Kayseri Kına ve Bekarlığa Veda Mekan ve Fiyatları

Kayseri’deki Kına Gecesi Mekanları

Düğün öncesinde eskimeyen organizasyonlardan olan kına gecesi düzenlemek isteyen Kayserili çiftlere birbirinden farklı tarzlara sahip mekanlar eşlik ediyor. Mekanların şehir genelindeki dağılımına baktığımızda Kocasinan, Melikgazi ve Talas ilçelerinin ön planda olduğunu görüyoruz. Mekanların birçoğunun merkezi noktalarda yer alması, aynı zamanda hem senin hem davetlilerin için kolay ulaşım imkanı sağlayacaktır.

Kayseri Kına Gecesi Mekanlarının Özellikleri

Kayseri kına mekanlarının her birinin kendine has özellikleri bulunuyor. Havuz başı, çim alan, yüksek tavanlı salon gibi farklı davet alanlarını beğenilerin doğrultusunda tercih edebilirsin. Hem kapalı hem de açık hava mekanları için konfor oldukça önemli. Örneğin, Kayseri düğün salonları klima ve havalandırma sistemlerine sahip olduğundan, ferah eğlencelere de imkan tanıyor.

Neredeyse tüm mekanların bünyesinde organizasyon hizmeti de yer alıyor. Böylelikle zaman kaybetmene ya da stres olmana gerek kalmadan eksiksiz bir kına gecesi geçirmene imkan tanıyorlar. Özellikle de Kayseri kına gecesi organizasyonu kapsamında sunulan olanaklar standart bir kına gecesi için o kadar yeterli ki ekstra imkanlardan yararlanmak için masraf yapmana dahi gerek kalmıyor!

Kayseri kına organizasyonlarında ikram servisi, kına süslemesi, DJ, bindallı / kaftan, fotoğraf ve video çekimi, kına tepsisi ve malzemeleri, nedimelere dağıtılan tefler gibi birçok hizmetten yararlanabilirsin. Tabii saydığımız hizmetlerin sayısı ve çeşidi mekandan mekana göre değişiklik gösterebilir. Bazı paketlerde 2 kişilik kına ekibi yer alırken, bazılarında ise 4 kişilik bir dans ekibi ile karşılaşabilirsin.

Kayseri’de kına gecesi mekanlarının birçoğu profesyonel mutfağa sahip olduğundan, yemekli organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyorlar. Böyle bir imkanı bulunmayan mekanlar ise çiftlerin yemekli kına gecesi isteklerinde çözüm ortakları arasında yer alan catering firmalarından destek alabiliyorlar. Hint kınası, testi kırma, Roman ya da Osmanlı konsepti gibi ekstra taleplerin için de mekanlarla görüşebilirsin.

Kayseri’de Kına Mekanı Seçerken Dikkat Etmen Gerekenler

Kayseri’de kına gecesi organizasyonları için tercih edilebilecek birçok mekan arasından doğru yeri bulmanın birkaç püf noktası var. Örneğin, organizasyon tarihin belli mi? Eğer yaz aylarını düşünüyorsan, Kayseri kır mekanlarını ya da havuz başı davet alanlarını tercih ederek sıcak yaz akşamlarında keyifli bir davet geçirebilirsin. Tabii olası olumsuz hava koşullarına karşı sundukları çözüm önerilerini öğrenmeni öneririz.

Kapalı salonlar ise dört mevsim boyunca risksiz bir tercih olacaktır. Fakat hangi alanı seçersen seç, mekanın kapasitesinin belirlediğin davetli sayısını karşılayabilecek seviyede olmasına dikkat etmek isteyebilirsin. Böylelikle hem ferah bir ortam sağlayabilir hem de masa ve sandalye yetmezliğine karşı önlem alabilirsin. Bir diğer yandan seçilen mekan türü, farklı davet alanlarına da kapı açabilir.

Organizasyon kapsamında alabileceğin hizmetler için kına paketlerini iyi incelemeni öneririz. Eğer yemekli bir organizasyon tercih edeceksen, menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı sunan mekanlara yönelebilirsin. Mekan türü de hizmetler için önemli. Örneğin, otellerde daha ayrıcalıklı imkanlara sahip olabilirsin. Farklı hizmetlerden yararlanmak istediğinde, mekanların iş birliklerine açık olması halinde Kayseri kına organizasyon şirketleriyle anlaşabilirsin.

Kayseri Bekarlığa Veda Mekanları

Düğünden önce yakın arkadaşlarına bir parti yapmak istersen, Kayseri bekarlığa veda partisi mekanları arasında da yer alan restoranları tercih edebilirsin. Lezzetlerin tadını çıkarıp keyifli sohbetler edebileceğin çok sayıdaki Kayseri nikah sonrası yemek mekanları seni bekliyor! Ses sistemine sahip olan davet alanlarında sevdiğin tarz müzikler de partine eşlik edebilir.

Havuz başı davet alanları ya da oteller de bekarlığa vedalar için uygun olacaktır. Bu mekanlarda yapacağın etkinliklerde organizasyon firmalarından destek alabilirsin. ‘Bride to be’ kuşağı, gözlükler, konuşma kartları, maskeler gibi çeşitli parti malzemeleri ile fotoğraf karelerini eğlenceli hale getirebilirsin. Ayrıca karaoke standı, fotoğraf kulübesi gibi farklı fikirlerini de gerçeğe dönüştürebilirsin.

Kayseri Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları Fiyatları

Kayseri kına organizasyon fiyatlarının her bütçeye hitap eden çeşitliliği bulunuyor. Standart kına paketlerinden yararlanarak uygun fiyatlara kına gecesi yapabileceğin gibi, lüks organizasyonlara da imza atabilirsin. Her bir mekanın başlangıç fiyatlarını etkileyen farklı ücretlendirme politikaları mevcut. Toplam tutarların belirlenmesinde ise rol oynayan genel faktörleri senin için sıraladık:

Kayseri Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Kapasiteleri

Kayseri’deki mekanların kapasitesi yelpazesi epey geniş. Eşi dostu çok olan çiftler 750 kişiden başlayıp 3.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen davet alanlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilir. 500-750 kişilik birçok düğün salonu mevcut. Kapalı alanda ferah kına organizasyonları için oldukça ideal. Daha butik organizasyonlar arasında yer alan bekarlığa vedalarda ise 50-100 kişilik mekanlar uygun olacaktır.

Bulunduğun sayfa üzerinden Kayseri’deki kına ve bekarlığa veda mekanlarını görselleriyle birlikte inceleyebilirsin. Böylelikle daha önce düzenledikleri organizasyonlara göz atma şansına da sahipsin. Kriterlerine uygun bir mekan bulmak için filtreleme araçlarımızı kullanabilir, mekanları listeleyebilirsin. İletişim bilgilerini kullanarak gidip görmene gerek kalmadan detayları öğrenebilirsin. Beğendiğin firmaların sayfalarındaki formu doldurup sana özel ücretsiz fiyat tekliflerini almayı da unutma!

Tüm Şehirler Kına ve Bekarlığa Veda Mekan