İzmir Kulüpler/Davet Alanları ve Fiyatları

Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Saklı Bahçe Event
Kapasite 10 - 900 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
İzmir Seyirtepe
Kapasite 100 - 1500 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Mono Life Event
Kapasite 35 - 75 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Maya Bistro Hotel Beach
Kapasite 75 - 250 Kişi
Kişi Başı 2.000 – 3.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Lavantalı Konak
Kapasite 40 - 300 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Teos Ormancı Tatil Köyü
Kapasite 10 - 250 Kişi
Kişi Başı 1.500 - 2.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Sun Pearl Resort and Beach Otel Çeşme
Kapasite 50 - 750 Kişi
Kişi Başı 2.000 – 3.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Pera Event & More
Kapasite 100 - 750 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
%25
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
VU Event & More
Kapasite 100 - 600 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Times Events & More
Kapasite 50 - 625 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Vual Urla
Kapasite 50 - 400 Kişi
Kişi Başı 750 - 1.000 TL
%16
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Mono Del Sol Beach
Kapasite 20 - 400 Kişi
Kişi Başı 3.000 TL'den fazla
%25
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
ZAZ Restaurant Event
Kapasite 50 - 300 Kişi
Kişi Başı 1.500 - 2.000 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Gözde Stylish Event
Kapasite 100 - 450 Kişi
Kişi Başı 1.000 - 1.500 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
My Terrace Event
Kapasite 50 - 500 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Le BonJardin Urla
Kapasite 30 - 400 Kişi
Kişi Başı 3.000 TL'den fazla
Kulüpler/Davet Alanları İzmir
Kavagan House
Kapasite 30 - 150 Kişi
Kişi Başı 500 - 750 TL

İzmir’deki Kulüpler ve Davet Alanları

Gece hayatı ve eğlence sektörü açısından oldukça canlı bir şehir olan İzmir'de birçok farklı kulüp ve davet alanı bulunuyor. İzmir'de; düğün, nişan, kokteyl ve özel etkinlikler için farklı özelliklere sahip mekanlarla karşılaşabilirsin. Bu mekanlar; geniş ve ferah salonları, kaliteli teknik ekipmanları, zengin menü seçenekleri ve şık dekorasyonlarıyla çiftlerin son zamanlarda oldukça dikkatini çekiyor.

Davet alanları, genellikle iç ve dış mekanları ile hizmet veriyor. Kapalı alanlar, özel bir atmosfer yaratmak için aydınlatma, dekorasyon ve mobilyalarla özenle tasarlanıyor. Dış mekanlar ise çim alanlarda, havuz kenarlarında, teraslarda ve bahçelerde olabilir. Mekanlar, ortalama 650 kişilik yemekli kapasite imkanıyla hizmet veriyor. İzmir davet alanı seçenekleri arasından mevsime uygun seçim yapabilirsin.

İzmir’de düğün yapmak isteyen çiftler için birçok farklı seçenek mevcut. Klasik ve geleneksel tarzdaki düğünlerden, modern ve şık dekore edilen düğünlere kadar her türlü zevke uygun mekanlar bulunuyor. Ayrıca plajda veya doğal ortamlarda düğün yapmak isteyenler için de kulüpler ideal bir tercih. Davet alanları genellikle Bornova, Karşıyaka ve Çeşme gibi semtlerde yer alıyor.

İzmir’deki kokteyl düğün mekanları; güzel manzaraları, kaliteli hizmetleri ve zengin menü seçenekleri ile çiftler ve konuklarına unutulmaz bir deneyim sunuyor. Eğer samimi ve özel bir etkinlik planlıyorsan, İzmir'deki kulüplerin sunduğu hizmetleri inceleyebilir ve sana uygun bir alan seçebilirsin. Balçova ve Çeşme’de kır veya plaj konseptli farklı mekan seçeneklerini bulabilirsin.

İzmir açık hava kokteyl mekanları, geleneksellikten uzak bir düğün düzenlemek isteyenler için birçok farklı seçenek ve imkan sunuyor. Bütçen ve tarzın tarzını doğrultusunda uygun bir mekan seçerek unutulmaz bir etkinlik planlayabilirsin. Ancak yoğun talep nedeniyle birçok tarih için mekanlar hızlı doluyor. Erken rezervasyon yaparak istediğin tarihi yakalayabilir; avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsin.

İzmir’de Davet Alanları Fiyatları Nasıl?

İzmir düğün davet mekanları, genellikle etkinlik tarihine bağlı olarak değişen fiyatlandırma seçenekleri sunuyor. Yaz aylarında fazla talep olduğundan fiyatlarda artış gözlemliyoruz. Hafta sonları da hafta içine göre yüksek fiyatlı oluyor. Talebin yoğun olduğu dönemlerde uygun fiyatlarla düğün organizasyonu gerçekleştirmek için erken rezervasyon avantajlarını takip etmelisin. Böylece fiyatlar yükselmeden mekanları kiralayabilirsin.

İzmir’de kulüpler ve davet alanları fiyat konusunda bulundukları bölgelere göre farklılaşabiliyor. Örneğin; Konak, şehrin merkezi olduğundan birçok farklı fiyat seçeneği sunan davet alanları bulunduruyor. Karşıyaka ve Bornova ise popüler semtlerden oldukları için her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Güzelbahçe, Urla ve Çeşme gibi deniz manzarası sunan ilçelerdeki davet alanlarına daha yüksek ücret ödeyebilirsin.

İzmir’deki uygun davet alanları daha çok yemeksiz organizasyonları ile ünlü. Yemekli düğünlerde ise menü seçimi ve kişi başı fiyat belirleme gibi detaylar önemli oluyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise sadece mekan kirası ödemen yetiyor. Düğününe dair beklediğin hizmetlere göre yemekli veya yemeksiz seçenekleri değerlendirebilirsin. Dikili, Çeşme ve Karşıyaka’da uygun fiyatlara yemekli düğün sunan mekanlar bulabilirsin.

Davetli sayısı ve mekanların büyüklüğü de İzmir’deki kulüp ve davet alanlarının fiyatlarını etkiliyor. İzmir butik davet alanı alternatifleri genellikle az sayıda konukla gerçekleştiğinden, makul bir rakamla karşılaşabilirsin. Çeşme, Güzelbahçe ve Konak’ta bu tarz mekanları kolaylıkla bulabilirsin. Mekanların kapasiteleri arttıkça fiyatlar yükseliyor. Fakat Buca’da geniş kapasiteli ve ortalamada seyreden kulüpler ile davet alanlarını bulabilirsin.

Düğün organizasyonlarında dekorasyon ve müzik gibi detaylar da fiyatları etkileyen faktörler arasında. Mekanlar genellikle dekorasyon seçenekleri sunuyor. Ancak istediğin özel bir dekorasyon varsa, ek ücret ödeyebilirsin. Davet mekanları çoğunlukla her bütçeye hitap edebilecek farklı hizmet paketleri hazırlıyor. Böylece bütçene en uygun paketi tercih edebilirsin. Hizmetlerdeki ek istekleriniz de fiyatlara ekstra olarak yansıyabilir.

İzmir Kulüpler Davet Alanlarının Hizmet Paketleri

Düğün organizasyonlarının başarısı için dekorasyon seçimi büyük önem taşıyor. İzmir düğün kokteyl mekanları; özel çiçek aranjmanları, göz alıcı masa süslemeleri, çeşitli dekorasyon ögeleri ve etkileyici ışıklandırmalar ile hayallerini gerçekleştirmeni sağlıyor. Bornova ve Çeşme ilçelerindeki pek çok farklı süsleme imkanı sunan mekanlar, konseptine göre bir dekorasyon seçimi yapma fırsatı tanıyor.

İzmir'de kokteyl yapılacak mekanlar zengin menüleriyle hayallerindeki lezzetleri etkinliğine taşıyor. Yemekli ya da yemeksiz menüler arasından tercihinize göre seçim yapabilirsin. Özellikle kulüp tarzı mekanlarda genellikle yemeksiz menüler tercih ediliyor. Bu etkinliklerde konukların için aperatif tabaklar hazırlanıyor. Ayrıca, Karşıyaka, Balçova ve Bornova gibi İzmir'in farklı semtlerinde, çeşitli menü seçenekleri sunan mekanlar da mevcuttur.

İzmir davet mekanları, özel günlerin için profesyonel ses, sahne ve ışık sistemleriyle hizmet veriyor. Anlaşmalı oldukları yetenekli müzisyenlerle, canlı müzik deneyimini düğününde yaşamanı sağlıyorlar. Tarzına ve tercihlerine uygun müzik listeleri oluşturuluyor. DJ hizmetiyle de farklı tarzlardaki şarkıların tadını çıkarabilirsin. Müzik hizmetine after party ile gece yarısından sonra devam edebilir, unutulmaz bir gece geçirebilirsin.

İzmir düğün ve davet mekanları, fotoğraf ve video çekimi için de imkan sağlıyor. Profesyonel fotoğrafçılarla çalışarak özel gününün en güzel anlarını ölümsüzleştiriyorlar. Ayrıca mekanların güzel mimarisi ve dekorasyonu da fotoğraf çekimi için harika bir arka plan oluşturuyor. Çeşme, Urla ve Seferihisar’da doğa ve deniz manzarasını arkana alarak eşsiz fotoğraf karelerine sahip olabilirsin!

İzmir Düğün Davet Alanlarının Manzaraları ve Özellikleri

Tüm Şehirler Kulüpler / Davet Alanları