Manisa Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

Manisa Kına Mekanlarını Nerede Bulabilirsin?

Manisa’da kına geceni organize edebileceğin birbirinden farklı tarzlara sahip açık ve kapalı davet alanları mevcut. Şehrin merkezi ilçeleri olan Şehzadeler ve Yunusemre’de seçenek çok. Kır mekanı kiralamayı planlıyorsan, Salihli’ye de bakmanı öneririz. Tabii senin ve davetlilerinin yoğun olarak yer aldığı konuma bağlı olarak Akhisar, Soma, Alaşehir ve Demirci gibi diğer bölgelerdeki mekanları da tercih edebilirsin.

Manisa Kına Mekanlarının Özellikleri

Manisa’da eksiksiz kına organizasyonu yapan mekanların sayısı, sadece davet alanını kiralayan yerlere göre oldukça fazla. Böylelikle mekan ücreti kapsamında alacağın organizasyon hizmeti sayesinde uygun fiyatlara kına gecesi yapma imkanına da sahip oluyorsun! Şimdiye kadar düzenledikleri kına organizasyonlarından aldıkları geri dönütlerle hazırladıkları standart paketlerin beklentileri karşıladığını söylemek mümkün.

Adına her ne kadar standart paket desek de içinde yer alan hizmetlerin mekandan mekana göre değişebildiği bir gerçek. Bu sebeple sana sunulan olanakları iyice incelemende fayda var. Bazı mekanlarda ise hizmet çeşidinin ve sayısının arttığı farklı kına paketleriyle karşılaşabilirsin. Bu tip durumlarda mekanın türü de önemli olabiliyor.

Manisa otellerinin şık döşenmiş balo salonları, çim alanları ya da havuz başı davet alanlarında ayrıcalıklı imkanlarla donatılmış bir kına gecesi organizasyonu düzenleyebilirsin. Örneğin, kuaför ve makyözünü getirerek hazırlık sürecini konforlu odalarda gerçekleştirebilirsin. Otellerin çözüm ortakları sayesinde geniş kapsamlı hizmetlere ulaşılabilir. Tüm bunlarla birlikte eksiksiz ve görkemli bir kına merasimine imza atabilirsin.

Düğün salonları, oteller, kır mekanları, sosyal tesisler ve kulüplerin tarzları birbirinden farklı olsa da sundukları hizmetler hemen hemen aynı. Sen sadece organizasyonun nasıl olması gerektiğine kadar ver, kalan her şey seçtiğin mekana ait! Kına süslemesi, DJ, kına tepsisi, kına takımı, kına ekibi, davul şov, gelinin arkadaşlarına bindallı / kaftan, tef gibi gerekli tüm olanaklar sağlanacaktır.

Manisa Kına Gecesi Mekanlarında Hangi Konseptleri Oluşturabilirsin?

Manisa kına organizasyonu kapsamında hizmet veren mekanların iş birliklerine açık olması halinde Manisa organizasyon firmaları ile anlaşarak farklı konseptler oluşturabilirsin. Nostaljiden kopamayan ve kendini sultan gibi hissetmek isteyen gelin adayları için birebir! Osmanlı tarzının yansıtıldığı davet alanlarında organizasyonlar da ince elenip sık dokunuyor. Lokum, şerbet, macun ve Türk kahvesi gibi döneme özgü ikramlar eşlikçin olabilir.

Dansları ve renkleriyle eğlenceli bir kültür olan Roman temasını kına gecen için düşünebilirsin. Farklı dokunuşlarla şenlenen kına yakma merasimini unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsin. Dekorasyonun tamamı göz alıcı renkler üzerine kuruluyor. Fırfırlı ve düşük omuzlu kıyafetler tercih ederek konseptle bütünleşebilirsin. Ayrıca Roman dans ekibi kiralayarak birlikte bir şov yapabilirsiniz!

Özellikle de turuncu, yeşil, pembe ve sarı gibi parlak renklerin cümbüş yarattığı Hint konseptli kına gecelerinde Doğu’nun eğlencesini yaşatabilirsin. Kültüre ait olan bir sari tercihi yapabilir ya da Hint gelinliği giyebilirsin. Sallantılı takılar, taşlar ve dövmelerle görünümünü tamamlayabilirsin. Davetlilerin için de bir Hint kınacısı çağırabilirsin. Çalma listene birkaç Hint müziği ekleyerek dans gösterisi düzenleyebilirsin.

Manisa Bekarlığa Veda Mekanları

Manisa’daki küçük davet mekanları arasından bekarlığa veda partini yapabileceğin davet alanlarını bulabilirsin. Kulüpler ve otelleri tercih edebilir, havuz başı davet alanlarından da yararlanabilirsin. Eğer lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak ve en yakın arkadaşlarınla keyifli sohbetler etmek istiyorsan, Manisa nikah sonrası yemek mekanlarını değerlendirebilirsin. Ses sistemine sahip restoranlarda organizasyonuna müzikler de eşlik edebilir.

Eğlence anlayışına bağlı olarak seçeceğin mekan da değişiklik gösterebilir. Canlı müzik eşliğinde dans edebileceğin bir yer arıyorsan, alkollü içecek servisinin de mevcut olabildiği barları ya da fasıllı meyhaneleri tercih edebilirsin. Komik gözlükler, konuşma kartları, balonlar, otrişler, ‘Bride to be’ kuşağı ve tacı gibi parti malzemelerini temin ederek fotoğraf karelerini eğlenceli hale getirebilirsin.

Manisa Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Fiyatları Uygun mu?

Manisa kına organizasyon fiyatları genellikle cep yakmayan bir aralıkta seyrediyor. Fakat en yüksek başlangıç fiyatlarını talep eden mekanlar arasında kır mekanları ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Elbette ödeyeceğin toplam tutarlar seçilen menü ve hizmetler sonucu belli olsa da başlangıç fiyatları bir fikir verebilir. Ayrıca ikram türüne göre de paket ve kişi başı fiyatı olmak üzere değişiklik gösterebilir.

Standart hizmetlere sahip yemeksiz paketler makul fiyatlı seçeneklerden. Kırmızı veya beyaz etli menü alternatiflerinin bulunduğu yemekli organizasyonlar için daha yüksek bütçeye sahip olmak gerekiyor. Bu tip organizasyonlarda davetli sayısına dikkat etmek isteyebilirsin. Çünkü toplam rakam kişi sayısı ve seçilen menü fiyatının çarpılmasıyla elde ediliyor. Kişi sayısı arttığında menü fiyatlarında belli oranlarda indirim yapabiliyorlar.

Manisa Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasiteleri

Manisa’da kına gecesi ve bekarlığa veda partisi yapılabilecek yerlerin kapasiteleri 100 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Davetli sayısının yoğun olmayacağı butik çaplı organizasyonların için küçük mekanları değerlendirebilirsin. Eşi dostu çok olan çiftlerin misafirlerini rahatlıkla ağırlayabilecekleri 500-750 kişilik açık ve kapalı mekanlar bulunuyor. Kır bahçelerini tercih edecekler ise 750-1.000 kişilik geniş davet alanların tercih edebilir.

Düğünün öncesinde dillere destan bir kına gecesi ya da yakın arkadaşlarınla birlikte stres atabileceğin samimi bekarlığa veda partisi için Manisa’da bulunan mekan seçeneklerini paylaştık. Daha önce düzenledikleri organizasyonları da firma galerileri üzerinden inceleyebilirsin. Filtreleme araçları sayesinde kriterlere uygun bir arama yapılabilir. Erken rezervasyon indirimlerden yararlanmak ve sana özel fiyat tekliflerini almak için formları doldurmayı unutma!

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan