Eskişehir Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

Eskişehir’de Kına Gecesi Yapabileceğin Mekan Alternatifleri

Davet mekanları açısından zengin olan Eskişehir’de kına gecesi organizasyonunu yapabileceğin birbirinden farklı mekanlar seni bekliyor! Açık ve kapalı davet alanlarının her biri çeşitli tarzlara, kapasitelere sahip. Örneğin, kına gecesini yaz aylarında yapmayı düşünen çiftler için Eskişehir kır mekanları harika bir seçenek olabilir. Yemyeşil bahçelerin keyfini çıkarabileceğin gibi açılır kapanır tavana sahip mekanları da tercih edebilirsin.

Eskişehir düğün salonlarının birçoğu görkemli kına organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. Davet salonu olarak da geçen bu mekanların hazır kına paketlerinden yararlanabilir, tek bir paket içerisinde istediğin tüm hizmetlere uygun fiyatlara sahip olabilirsin. Dört mevsim boyunca olumsuz hava koşullarına karşı risksiz bir tercih olan kapalı salonlarda klima ve havalandırma sistemlerinin olup olmamasına dikkat etmek isteyebilirsin.

Makyözünü ve kuaförünü getirerek sana tahsis edilen konforlu odada rahat rahat hazırlanmak istemez misin? O halde ayrıcalıklardan faydalanabileceğin Eskişehir otelleri tam sana göre! Üstelik bazı oteller hem açık hem de kapalı davet alanı ile hizmet veriyor. Organizasyon günündeki olası ani yağışlara karşı kapalı salonlarını da hazır olarak tutmalarını talep edebilirsin.

Profesyonel mutfaklara sahip otellerde işinin ehli şeflerin ellerinden çıkan farklı lezzetlerin tadına varabileceğin yemekli bir kına gecesi düzenleyebilirsin. Ayrıca Osmanlı, Hint ya da Roman gibi temalı bir davet düşünüyorsan, bu temalara özgü ikramlıkların da yer almasını isteyebilirsin. Kalabalık organizasyon yerine, geleneklere uygun butik bir eğlence düzenlemek için spa hizmeti veren otellerde gelin hamamı da yapabilirsin.

Havuz başı, açık alan, balo salonu gibi farklı fiziki özelliklere de sahip olan kulüpler ve davet alanları, eğlenceli kına geceleri için biçilmiş kaftan! Birçok mekan Eskişehir kına organizasyon şirketleri ile çalışmana da müsaade ettiğinden, dilediğin konsepti yaratma imkanın da olabilir. Özellikle kokteyl türündeki modern dokunuşlara sahip kına geceleri için kulüpler ile davet alanları epey ideal.

Eskişehir’de kına gecesi mekanları arasında daha küçük çaplı organizasyonların gerçekleştiği restoranlar da yer alıyor. Bu mekanlarda özel kına paketlerinin yanı sıra, daha çok sadece davet alanı kiralama ve yemek / ikram servisi bulunuyor. Kına tahtı, kına süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler için dışarıdan firmalarla anlaşman gerekebilir.

Mekanlar arasında seçim yaparken mekan türü, mevsim, lokasyon, bütçe, davetli sayısı gibi pek çok faktöre dikkat etmeni öneririz. En çok da sunulan olanaklara dikkat etmende fayda var. Paket detaylarına hakim olduktan sonra dışarıdan hizmet alıp almayacağına da karar verebilirsin. Böylelikle hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilirsin.

Eskişehir Kına Mekanları Fiyatlarını Hangi Faktörler Etkiliyor?

Eskişehir kına organizasyon fiyatları organizasyon hizmetinin dahil olup olmamasına göre değişiklik gösteriyor. Sadece davet alanını kiralayan mekanlar için makul fiyatlar ödeyebilirsin. Fakat bu durumda dışarıdan aldığın her hizmetin ayrıca ücretlendirileceğini söyleyebiliriz. Hazırladıkları standart kına paketlerinin içerisinde organizasyona dair beklenen tüm imkanları sağlayan mekanlar daha ekonomik bir tercih olabilir.

Bir mekanın başlangıç fiyatlarını belirleyen en temel özellikler arasında; mekan türü, davet alanının büyüklüğü gibi fiziksel imkanlar ve lokasyonu sayabiliriz. Ödenecek toplam tutarların yükselmesinde ise menü ve hizmet tercihi ön planda oluyor. Özellikle de birçok mekanın kişi başı üzerinden fiyatlandırma yaptığını düşünürsek beyaz etli bir menü tercihinin kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı olacağını söyleyebiliriz.

Eskişehir Bekarlığa Veda Mekanları

Eskişehir bekarlığa veda mekanları arasında meyhane, otel, restoran ve barlarla karşılaşabilirsin. En yakın arkadaşlarla butik çaplı bir etkinlik olarak gerçekleşen bu partide müzik senin için olmaz olmazlardansa, sahne hizmeti veren mekanlar tam sana göre olacaktır. Davet alanını tamamen kiralamadığın mekanlarda bir dekor yaratmak için müsaade edilmeyebilir, aklında olsun.

‘Bride to be’ kuşağı, gözlükler, konuşma kartları, balonlar, maskeler ve daha birçok parti malzemesini temin ederek rezervasyon yaptırdığın mekanda en özel fotoğraflar için kullanabilirsin. Organizasyonları renklendirmek için zenne ya da dansöz davet edilebilir. Bekarlığa vedanın hangi tarzda olacağını ise senin eğlence anlayışın belirliyor. Havuz başında bir kokteyl partisi yapabileceğin gibi, karaoke gecesi de düzenleyebilirsin.

Eskişehir Bekarlığa Veda Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Çok daha az kişiyle bir araya gelinerek yapılan bekarlığa veda partileri elbette daha uygun fiyatlı oluyor. Fakat bu organizasyonun da kendi içerisinde farklı fiyat dinamikleri bulunuyor. Örneğin, alkollü bir etkinlikte limitli ve limitsiz seçenekleri arasından bütçene uygun bir tercih yapabilirsin. Geniş menülü bir davet yerine, hafif atıştırmalıklar servis edilmesini isteyerek daha makul fiyatlar ödeyebilirsin.

Eskişehir Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasiteleri

Eskişehir kına gecesi organizasyonları için 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen geniş mekan yelpazesine sahip. Kalabalık kına gecelerine kır bahçeleri daha uygun görünse de Eskişehir’deki kapalı salonlar da yüksek davetli sayısına hizmet verebilecek kapasitede. Ayrıca daha az sayıda gerçekleşecek kına ve bekarlığa veda organizasyonları için 50-100, 100-200 ya da 200-300 kişilik mekanlar tercih edilebilir.

Eskişehir kına gecesi organizasyonu kadar bekarlığa veda partileri için de farklı alternatifler sunuyor. ‘’O kadar çok seçenek var ki nasıl karar vereceğimi bilmiyorum’’ diyenlerdensen, bulunduğun sayfa üzerinde detaylı bir arama yapabilirsin. Kategori özellikli filtreleme araçlarımızı kullanarak kriterlerine uygun mekanları sırala; firma sayfalarında çıkan formu doldurarak sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini hemen almaya başla!

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan