Muğla Tekne Düğünü ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Muğla Tekne Düğünü

Muğla’nın eşsiz doğası ve turkuaz denizi eşliğinde unutulmaz bir düğüne imza atabilirsin. Muğla’da tekne düğünü, özellikle farklı bir atmosfer arayan çiftlerin yaz ve bahar aylarında tercih ettiği konseptler arasında yer alıyor. Bu düğün konsepti, çiftlerin romantik bir ortamda evlenmelerine, deniz yolculuğu yapmalarına ve eşsiz bir manzarada yemek yemelerine olanak tanıyor.

Muğla teknede düğün organizasyonunu hemen hemen her ilçede kaliteli teknelerde gerçekleştirebilirsin. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça ve Göcek, Muğla'da gerçekleşecek düğünler için en çok tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor. Teknelerin son teknoloji olmasının yanında kapalı bir alana sahip olmaları da ani rüzgar ve yağmura karşı önlem almanı sağlıyor.

Teknede düğün için tercih edebileceğin pek çok ilçe olsa da Bodrum en popüler yerler arasında bulunuyor. Bodrum tekne düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlere, firmalar pek çok seçenek sunuyor. Bazı firmalar tekne düğünleri için yatlar, guletler veya katamaranlar gibi farklı türler sunuyor. Bodrum’da teknede düğün gerçekleştirmek için bu çeşitler arasından birini tercih edebilirsin.

Muğla’da düğün teknesi kapasiteleri her türde değişiklik gösteriyor. 50 ila 300 kişi arasında değişen kapasitelere sahip teknelerden davetli sayına uygun olanlarını inceleyebilirsin. Özellikle Bodrum’da geniş kapasiteli tekneler bulabilirsin. Ayrıca teknelerde doyasıya eğlenebileceğin dans alanlarının dışında misafirlerin için ayrılmış özel dinlenme alanları, güneşlenme terasları ve jakuziler gibi ekstra özellikler de bulunuyor.

Muğla Düğün Teknelerinin Sunduğu Hizmetler

Muğla’da düğün için tekne kiralama hizmetini pek çok tur firmasında bulabilirsin. Tekne kiralama hizmetleri, genellikle düğün paketi seçenekleri sunuyor. “Muğla’da teknede düğün nasıl olur?” diyorsan, firmaların anlaşmalı olduğu organizasyon firmalarının sana her türlü detay konusunda yardımcı olacağını bilmelisin. Tekneyi hayallerindeki gibi süsleyebilmen ve davet akışını planlayabilmen için organizatörlerden destek alabilirsin.

Muğla’da yat düğünü esnasında sunacağın birbirinden güzel lezzetler sayesinde eğlenirken harika bir ziyafet çekebilirsin! Profesyonel şeflerin özenle hazırladığı lezzetlerin tadına öncesinde bakarak menü seçimini yapabiliyorsun. Ayrıca sana özel sunulan fiks menülerin haricinde içeriklerde değişiklik yapabilir veya dilediğin yemeklerden oluşan bir menü oluşturabilirsin. Tecrübeli servis ekibi ise konuklarına kusursuz bir yemek servisi hizmeti sunuyor.

Muğla’da nikah sonrası teknede eğlencelere özel firmaların son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerinden faydalanabiliyorsun. Tekne düğünlerinde bu ekipmanlar sayesinde müzik ve eğlence açısından oldukça zengin seçeneklerle karşılaşabilirsin. DJ, canlı müzik performansları ve dans gösterileri gibi pek çok hizmetle düğününe renk katabilirsin. Aynı zamanda dans pistinde gerçekleşecek olan ışık şovlarıyla eğlenceli dakikalar yaşayabilirsin.

Muğla yatta düğün hizmetlerinden bir diğeri de konaklama imkanının bulunması. Her firmada olmasa da bazı teknelerde gece boyunca konaklama imkanın bulunuyor. Konukların ve sen davet sonrasında dinlenmek için teknede kalmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanında düğününün her anının kayıt altına alınması için bazı firmalar profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibiyle hizmet veriyor.

Muğla’da Tekne Düğünü Fiyatları Nasıl?

Muğla teknede düğün fiyatları kiralayacağın alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Tekne tercihini ,yaparken kişi sayına göre bir alan seçerek ayırdığın bütçenin dışına çıkmanın önüne geçebilirsin. Firmalar davetli sayına göre kişi başı üzerinden toplam bir fiyat sunuyorlar. Ayrıca kiralayacağın dönem de fiyatları etkiliyor. Deniz sezonu ve tatil zamanlarında daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsin.

Muğla tekne düğün fiyatlarını incelediğimizde, tekneyi kiralama süresinin de ödeyeceğin rakamı oldukça etkilediğini görüyoruz. Bazı tekne kiralama şirketleri saatlik, bazıları ise günlük veya haftalık kiralama seçenekleri sunuyor. Düğünün için uygun tekneyi seçerken, fiyatların yanı sıra; kiralama süresini de dikkate almalısın. Uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsan, kısa süreli bir parti düzenleyebilirsin.

Düğünün için ödeyeceğin fiyat yemekli ve yemeksiz menü tercihine göre farklılık gösteriyor. Muğla’da teknede yemekli düğün fiyatları, menü içeriği ve ana yemek tercihine göre değişebiliyor. Kokteyl davetlerde fiyatı en çok etkileyen nokta meşrubatların alkollü veya alkolsüz olması oluyor. Davet türlerini incelediğimizde, yemeksiz düğünler için yemekli olanlara göre daha uygun fiyatlar talep edildiğini görüyoruz.

Muğla’da Düğün İçin Tekne Seçmenin İncelikleri

Tüm Şehirler Tekne Düğünü