Nevşehir Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

Nevşehir Kına Mekanları

Nevşehir kına mekanları hemen hemen her ilçede yer almakla birlikte genellikle merkezde yoğunlaşıyor. Şehir merkezinin yanı sıra, Ürgüp de çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ilçelerden diyebiliriz. Elbette konumuna yakınlıkları doğrultusunda Acıgöl, Avanos, Gülşehir ve Kozaklı’daki mekanları da değerlendirebilirsin. Şehir genelinde açık, kapalı ve her iki davet alanıyla da hizmet veren mekanları bulabilirsin.

Nevşehir Kına Gecesi Mekanlarının Özellikleri

Nevşehir’de kına organizasyonu yapılabilecek mekanlar karşımıza farklı formlarda çıkıyor. Sadece davet alanı kiralayanların yanı sıra, organizasyon hizmetini de sağlayan mekanları bulabilirsin. Örneğin, düğün salonları, dört mevsim boyunca davet düzenlenebilen ve kına paketleri ile çiftlerin ilgisini çeken donanımlı mekanlar arasında yer alıyor. Yemekli ya da yemeksiz bir kına organizasyonu yapabilirsin.

Nevşehir kına salonlarında, ikram servisi, süsleme, DJ, kına tepsisi, kına takımı, kına ekibi, davul şov, gelinin arkadaşlarına bindallı / kaftan ve tef gibi beklenilen tüm standart hizmetler sağlanıyor. Gece boyunca yanında olan nedimelerle yapacağın dans şovları ile organizasyonunu taçlandırabilirsin. Gelin hamamı, testi kırma, Hint kınası gibi farklı hizmetlerden yararlanabileceğin paket seçeneklerini de değerlendirebilirsin.

Yaz aylarında eşsiz doğanın tadını çıkarabileceğin Nevşehir kır mekanları keyifli bir seçenek olabilir. Kır bahçelerinin yanı sıra; oteller ve restoranlar gibi kapalı mekanların açık davet alanlarını da mevsim koşulları doğrultusunda tercih edebilirsin. Mekan türlerine göre sunulan olanaklar ve fiziki imkanlar değişiklik gösterebiliyor. Örneğin, bazı oteller havuz başı davet alanı ile hizmet veriyor.

Spa ve sauna donanımı olan oteller ise gelin hamamı organizasyonları için ideal. Ayrıca anlaşmalı çözüm ortakları sayesinde süsleme ve çekim ekibi konularında da destek alabilirsin. Yemekli veya kokteylli kına gecelerine imkan tanıyan otellerde Türk ve dünya mutfaklarının tadını çıkarabilirsin. Şehir dışından gelen misafirlerinin konaklama sağlayabilecek olmaları da büyük bir artı.

Yemekli bir organizasyon planlıyorsan, sıklıkla gittiğin ya da övgüyle bahsedilen bir restoranı düşünebilirsin. Açılır kapanır tavanlı restoranların bahar ve yaz yağmurlarına karşı risksiz bir alternatif olduklarını da belirtelim. Kına gecenin bir konsepti olmasını istersen, Nevşehir organizasyon şirketleri ile anlaşabilirsin. Restoranların büyük bir çoğunluğu sadece davet alanlarını kiraladıklarından, dışarıdan iş birliklerine açık olabiliyorlar.

Nevşehir’in tarihi dokusu mekanlarına da yansıyor. Nostaljik kına gecesi organizasyonları yapmaya imkan tanıyan davet alanlarında özellikle de Osmanlı konsepti ile karşılaşmak mümkün. Mekanların birçoğu daha çok kırmızı rengin kullanıldığı standart süslemeler yapıyor. Tabii farklı konseptler oluşturmaya elverişli olan mekanlarda Hint ve Roman gibi temalarla sıra dışı bir kına gecesi de deneyimleyebilirsin.

Nevşehir Bekarlığa Veda Mekanları

Nevşehir’in mağara yapısındaki otelleri, farklı bir bekarlığa veda organize etmek isteyen çiftlerin yoğun talep gösterdiği mekanlardan. Otantik atmosferde, Peribacaları manzarasına karşı yakın arkadaşlarınla hem keyifli hem de eğlenceli vakitler geçirebilirsin. Üstelik konaklamalı etkinlikler için de ideal bir tercih. Taleplerin doğrultusunda yemeklerin yanına alkollü ve alkolsüz içecekler eşlik edebilir.

Bekarlığa veda partileri için bir organizasyonu hizmeti veren oteller, gelin ve damat adaylarının planlama yapmasını da kolaylaştırıyor. Caz tınılarından, pop müziklere kadar geniş bir çalma listesi yelpazesiyle eğlenceyi iki katlıyorlar. Kış mevsiminde ise şömine etrafında tatlı ve huzurlu bir bekarlığa veda yapılabilir. Anlaşmalı çözüm ortaklarından konsept konusunda destek alarak fotoğraf karelerini eğlenceli hale getirebilirler.

Nevşehir nikah sonrası yemek mekanları bekarlığa veda organizasyonun için şık bir tercih olabilir. Ses sisteminin mevcut olduğu restoranlarda yemekli davetine sevdiğin şarkılar da eşlik edebilir. Canlı müzikli ve dans etmeli bir parti için mekan arayışındaysan, bistrolar ve barları değerlendirebilirsin. Organizasyon hizmetinin sağlanmadığı yerlerde ise parti malzemelerini kendin temin edebilirsin.

Nevşehir Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Neler?

Nevşehir kına organizasyonuna ev sahipliği yapan mekan alternatifleri sunuyor. Her bir mekanın fiyatlandırma politikası farklı olsa da geniş bir yelpazenin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Nevşehir kına evi olarak da adlandırılan salonların yemeksiz paket seçenekleri, ekonomik kına gecesi organizasyonları için birebir. Hizmet sayısının ve çeşidinin arttığı paketlerde ise fiyat farkı ortaya çıkıyor.

Nevşehir turizm için dört mevsim boyunca uygun olsa da kış aylarında mekanlara talep daha az olduğundan, makul fiyatlara kına ve bekarlığa veda partileri yapabilirsin. Mayıs ve eylül ayları arasında bir tarih almak istersen, daha yüksek bütçeye sahip olman gerekebilir. Organizasyonunun yemekli olmasını planlıyorsan, beyaz etli menüler, kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Mekan türü de başlangıç fiyatları üzerinde etkili. Örneğin, Nevşehir’de en yüksek fiyatları talep eden mekanlar arasında oteller yer alıyor. Ödenilecek toplam tutarlar ise kişi sayısı, ikram tipi, seçilen menü ve hizmetler, süsleme detayları gibi farklı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Örneğin, bekarlığa vedanın alkollü bir etkinlik olmasını istersen, bütçen doğrultusunda limitli ve limitsiz seçenekleri değerlendirebilirsin.

Nevşehir Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasite Özellikleri Nasıl?

50’den az davetli ağırlayarak özel etkinliklere kapılarını açan mekanlardan, 2.000 kişilik açık ve kapalı davet alanlarına kadar, geniş kapasite yelpazesine sahip firmaları Nevşehir’de bulabilirsin. İstediğin organizasyon türüne ve hazırladığın konuk listesine uygun farklı mekan alternatiflerini değerlendirebilirsin. Kalabalık kına organizasyonların için 1.000-2.000 kişilik düğün salonu, otel ve kır bahçelerini düşünebilirsin.

Davetli sayısının daha az yoğun olduğu bir katılımla gerçekleşen bekarlığa veda partilerinde, geniş kapasiteli mekanlara kişi sayısı kadar rezervasyon yaptırılabilir. Organizasyon hizmeti alacak ya da davet alanının tamamını kiralayacaksan, 50-100 kişilik yerleri inceleyebilirsin. Küçük mekanlar arasında yer alan butik oteller ve hamamlar da hemen hemen aynı kapasitelere sahip.

Nevşehir kına ve bekarlığa veda organizasyonlarına farklı dokunuşlar katabilen mekanlarla dolu! Eksiksiz ve kaliteli hizmet sağlayan mekanlar arasından tarzına, bütçene ve taleplerine uygun bir yer bulabilirsin. Sayfamız üzerinden genel olarak sundukları olanakları öğrenebilir; daha önce düzenledikleri organizasyonların fotoğraflarına göz atabilirsin. Beğendiğin mekanlardan sana özel ücretsiz fiyat teklifleri de alabilirsin. Detaylar için iletişim bilgilerini kullanmayı unutma.

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan