Antalya Tekne Düğünü ve Fiyatları

Antalya’da Tekne Düğünü

Antalya’nın muhteşem sahilleri, koyları ve manzaralarının hepsini bir arada görmek ve bu güzellikler eşliğinde düğün yapmak istersen, tekne düğünlerini tercih etmelisin. Her ihtiyacına uygun tekne ve yatlarla hizmet veren Antalya’daki çok sayıda firma sayesinde sadece düğünün değil; kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve diğer pek çok farklı etkinliğin için de anlaşma yapabilirsin.

Antalya’da teknede düğün organizasyonunu yat ve teknelerin ister açık istersen de kapalı alanlarında gerçekleştirebilirsin. Bu sayede konukların güneşten rahatsız olduğunda teknelerin kapalı salonlarını kullanabilir. Aynı şekilde sürpriz bir yağış ihtimali olsa bile düğününü bu kapalı alanlara taşıyarak sorunsuzca devam edebilirsin. Ayrıca istersen, organizasyon sorumluları ile konuşarak after party de hazırlatabilirsin.

Antalya’da nikah sonrası teknede eğlence organizasyonların için de bu firmalarla konuşabilir ve hayallerindeki gibi bir organizasyon için anlaşma yapabilirsin. Antalya düğün tekneleri pek çok kapasitedeki düğünü yapabilme olanağı sağlıyor. 50 kişiden az davetlisi olan çiftlere uygun tekneler olduğu gibi 500-750 kişiliklere kadar her kapasiteye uygun düğün teknesi bulunabiliyor.

Antalya’nın sahil kesimindeki ilçelerde düğün teknesi için uygun firmaları rahatlıkla bulabilirsin. Özellikle Kemer’deki; Marina, Alanya, Merkez, Konyaaltı ve Lara’da pek çok tekne firması mevcut. Tekne firmaları hem uygun fiyatlı hem de muhteşem manzaralı düğünler için sıklıkla tercih ediliyor. Antalya tekne düğünleri ile konuklarına muhteşem ada, deniz, kale ve körfez manzaraları sunuyor.

Antalya Tekne Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’da tekne düğünlerinin çok uygun fiyatlarla yapılabildiğini söylemek mümkün. Teknedeki düğününü, şehirde çoğu düğün salonu veya kır bahçesinden daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsin. Deniz kenarı organizasyonu yapmak istiyorsan, tekne ve yat düğünü organizasyonlarının bütçe dostu bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Hem uygun hem de biraz daha yüksek fiyatlı tekneler bulabileceğin Antalya’da her bütçeye uygun yat düğünü yapabilirsin.

Antalya tekne düğün fiyatları çoğunlukla ortalamada seyrediyor. Yat düğünlerinde fiyatlar kişi başı üzerinden belirleniyor. Bu kişi başı fiyat ise seçeceğin düğün menüsü üzerinden hesaplanıyor. En uygun fiyatlı tekne firmalarını Kemer’de bulabilirsin. Muratpaşa düğün tekneleri ise daha ortalama fiyatlar ile organizasyonlar gerçekleştiriyor. Alanya ve Konyaaltı’nda ise biraz daha yüksek fiyatlar görülebiliyor.

Antalya’da gerçekleştireceğin tekne organizasyonlarında fiyat, seçeceğin düğün paketine göre değişiyor. Antalya teknede yemekli düğün fiyatları çoğunlukla kokteylli olanlardan daha yüksek oluyor. Ayrıca menüdeki yiyeceklerin ve içeceklerin maliyeti de fiyatta çok fazla belirleyici oluyor. Antalya’da gemide düğün alternatifi, hafta içi tarihleri için hafta sonuna göre çok daha uyguna geliyor.

Teknelerin fiyatları çoğunlukla şık görünümlü lüks teknelerde ve yatlarda daha yüksek ücret gerektiriyor. Antalya teknede düğün fiyatlarına etki eden diğer bir faktör, organizasyon dahilinde hangi imkanlardan yararlanacağın oluyor. Seçeceğin hizmet paketinin içeriği ne kadar zenginse, fiyatı da bir o kadar artıyor. Yat ve teknelerden paketlere dahil olmayan ekstra hizmetler talep edersen, ayrıca ücretlendirme yapılıyor.

Antalya teknede düğün sonrası eğlence için after party düzenlemek istersen, yetkililer sana özel bir fiyat teklifinde bulunabiliyor. Antalya’da düğün için yat kiralama fiyatları sezona göre de değişiklik gösteriyor. Yaz ve bahar aylarında bu organizasyonların fiyatları biraz daha yüksek olurken, kış ve sonbaharda daha uygun oluyor. Ayrıca pek çok firma çiftlere özel indirimler de yapıyor.

Antalya Düğün Teknesinde Verilen Hizmetler

“Antalya’da teknede düğün nasıl olur?” diye merak ediyorsan, endişelenmene hiç gerek yok. Çünkü burada yat düğünler için diğer yerlerdeki kadar organizasyon hizmeti veriliyor. Tekne ve yatlar farklı ihtiyacı olan çiftlere hitap edecek çeşitli paketler sunuyor. Antalya’da yat düğününü zevkine ve bütçene göre kokteylli veya yemekli yapabiliyorsun. Tekneler sana özel masa ve oturma düzeni sağlıyor.

Antalya yatta düğünler için organizasyon hizmetini en kaliteli ekipler tarafından sağlıyor. Seninle düğünden önce ayrıntılı bir şekilde konuşarak beklentilerini öğrenen tekne firmalarının organizasyon sorumluları her ayrıntıyı hallediyor. Sana özel konsept ve renk seçimi yapılıyor ve buna uygun bir şekilde teknenin her bir yanı süsleniyor. İstersen, dışarıdan organizasyon firmasıyla da dekorasyon için çalışabilirsin.

Antalya düğün teknelerinde verilen davetlerde müzik hizmeti sağlanıyor. Bu hizmet için genellikle DJ’ler bulunuyor. Teknelerde profesyonel DJ’ler istediğin şarkıları çalabiliyorlar. İstersen organizasyon, sorumlularıyla konuşarak farklı bir müzik hizmeti ayarlama ihtimalin mevcut. Gerekli olan ses, sahne ve ışık cihazları da yine mekanlar tarafından kuruluyor. Ayrıca volkan ve konfeti şovları ile ışıltılı bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Antalya tekne düğünleri için bazı firmalar fotoğraf çekim hizmeti de sağlıyor. Dilersen, dışarıdan ekiplerle de anlaşabiliyorsun. Teknelerin rotasına ise birlikte karar verebiliyorsunuz. Bu sayede konuklarına göstermek istediğin sahilleri, koyları ve körfezleri zevkine göre seçebilirsin. Ayrıca teknenin kalkış saatleri gibi ayrıntıları da birlikte belirleyebiliyorsunuz.

Yemekli organizasyonlarda ise teknelerdeki usta şeflerden yardım alınıyor. Profesyonel mutfak ekipleri tarafından enfes menüler hazırlanıyor. Menüler hazırlanırken de taze ve kaliteli malzemeler kullanmayı ihmal etmiyorlar. Farklı beslenen konukların varsa onlara özel menüler de hazırlıyorlar. Menülerin yanında farklı meşrubat seçenekleri ikram ediyorlar. Alkollü içecek servis edilmesini de talep edebilirsin.

Kokteylli bir davet istersen, bu menüleri de alkollü veya alkolsüz bir şekilde hazırlatabiliyorsun. Kokteylli menülerde konuklarına kuru ve yaş pastanın yanı sıra; istediğin pek çok atıştırmalık da servis ediliyor. Ayrıca bazı Antalya tekne firmaları düğün pastanı da konseptine uygun bir şekilde hazırlıyor. Düğününden önce menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanlarını da sağlıyorlar.

Antalya’da Tekne Düğünü Yaparken Nelere Dikkat Etmelisin?

Tüm Şehirler Tekne Düğünü