı nedime ekipleri de oluyor.

Bir diğer önemli konu da hizmetler için seçenek sunup sunmamaları diyebiliriz. Örneğin, konsept alternatifleri mevcut mu? Aksesuarlarda değişiklik yapabiliyor musun? Çalma listesi hazırlayabiliyor musun? Anlaşma sağlamadan önce bizim de saydıklarımız gibi, tüm merak ettiklerini sorarak daha doğru bir karar verebilirsin. Ayrıca yemekli bir organizasyon düşünüyorsan, davetlilerine sunacağın yemekleri önceden tadıp tadamayacağını da öğrenmeni öneririz.

Ankara Bekarlığa Veda Mekanları

Ankara kına gecesi organizasyonlarının yapıldığı mekanlarda bekarlığa vedanı da düzenleyebilirsin. Özellikle de restoranlar içerisinde yer alan meyhane ve bistrolar, Ankara bekarlığa veda partisi mekanları arasında en sık tercih edilen alternatifler arasında. Eğlenceli kutlamaların için Ankara kulüpler ve davet alanlarına da göz atabilirsin. Yaz aylarında gerçekleşecek davetlerde ise kır bahçeleri ve havuz başı mekanları epey ideal!

Ankara’da bekarlığa veda partisi mekanları ile anlaştığında standart süsleme, ikram servisi ve DJ hizmetlerini alabilirsin. Fakat mekanların sundukları paketlerin içeriği de hangi tarzda bir organizasyon yapacağına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca sadece Ankara organizasyon şirketleri ile anlaşarak evinde ya da Mogan Gölü, Kuğulu Park gibi halka açık alanlarda da butik çaplı bekarlığa vedanı gerçekleştirebilirsin.

Ankara’da Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları Fiyatlarını Hangi Faktörler Etkiliyor?

Ankara’da uygun fiyatlı bir kına mekanı bulmak isteyen çiftler için her bütçeye uygun alternatif mevcut! Peki, geniş bir fiyat skalası olan bu mekanların fiyatlarını hangi faktörler etkiliyor? Yemekli organizasyonlar için kişi başı, yemeksizler için ise paket üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Standart hizmetlerin bulunduğu kına paketleri, ekonomik bir kına gecesi için tercih edilebilir.

Hazır paketler haricinde aldığın her hizmet için ek ücret ödemen gerekebilir. Ayrıca klasik kına konseptinin yanı sıra, Osmanlı, Roman, Hint gibi farklı temalar için de ek fiyatlar talep edilebilir. Dekorasyon konusunda Ankara kına organizasyon şirketleri ile anlaşacaksan, mekan ücretine ek olarak ayrıca bir bütçe ayırmanı öneririz.

Bir de genel belirleyiciler var. Örneğin, düğün salonlarında yapacağın kına organizasyonu, otellere göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Kış aylarında mekanlara talep daha az olduğundan kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsin. Hafta içi yapılan kına geceleri ise hafta sonuna göre makul fiyatlı oluyor. Özellikle yemekli ve kokteylli organizasyonlarda kişi başı fiyat talep edildiğinden, kaç kişiyi çağırmayı planladığın oldukça önemli.

Bekarlığa veda partilerinde ise mekanlara ödenen toplam ücret, genel belirleyicilere olduğu kadar, davet türüne ve konsepte de bağlı. Fiyatları genellikle kişi başı üzerinden hesaplanan bu organizasyonlar, daha az davetli ile gerçekleştiğinden kına gecelerine göre uygun fiyatlı oluyor. Limitli ve limitsiz alkollü içecek opsiyonları sunan mekanların kişi başı fiyatlarında da artış olacaktır.

Ankara’da Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasite Özellikleri Nasıl?

Ankara’da kına gecesi yapılabilecek yerlerin kapasiteleri 50 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar çıkıyor. Butik çaplı gerçekleşen bekarlığa vedalar için 50-100 kişilik ve 100-200 kişilik birçok alternatif mevcut. Ankara’da küçük kına mekanlarını bulabileceğin gibi, 500-750 kişilik büyük davet alanlarıyla da karşılaşabilirsin. Özellikle oteller, düğün salonları ve kulüplerin geniş kapasite yelpazesi arasından davetli sayına uygun seçim yapabilirsin.

Ankara’daki mekanlar düğün eğlencelerinde olduğu gibi, kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinde de ses getirici organizasyonlar düzenliyor. Dillere destan kına merasimi ya da eğlenceli bir bekarlığa veda partisi yapmak için sayfamızdaki tüm mekanları inceleyebilirsin. Sen de erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak ve sana özel fiyat teklifini almak için firma sayfaları üzerinden hemen iletişime geçebilirsin!

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan