İzmir Sosyal Tesisler ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

İzmir Sosyal Tesislerde Düğün

Büyüleyici sahillere sahip olmasının yanında en gelişmiş şehirler arasında bulunan İzmir’de düğününü gerçekleştirebileceğin pek çok sosyal tesis bulunuyor. İzmir’de düğün için sosyal tesisler çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Mekanlar şehir manzarasının yanı sıra; farklı seçenekler de sunuyor. Deniz, kır ve orman manzaralarını bulabileceğin İzmir, doğal güzellikleri ile harika ambiyanslar eşliğinde düğün yapmanı sağlıyor.

Açık ve ferah bir alanda düğün yapmak istiyorsan, İzmir’deki sosyal tesisler düğün bahçelerini inceleyebilirsin. Bergama, Buca, Karşıyaka, Konak ve Seferihisar ilçelerinde birbirinden harika kır bahçelerine sahip olan sosyal tesisler bulman mümkün. Ayrıca farklı bir konsept olarak havuz başında düğün gerçekleştirmek istiyorsan, Buca ve Karşıyaka ilçelerindeki sosyal tesislere göz atabilirsin.

İzmir’de sosyal tesisler düğün salonları alternatifleri farklı kapasitelere sahip alanlarıyla hizmet veriyor. Butik ve kalabalık davetlere özel salonlar sayesinde konuk sayına en uygun alanı bulabiliyorsun. Konak Seferihisar ve Selçuk ilçelerini incelediğimizde, 100-200 kişilik düğün düzenleyebileceğin mekanları görüyoruz. Buca, Karşıyaka ve Menemen ilçelerinde ise yemekli düzende 750 ila 1000 kişiye kadar misafirini ağırlayabiliyorsun.

İzmir’deki tesisler düğünler dışında pek çok organizasyona ev sahipliği yapmasıyla da dikkat çekiyor. İzmir’deki sosyal tesisler, kına gecesi düzenleyecek çiftlere özel dekorasyon ve aksesuar hizmetleri sunuyor; evliliğe doğru adım attıkları bu yolda unutulmaz bir davet yaşatıyor. Bunun yanında İzmir sosyal tesisleri, nişanlar için de farklı konseptler ve menü seçenekleri sunarak hayallerindeki organizasyonu gerçekleştiriyor.

Düğününü kapalı bir salonda gerçekleştirmek istiyorsan, İzmir’de oldukça ferah ve geniş davet alanı seçenekleri bulunuyor. Özellikle Foça, Menemen, Seferihisar ve Selçuk ilçelerindeki tesisler her zevke uygun tasarıma sahip salonlar sunuyor. Davet alanlarını, mekanların sunduğu renk çerçevesinde süsleyebilir; sana özel düğün alanını yaratabilirsin. Genellikle davet alanının ortasına büyük bir dans pisti hazırlıyorlar.

İzmir’de Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları Uygun mu?

Sosyal tesisler uygun fiyatlı olmaları sebebiyle davet ve etkinlikler için oldukça tercih ediliyor. İzmir’de sosyal tesisler düğün ücreti ise her ilçede farklılık gösteriyor. Özellikle Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı semtindeki mekanları incelediğimizde, ortalamanın biraz üzerinde fiyatlarla karşılaşıyoruz. Makul fiyat aralığına sahip bir sosyal tesis arıyorsan; Buca, Konak ve Seferihisar ilçelerini inceleyebilirsin.

İzmir’deki sosyal tesisler düğün menüleri için her damak zevkine ve bütçeye hitap edecek yemek çeşitliliğine sahip. Yemekli ve yemeksiz düğünlerde ödeyeceğin fiyat, sunmayı tercih ettiğin menünün içeriğine göre değişiyor. Balık, et ve tavuk içerikli yemekli menülerde toplam rakam farklılık gösteriyor. Ayrıca meşrubatların sınırlı-sınırsız olması da fiyatı etkileyen detaylardan.

İzmir’de belediye sosyal tesisleri düğünler için oldukça uygun fiyatlar talep ediyor. Birçok mekanda hafta içi ve hafta sonuna göre başlangıç fiyatları değişiyor. Hafta sonu genel bir talep yoğunluğu olduğundan mekanlar fiyatları biraz daha yüksek tutmayı tercih ediyor. Ayrıca yaz aylarında düğün sezonu başladığından diğer aylara göre daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsin.

Sosyal tesislerde düzenleyeceğin düğünün için ödeyeceğin fiyat davetli sayına göre değişiyor. Tesislerde fiyatlandırma kişi başı üzerinden yapıldığı için davetli sayın ile bu rakamı çarparak ödeyeceğin tutarı bulabilirsin. Ayrıca davetinin kokteylli ya da yemekli olması da fiyatı etkiliyor. Yemeksiz düğünler yemeklilere kıyasla uygun fiyatlı olduğundan daha çok misafirini ağırlama imkanı bulabiliyorsun.

İzmir Sosyal Tesislerinde Düğünlere Özel Sunulan Hizmetler

Profesyonel şefler konuklarını ve seni büyüleyecek muhteşem lezzetler sunuyorlar. Hem yemekli hem de yemeksiz menü seçenekleri sayesinde her davete hitap edecek menüler mevcut. Hangi menüyü seçeceğine karar veremediysen, düğünden önce yemeklerin tadına bakarak menü içeriğini düzenleme talebinde bulunabilirsin. Ayrıca profesyonel servis ekipleri bütün davet boyunca konuklarının ve senin taleplerini karşılıyor.

İzmir’de sosyal tesisler düğün hizmetleri, kapsamlı bir özellik gösteriyor. Mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon sorumluları sayesinde hayallerindeki düğün alanını yaratabiliyorsun. Masa-sandalye süslemelerinden ışıklandırmaya kadar her detayda senin zevklerini ön plana alıyorlar. Tesisin sana sunduğu süsleme seçeneklerinin dışında özel taleplerin varsa, başka bir organizasyon firmasıyla çalışma imkanın da bulunuyor.

İzmir’deki sosyal tesislerden bazılarında şehir dışından gelecek misafirlerin için konaklama imkanı bulunuyor. Karşıyaka ve Seferihisar’daki sosyal tesislerde konaklama hizmeti bulabilirsin. Bunun yanı sıra; sosyal tesislerin çoğuna hem toplu taşıma hem de özel araçla ulaşım mümkün. Şahsi araçlarıyla gelmeyi tercih eden misafirlerin tesiste bulunan otopark ve vale hizmetinden yararlanarak araçlarını teslim edebilirler.

Sosyal tesislerde unutulmaz bir düğün gerçekleştirebilmen için mekanlar sana son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerini sunuyor. Sistemin kalitesi sayesinde en sevdiğin şarkılar eşliğinde sevdiklerinle dans edebiliyorsun. Ayrıca bu özel gününü ölümsüzleştirmek istiyorsan, sosyal tesislerin anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışabilirsin. Dilersen, kendi anlaştığın fotoğrafçılardan da destek alabilirsin.

Düğünden önce son hazırlıklarını yapmak ve biraz da dinlenmek istiyorsan İzmir’deki sosyal tesislerin sana özel bir gelin-damat odası tahsis ettiğini bilmelisin. Bu odaya özel olarak yapılan ikramların keyfini çıkarıp düğün alanına geçebilirsin. Ayrıca eğlenceye devam etmek istersen, bazı sosyal tesislerde after party alanları bulunuyor. Dilersen, düğünden sonra bu alanda dans etmeye devam edebilirsin.

İzmir Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Avantajları

Tüm Şehirler Sosyal Tesislerde Düğün