Ankara Sosyal Tesisler ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Ankara’daki Sosyal Tesislerde Düğün

Ankara’da sosyal tesisler, düğün organizasyonları için ideal mekanlar sunuyor. Hem şehir merkezine yakınlığı hem de doğal güzellikleri ile çiftlerin ilgisini çekiyor. Mekanlar, ilçelere göre farklılık gösterse de ortalama 700 kişiye hizmet verebilecek kapasite imkanı sağlıyorlar. Birçok farklı konsept seçeneğiyle dilediğin tarzda bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Ayrıca organizasyon ekibi ile görüşerek düğününü hayallerindeki gibi tasarlayabilirsin.

Düğün organizasyonlarında çiftlerin tercihlerine göre değişen farklı hizmetler sunuluyor. Bu hizmetler arasında; açık ve kapalı alanlarda düğün organizasyonları, düğün pastası, fotoğraf çekimi, müzik, dans gösterileri ve daha birçok detay yer alıyor. Her zevke ve bütçeye uygun farklı kapasitelerdeki mekanlar; açık alanları, bahçeleri ve manzaralı teraslarıyla hayalini kurduğun düğünü gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyor.

Ankara’da düğün yapılan sosyal tesislerinin sunduğu avantajlar arasında; profesyonel organizasyon ekibi tarafından dekorasyon ve düzenleme hizmeti, farklı konseptlere uygun temalar, zengin menü seçenekleri, teknik ekipmanlar ve ses sistemi gibi donanımlar bulunuyor. Ayrıca sosyal tesislerin birçoğunda otopark, gardırop, gelin odası ve fotoğraf çekimi için özel alanlar gibi ek hizmetler de sunuluyor.

Ankara’da sosyal tesisler düğün bahçeleri de oldukça çeşitli. Örneğin; Atatürk Orman Çiftliği içerisinde yer alan sosyal tesisler doğal bir manzaraya sahip. Ayrıca Eymir ve Mogan göllerinin yanı sıra; Dikmen Vadisi de manzarasıyla tercih edilebilir mekanlar arasında bulunuyor. Keçiören'deki sosyal tesisler ise şehrin panoramik manzarasını sunuyor. Bu manzaralar çekilecek fotoğraflarına da harika fon sağlıyor!

Ankara sosyal tesislerinde düğün organizasyonu yapmak, büyük bir avantaj sağlayabilir. Çünkü tesisler genellikle şehir merkezine yakın konumda yer alıyor ve böylece konukların ulaşım sorunu yaşamıyor. Ayrıca konuklarının yeme-içme, konaklama ve eğlence gibi ihtiyaçları da karşılanabiliyor. Düğünün için önceden randevu alarak tesisleri ziyaret edebilir ve mekanlar hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsin.

Ankara Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Ankara’da sosyal tesisler düğün ücreti, organizasyonunda tercih edeceğin menüye göre değişiklik gösteriyor. Yemekli menüleri tercih ettiğinde, bütçeni bir tık yüksek tutman gerekiyor. Fakat menülerde küçük değişiklikler yaparak uygun fiyatlarla misafirlerine lezzetli bir deneyim yaşatabilirsin. Çankaya ve Etimesgut ilçelerinde genellikle uygun menü fiyatlarıyla karşılaşabilirsin. Gölbaşı, Kazan ve Sincan’da fiyatlar bir tık daha yüksek olabilir.

Ankara sosyal tesisler düğün salonu seçeneklerinin organizasyon tarihine bağlı olarak farklı fiyatlarda hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Kış mevsiminde ve talebin daha az olduğu hafta içi günlerinde uygun fiyatlı organizasyonlar gerçekleştirebilirsin. Çankaya ve Etimesgut’ta makul fiyatlı mekanlarla anlaşabilirsin. Yenimahalle diğer ilçelere göre daha yüksek fiyatlar sunuyor. Fakat Ankara sosyal tesislerinde de sık sık kampanya yapılıyor.

Ankara’da düğün için sosyal tesislerin konumu ve kalitesi de fiyatları etkiliyor. Yenimahalle genellikle diğer ilçelere bakıldığında yüksek fiyatlarla hizmet veriyor. Kazan ve Gölbaşı ilçelerinde ise ortalamada seyreden mekanlar bulman mümkün. Mekanların kalitesi de ödeyeceğin net rakam üzerinde rol oynuyor. Ulaşımın kolay olması ve mekanların şehir merkezine yakınlığı da fiyatları arttırabiliyor.

Ankara’da düğün yapılacak sosyal tesisler genellikle her bütçeye uyan farklı hizmet paketleri sunuyor. Mekanların sunduğu çeşitli hizmetlerden bütçene uygun olanı seçebilirsin. Ek hizmet talep ettiğinde, ekstra ücretleri toplam fiyata yansıtan mekanlar da var. Hizmetlerin değişiklik gösterdiği paketler arasında fiyat farkı mevcut. Tesislerin dekorasyonu, teknik ekipmanları ve yemek kalitesi de fiyatları etkileyen faktörler arasında.

Ankara sosyal tesislerinde fiyatlar genellikle kişi başı üzerinden belirleniyor. Bu nedenle eğer geniş bir davetli listesine sahipsen, bütçeni biraz yüksek tutman gerekiyor. Geniş katılıma imkan sağlayan sosyal tesislerde yapacağın bir organizasyonda yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsin. Fakat düğününü butik mekanlarda ve daha küçük bir grupla gerçekleştirmek istersen, çok daha uygun fiyatlı sosyal tesisler bulabilirsin.

Ankara Sosyal Tesis Düğünü Hizmet ve Paketleri

Ankara’da sosyal tesisler düğün menüleri farklı seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Yemekli ve yemeksiz menülerden dilediğini seçebilirsin. Yemekli menülerde genellikle beyaz ya da kırmızı et tercih ediliyor. Fakat özel isteklerine göre farklı menüler de oluşturabilirsin. Yemeksiz menü tercih edersen, aperatif menü seçeneklerini düşünebilirsin. Dilersen, kokteyl tarzında bir düğün organizasyonu gerçekleştirme imkanın da bulunuyor.

Ankara sosyal tesisler düğün salonları çeşitli hizmet paketleri sunuyor. Davetli sayına ve temana göre mekanların anlaşmalı olduğu profesyonel organizasyon ekipleri dekorasyon ve düzenlemeleri yapıyor. Süsleme detayları ve renkler zevklerin doğrultusunda seçiliyor. Konsept ve kişi sayısına göre masa düzeni ayarlanıyor. Yenimahalle’deki çeşitli mekanlarda farklı konseptler sunan mekanlar bulabilirsin.

Ankara’da Belediye sosyal tesisleri düğün hizmetleri arasında; fotoğraf ve video çekimi, müzik ve eğlence gibi paketler de yer alıyor. Genellikle müzik ve eğlence hizmetleri DJ’ler tarafından sağlanıyor. Canlı müzik tercih edersen, tesislerin anlaşmalı oldukları müzik grupları ve sanatçılarla anlaşarak eğlence programı hazırlatabilirsin. Bazı tesislerde sunulan after party hizmetiyle eğlencene hız kesmeden devam edebilirsin.

Fotoğraf ve video çekimi hizmetleri de organizasyonun bir parçası olarak sunuluyor. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar, düğün gününü ölümsüzleştirmek için özel çekimler yaparak kaliteli bir hizmet sunuyorlar. Gölbaşı’ndaki muhteşem göl manzarasına eşlik ederek organizasyon gerçekleştirmek istersen, fotoğraflarında da doğal arka fonlar yakalayabilirsin. Ayrıca misafirlerin için ayrı fotoğraf köşeleri de dekore edilebilir.

Ankara Sosyal Tesisler Düğün Avantajları

Tüm Şehirler Sosyal Tesislerde Düğün