İzmir Tekne Düğünü ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

İzmir’de Tekne Düğünü

İzmir, yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından en fazla ziyaret edilen şehirler arasında yer alıyor. Güzel sahilleri, sıcak havası ve eşsiz doğası ile İzmir, evlenecek çiftler için de pek çok açık hava seçeneği sunuyor. Bunların arasında açık restoranlar, kır mekanları ve daha farklı bir davet isteyen çiftler için lüks düğün tekneleri bulunuyor.

İzmir’in uzun bir sahil şeridi var. Aynı zamanda şehrin birçok ilçesinin de denize kıyısı bulunuyor. Bu sayede İzmir’de düğün için tekne kiralamayı düşünen çiftler, en kolay ulaşabilecekleri konumlar arasından tercih yapabiliyor. Şehirde düğün tekneleri en fazla Seferihisar Sığacık Limanı’nda hizmet veriyor. Bu limandan kalkan tekneler, butik düğünler için uygun alanlar sunuyor.

Foça ilçesinde bulunan Küçükdeniz Limanı, İzmir’de düğün teknesi seçeneklerinin hizmet verdiği yerler arasında bulunuyor. Foça’dan kalkan düğün tekneleri, 50 ila 100 konuk arasındaki davetlere imza atıyor. Çeşme Yat Limanı, aklında daha kalabalık düğünler olan çiftlere seçenekler sunuyor. Dikili’deki Salimbey Balıkçı Limanı’nda da görkemli davetler düzenleyen tekneler bulman mümkün oluyor.

İzmir teknede düğün organizasyonu düzenleyebileceğin mekanlar, donanımlı altyapıları ile farklı davetlere de ev sahipliği yapabiliyor. Örneğin; düğününü başka bir davet alanında gerçekleştirebilirsin. Daha sonra ise sevdiklerinle birlikte İzmir’de teknede düğün sonrası eğlence hizmetleri sunan bir mekana geçebilirsin. Aynı zamanda İzmir nikah sonrası teknede eğlence servisleri veren mekanları da beğenine sunuyor.

Teknede düğün İzmir’in doğal güzelliklerini yakından görmek için en avantajlı davet türlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Şehrin farklı ilçelerinden kalkan düğün teknelerinin rotası, senin isteklerine göre ayarlanıyor. Böylece deniz üzerinde düzenleyebileceğin düğünlerde davetlilerine; kale, şehir, doğa ve tarihi manzaralara şahit olma şansın oluyor. Teknelerde seçim yapabileceğin rotalar, kalkış yapılan ilçeye göre farklılık gösteriyor.

İzmir Teknede Düğün Fiyatları Uygun mu?

İzmir tekne düğünleri açısından popüler olan şehirlerden biri. Bu da şehirde her bütçeye uygun bir düğün teknesi bulmanı mümkün kılıyor. Teknelerdeki düğünlerin maliyeti, kapasiteye göre değişiyor. Fiyatların kişi başı hesaplandığı teknelerde davetli listen ne kadar kısaysa, düğününü o kadar uygun bir bütçeyle yapabilirsin. Dikili’den kalkan yüksek kapasiteli teknelerin düşük fiyatlarından da yararlanabilirsin.

Gemide düğün fiyatları İzmir’de mekan türüne göre artıp azalıyor. Lüks yatlar, teknelere göre biraz daha geniş alanlar sunuyor. Bu sebeple yatta düğün fiyatları İzmirli çiftleri daha yüksek rakamlar ile bekliyor. Düğünün için büyük yatlardan birini kiralamak istersen, mekanlarla biraz daha önceden iletişime geçerek erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirsin.

İzmir’deki düğün tekneleri, kapalı ve açık alanlar sunarak her mevsim hizmet veriyor. Bununla birlikte tekne düğünleri, serin alternatifler arayan çiftler tarafından en sık yaz aylarında tercih ediliyor. Bu sebeple sıcak sezonlarda düğün teknesi kiralamak istediğinde, karşına daha yüksek rakamlar çıkıyor. Daha hesaplı bir tekne düğünü için bahar aylarını ve hafta içi günlerini tercih edebilirsin.

İzmir’de tekne düğünleri, yemekli veya kokteyl şekillerde yapılabiliyor. Yemekli düğünlerde beyaz et menülerinden birini seçersen, daha makul bir fiyat ödeyebilirsin. Bunun yanında taptaze balık ve çeşitli kırmızı et yemekleri, İzmir’deki tekne düğünü fiyatlarını arttırıyor. Yemeklerle birlikte alkollü içecek servisi yapılmasını istersen de toplam tutarda artış söz konusu oluyor.

İzmir tekne düğün fiyatları, kokteyl davet seçeneklerinde çok daha uygun oluyor. Bunda da kokteyl düğünlerde servis edilen menülerin atıştırmalık lezzetlerden oluşması etkili oluyor. Rotası Çeşme veya Foça gibi ilçelerden başlayan tekneler için daha yüksek bütçeler ayırman gerekiyor. Bu tekneler ahşap oturma alanları ve çok katlı yapıları ile dikkat çekiyor.

İzmir Düğün Teknelerinin Sana Özel Paketleri

İzmir yatta düğün yapmayı düşünen çiftler için sınırsız eğlence paketleri hazırlıyor. Düğün yatları, davetlerini isteğine göre mekanların iç veya dış kısımlarında ağırlayabiliyor. Yatların güverteleri, sevdiklerinle gönlünce dans edebilmen için düzenleniyor. Davet alanlarındaki ses ve ışık ekipmanlarının kurulumu ve kontrolü, lüks yatlarda görev yapan tecrübeli ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.

İzmir yat düğünü, genelde eğlenmeyi seven çiftler tarafından tercih ediliyor. Parti tadında geçecek düğünler için uygun olan davet alanlarında çoğunlukla yetenekli DJ’ler ile çalışılıyor. Aklında daha geleneksel bir düğün varsa, mekanlar senin için canlı orkestralar ile anlaşıyor. Aynı zamanda romantik anlar ve ilk dansın için çeşitli keman ve çello performansları da yatlarda seni bekliyor.

Tekne düğünlerinin servisleri genelde 00:00’da sona eriyor. Bununla birlikte İzmir düğün tekneleri, birbirinden eğlenceli after party’lere ev sahipliği yapıyor. Teknelerin after party hizmetlerinden yararlanarak sabahın ilk saatlerine kadar kesintisiz müzik eşliğinde düğününü devam ettirebilirsin. Aynı zamanda dilersen, bu partiler için çeşitli alkollü ve alkolsüz menüler arasından tercih yapabilirsin.

İzmir teknede yemekli düğün yapmak isteyen çiftlere birçok seçenek sunuyor. Yemekli tekne düğünlerinde genelde mekan konseptiyle uyumlu olacak şekilde deniz mahsulleri servis ediliyor. Ayrıca beyaz veya kırmızı etli ana yemeklerden oluşan set menüleri de düşünebilirsin. Teknelerin çoğunda özel yeme alışkanlığı olan davetlilerin için; vegan, vejetaryen, kosher ve diyabet gibi özel menüler hazırlanıyor.

İzmir’deki tekneler, kokteylli düğünler için de sıkça tercih ediliyor. Kokteylli düğünlerde davetlilerine uzun soluklu yemek servisleri yerine devamlı bir şekilde kanepe, sigara böreği ve minik pizza gibi aperatif tatlar sunuluyor. Alkollü ve alkolsüz meşrubat seçenekleri de bu menülere dahil ediliyor. Olmazsa olmaz düğün pastaları, teknelerin hem ana yemekli hem de kokteyl menülerinde bulunuyor.

İzmir’de Tekne Düğünü Yapmanın İncelikleri

Tüm Şehirler Tekne Düğünü