Muğla Kulüpler/Davet Alanları ve Fiyatları

Muğla’daki Kulüpler ve Davet Alanları

Türkiye’nin en güzel şehirleri arasında yer alan Muğla’da düğün organizasyonları için hizmet veren birbirinden şık davet mekanları bulunuyor. Açık ve kapalı davet alanları, başta düğün olmak üzere birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Muğla davet alanlarının birçoğu şehrin gözde ilçeleri olan Fethiye ve Bodrum’da konumlandırılıyor. Davet mekanlarının bazıları; Datça, Marmaris, Ortaca ve Ula’da yer alıyor.

Muğla davet mekanlarının büyük çoğunluğu hizmetlerini açık alanda sunuyor. Bahar ve yaz düğünleri için ideal olan açık hava mekanları; havuz başı, bahçe, orman, dere ve deniz kenarı gibi farklı alan özelliklerine sahip. Olumsuz koşullara karşı Muğla düğün davet alanlarının birçoğunda; açılır-kapanır tavan, raylı tente, branda, çadır, güneşlik ve jeneratör bulunuyor.

Muğla davet alanları fiyatlarıyla ve kapasiteleriyle tüm çiftlerin yüzünü güldürüyor. Şehirdeki davet mekanlarının büyük bir kısmı çiftlerden makul rakamlar talep ediyor. Yemekli düğün davet alanları ortalama olarak 300 kişiye hizmet sunabiliyor. Şehirdeki davet yerlerinin birçoğu 100-200 kişilik konuk kapasitesiyle ön plana çıkıyor. Yüksek kapasiteli düğün mekanları ise 750 kişilik yemekli davetler düzenleyebiliyor.

Muğla’nın tertemiz sahilleri, organizasyon otelleri ve zengin yemek çeşitleriyle dikkat çeken restoranları dünyaevine girebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Şehirdeki kulüpler ve davet alanları, manzaralarıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Muğla açık hava kokteyl mekanlarının çoğunda deniz ve doğa manzarası bulunuyor. Panoramik Muğla manzaralı davet alanlarını ise şehir merkezinde bulabilirsin.

Muğla Düğün Davet Mekanlarının Fiyat Aralığı

Muğla kulüpler ve davet alanları fiyatlarıyla her bütçeye hitap ediyor. Düğün davet mekanlarının pek çoğu, avantajlı hizmetlerini uygun ve ortalama fiyatlar karşılığında çiftlere sunuyor. Çiftlerin talepleri ve seçimleri, düğün fiyatlarının belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Standart düğün paketlerine dahil edilmeyen ekstra hizmetler, davetli sayısı, menü ve atıştırmalık opsiyonları gibi unsurlar ücretleri etkiliyor.

Muğla uygun davet alanı alternatiflerinin zenginliğiyle ön plana çıkıyor. Şehirdeki düğün davet mekanlarının büyük bir kısmı ortalamanın altında rakamlara hizmet veriyor. Uygun fiyatlarıyla çiftlerin bütçelerine dost olan kokteyl mekanlarının neredeyse tamamı Fethiye’de yer alıyor. Bodrum, Marmaris, Ula ve Ortaca’daki uygun fiyatlı mekanların birçoğu açık davet alanları ile hizmet veriyor.

Muğlalı çiftlerin tercih edebileceği davet alanları, düğün organizasyonu için ortalama bir fiyat belirliyor. Bu mekanlar; Bodrum, Fethiye ve Marmaris’te bulunuyor. Buradaki ortalama fiyatlı mekanların neredeyse tamamı deniz kenarında yer alıyor. Beyaz ve mavi tonlarının kendini en güzel şekilde gösterdiği davet alanları, 500 konuğa kadar hizmet sunabiliyor. Şehirde, ortalama fiyatlı butik mekanlar da yer alıyor.

Fethiye Ölüdeniz ve Datça Yakaköy’deki davet alanlarının bir kısmında düğün organizasyon fiyatları ortalamanın üzerinde oluyor. Datça’daki düğün davet otellerinde butik çaplı, Fethiye’deki kulüplerde ise yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Muğla lüks davet alanı opsiyonlarının tamamında deniz manzarası bulunuyor. Lüks davet mekanlarında hem çiftleri hem de konukları ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetler bekliyor.

Muğla Düğün Kokteyl Mekanlarının Ayrıcalıklı Hizmetleri

Muğla'da kokteyl yapılacak mekanlar, birbirinden farklı özelliklere sahip olan davet alanlarında çiftlere ve konuklara çeşitli hizmetler sunabiliyor. Davet alanları, çiftlerin zevk ve tercihlerine göre süsleniyor. Süsleme hizmetleri, mekan tasarımı, düğün program akışı, aksesuar temini ve ekip hazırlıklarıyla alanında uzman organizasyon sorumluları ilgileniyor. Çiftler arzu ederlerse farklı bir organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyor.

Muğla kulüpler davet alanlarında hem lezzet hem de sunum açısından herkesi tatmin eden menü ve ikramlıklar bulunuyor. Çiftler, yemekli organizasyonlar için Türk ve dünya mutfağından oluşan zengin menüler arasında seçim yapabiliyor. Muğla davet alanı opsiyonlarının birçoğunda; yemek servisi, ön tadım yapma ve örnek masa hazırlama gibi imkanlar da oluyor.

Muğla’da kokteyl düğünleri yapılan mekanlarda konuklar alana adım attıkları andan itibaren müzik yayını başlıyor. Saat ilerledikçe müziğin ritmi de artıyor. Orkestra ve müzisyenler sayesinde Muğla kokteyl düğün mekanlarında eğlenmeyen kalmıyor. “Düğün bitse de eğlence devam etsin” diyen çiftler, yakın arkadaşlarını da alıp organizasyon mekanının after party alanına geçiyor. Burada DJ unutulmaz bir performans sergiliyor.

Muğla’daki davet alanlarının bir kısmında; fotoğraf, video, karşılama, saç ve makyaj gibi hizmetler de düğün paketlerinin içeriğinde bulunuyor. Şehirdeki çoğu mekanın kendine ait özel bir otoparkı oluyor. Bazı düğün davet mekanlarında otoparkın yanı sıra vale hizmeti de yer alıyor. Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan oteller, çiftlere konaklama ve balayı gibi birçok imkan sunuyor.

Muğlalı Çiftlerin Tercih Edebilecekleri Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüpler / Davet Alanları