Aydın Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Aydın’da Kına Gecesi Nerede Yapılır?

Aydın’da mekanlar çoğunlukla yazlık beldeler olan Didim ve Kuşadası’nda yer alıyor. Bu ilçelerde daha çok otelleri ve kır bahçelerini bulabilirsin. Kalabalık davetler için oldukça ideal olan bu mekanlarda eksiksiz kına gecesi organizasyonlarına imza atabilirsin. Organizasyon düzenleme konusunda oldukça deneyimli olan tüm diğer mekanları da Çine, Efeler, Nazilli ve Söke gibi Aydın’ın birçok ilçesinde bulabilirsin.

Aydın Kına Gecesi Mekanlarında Dikkat Etmen Gerekenler

Mevsim koşulları doğrultusunda açık ya da kapalı mekan tercihi yapabilirsin. Özellikle Aydın otelleri, farklı davet alanı seçenekleri ve ayrıcalıklı imkanlarıyla çiftlere büyük bir avantaj sunuyor. Balo salonlarının yanı sıra, büyük bahçeler ve havuz başı davet alanlarına da sahip olan oteller, farklı temalardaki kına geceleri için de oldukça elverişli.

Bu tarz organizasyonlarda klasik konseptlerin yanı sıra, geleneksel kına gecesi merasimine modern dokunuşlar da katabilirsin. Hatta şık süslemeler, Hint ya da Roman gibi konseptlerle geceni farklılaştırabilir, unutulmaz bir davete imza atabilirsin! Konforlu odalarda hazırlık süreci geçirmek ve profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışmak istersen, oteller ideal bir tercih olabilir. Hatta birçok otelde gelin hamamı imkanından da yararlanabilirsin.

Tabii mekan tercihi yaparken nasıl bir organizasyon düşündüğün de oldukça önemli. Örneğin, temaya özel süslenmiş bir davet alanında kına merasimine dair beklediğin her hizmeti bulmak istiyorsan, konseptli kına mekanlarına yönelebilirsin. Kırmızı, pembe, mor, siyah gibi renklerin cümbüş yarattığı ortamda harika fotoğraf karelerinin çıkması mümkün! Daha klasik bir organizasyon için ise düğün salonlarını tercih edebilirsin.

Beğendiğin mekanlar ile farklı konsept seçenekleri sunup sunmadıklarını konuşabilirsin. Bu doğrultuda renklerde ve aksesuarlarda değişikliğe gidebilirsin. Bazı mekanlar kendi bünyelerinde aksesuar kiralama hizmeti vererek çeşitli alternatifler sunuyorlar. Bazılarında ise bu tip bir hizmet bulunmuyor. Bu durumda mekanın da iş birliklerine açık olması halinde Aydın kına organizasyon şirketleriyle de anlaşabilirsin.

Küçük çaplı gerçekleşecek kına geceleri için restoranlar ve cafeler uygun olacaktır. İkram / yemek servisi konusunda da bu mekanlardan destek alabilirsin. Kına mekanı seçiminde en önemli kriterlerden biri de organizasyon paketlerinin içeriği oluyor. Aydın kına organizasyonlarında; süsleme, DJ, kına takımı, kına tepsisi, bindallı / kaftan, kuruyemiş ve meşrubat servisi gibi standart hizmetleri bulabilirsin.

Aydın Bekarlığa Veda Mekanları Hakkında

Aydın’da kına organizasyonu düzenleyen birçok mekanda bekarlığa veda partini de hayata geçirebilirsin. Nasıl mı? Ülkemizde yeni yeni popülerleşen bu partilerin ana teması bol bol eğlenmek. Mekanlar arasında da bekarlığa veda organizasyonları düzenleyen alternatifler gittikçe çoğaldı. Aydın’daki kulüpleri, havuz başı davet alanlarını, gece mekanlarını, karaoke barları ve meyhaneleri de bu tarz bir organizasyon için değerlendirebilirsin.

Konsept bir davet alanı tercihi yerine, küçük bir grupla rezervasyon yaptırarak gideceğin bir mekan mı düşünüyorsun? O halde Aydın kına malzemelerinin bulunduğu yerlerin birçoğundan bekarlığa veda partisi aksesuarlarını da temin edebilirsin. ‘’Bride to be’’ kuşağı, ‘’Team bride dövmeleri’’, yazılı taçlar, komik gözlükler, konuşma kartları gibi aksesuarlar sayesinde organizasyonuna özel bir konsept yaratabilirsin.

Aydın Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Fiyatlarını Hangi Faktörler Etkiliyor?

Aydın kına organizasyon fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişse de özellikle menü ve hizmet seçimleri oldukça belirleyici. Örneğin, bir pakete kına ekibi dahil edilmiyorken, diğer pakette 3 kişilik kına ekibi hizmeti alabiliyorsun. Hizmetlerin sayısı arttıkça paketlerin fiyatları yükseliyor. ‘’Standart organizasyon yeterli’’ diyorsan, yemeksiz sabit paketler sunan mekanlara yönelerek kına geceni ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Yemekli kına organizasyonlarında ise hem davetli sayısı hem de menü seçimi oldukça önemli. Çoğunlukla kırmızı etli menüler için beyaz etlilere göre daha yüksek rakamlar talep ediliyor. Haliyle kişi başı fiyatlarında da bir artış oluyor. Ayrıca süsleme seçenekleri sunan mekanlarda aksesuar değişikliği yapmak istersen, fiyat farkı talep edilebileceğini söyleyebiliriz.

Kına organizasyonlarına kıyasla daha az kişiyle gerçekleştirilen bekarlığa veda partileri makul fiyatlara eğlenmek için harika bir seçenek. Tabii bu organizasyonun da kendine has fiyat dinamikleri mevcut. Tercihin alkollü içecek servis eden bir mekandan yana olduğunda, kişi başı fiyatlar doğrudan yükselecektir. Limitli ve limitsiz alkollü içecek seçeneklerini değerlendirerek bütçene uygun bir tercih yapabilirsin.

Çoğu zaman bekarlığa veda partileri bir mekan kiralamayı gerektirmiyor. Sadece yiyecek ve içecekler için ücret ödeyebiliyorsun. Fakat parti aksesuarlarını kendin temin etmek durumunda kalabilirsin. Aldığın yere, aksesuarların türüne göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Aydın genelinde ise cep yakmayan fiyatlara hem kına gecesi hem de bekarlığa veda partisi yapmak mümkün.

Aydın Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasite Özellikleri Nasıl?

Aydın’daki mekanlar fiyatlar ve hizmetleriyle yüzleri güldürürken, kapasiteleriyle de çiftler için büyük bir avantaj sağlıyorlar. 50’den az kişiden başlayıp 3.000 kişiye kadar konuk ağırlayabilen kına ve bekarlığa veda mekanları arasından davetli sayına uygun bir mekanı kolaylıkla bulabilirsin. Kalabalık kına organizasyonların için ise 500-750 ve 750-1.000 kişilik mekan alternatifleri mevcut.

Aydın kır mekanları, açık havanın tadını çıkarabileceğin kına geceleri için büyük bahçeleri ile hizmet veriyor. Böylelikle dilediğin kadar davetli çağırma avantajına sahip olabilirsin. Ayrıca sayıca fazla olan 100-200 kişi kapasiteli restoran, meyhane ve butik oteller ise yakın arkadaşlarla yapılacak olan bekarlığa vedalar için biçilmiş kaftan! Bu mekanlarda organizasyonunu daha az davetli ile de kutlayabilirsin elbette.

Aydın’da kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için eksiksiz organizasyonlar düzenleyen farklı mekanları bulabilirsin. Kriterlerine uygun bir yer arayışındaysan, filtreleme araçlarını kullanarak sana en uygun firmaları listeleyebilirsin. Ayrıca firma sayfaları üzerinden organizasyon kapsamında alabileceğin hizmetleri öğrenebilirsin. Formu doldurup sana özel ücretsiz fiyat teklifini almayı da unutma deriz!

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan