Aydın Kulüpler/Davet Alanları ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Aydın Kulüpler ve Davet Alanları

Aydın’daki kulüpler ve davet alanları, eğlenmeyi seven çiftlerin gönül rahatlığıyla tercih ettikleri düğün mekanlarının başında geliyor. Geleneksellik ve sıradanlıktan uzak bir düğün organize etmek isteyen Aydınlı çiftler kulüplerde karar kılıyor. Aydın düğün davet mekanları, yoğun olarak Kuşadası’nda yer alıyor. Kuşadası’ndaki davet alanları, her çiftin bütçesine ve davetli sayısına hitap ediyor.

Merkez, Didim, Efeler, Nazilli ve Söke’de birbirinden güzel kokteyl mekanları bulunuyor. Aydın davet mekanları; restoranda, sahilde, otelde, düğün salonunda ve sosyal tesislerde hizmet verebiliyor. Yemekli, yemeksiz veya kokteylli düğün organizasyonunu düzenleyebileceğin bu mekanların birçoğu hem açık hem de kapalı davet alanlarında konuk ağırlayabiliyor. Davet alanlarının geniş bir fiyat skalası oluyor.

Aydın düğün davet alanlarının ortalama olarak 400-500 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Kulüpler ve davet yerleri, hizmetlerini 200 kişiden başlayıp 2.000 konuğa kadar sunabiliyor. Konuk ağırlama kapasitesi ortalamanın altında olan butik düğün mekanları; Kuşadası, Merkez ve Söke’de yer alıyor. Merkez, Efeler, Didim ve Kuşadası’ndaki davet alanları ise yüksek kapasitesiyle ön plana çıkıyor.

Aydın açık hava kokteyl mekanları; bahçede, havuz başında ve deniz kenarında konumlandırılıyor. Düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin kır bahçelerinin zemini çim alan ile kaplı oluyor. Açık hava mekanlarının birçoğunda, beton veya taş bir yüzeyden oluşan dans pisti bulunuyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı davet salonlarının bazılarında konuklarının kullanabileceği bir teras da yer alıyor.

Aydın manzaralı davet alanlarıyla çiftlerden ve konuklardan tam puan alıyor. Aydınlı çiftler, deniz manzaralı kokteyl mekanlarına bir hayli ilgi gösteriyor. Doğa, göl ve körfez manzarasının bulunduğu davet mekanlarında huzurlu bir atmosfer oluyor. Ayrıca Aydın düğün kokteyl mekanlarının bir kısmında şehir, kale, kır ve bahçe manzarası da bulunabiliyor.

Aydın Kulüpler ve Davet Alanları Fiyatları

Aydın uygun davet alanı opsiyonlarıyla öne çıkıyor. Düğün organizasyonları için hizmet veren kulüpler ve davet alanları, Aydınlı çiftlerden bir hayli uygun rakamlar talep ediyor. Didim, Efeler ve Kuşadası’ndaki davet alanlarında bütçe dostu düğün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor. Merkez, Nazilli ve Söke ilçelerinde de uygun fiyatlı davet alanları yer alıyor.

Aydın davet alanları fiyatlarının ortalamada olduğu yerler, Kuşadası’nda bulunuyor. Buradaki düğün davet alanları modern dekorasyonlarıyla genç çiftlerin ilgisini çekiyor. Ortalama fiyatlı açık davet alanları; bahçede, deniz kenarında ve havuz başında konumlandırılıyor. Kara Ova Mahallesi ve Yılancı Burnu Sokak’ta düğün organizasyonunu düzenleyebileceğin kapalı davet salonları da bulunuyor. Bu mekanlarda makul fiyatlı organizasyonlar yapılabiliyor.

Aydın’da kokteyl yapılacak mekanların bir kısmında fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor. Lüks hizmetler için ortalamanın üzerinde fiyatlar talep eden davet alanları, Merkez’de yer alıyor. Buradaki mekanlar hem açık hem de kapalı davet alanında hizmet verebiliyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden düğün davet alanlarının 750-1.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Bu mekanlarda yemyeşil bir kır manzarası yer alıyor.

“Düğün paketlerinin içerisinde organizasyonum için gerekli olan tüm hizmetler bulunsun istiyorum” diyen çiftler, Aydın lüks davet alanı opsiyonlarını değerlendiriyor. Lüks davet alanlarında fiyatlar yüksek skalada oluyor. Düğün organizasyonu için yüksek bir bütçe belirleyen Aydınlı çiftler, Kuşadası Türkmen Mahallesi’ndeki lüks otelleri severek tercih ediyor. Maksimum 500 konuğa hizmet sunabilen bu mekanlarda deniz manzarası bulunuyor.

Aydın Davet Alanlarının Hizmet Yelpazesi

Aydın davet alanları, çiftlerin özel ve anlamlı günlerine muhteşem hizmetleriyle ortak oluyor. Düğün davet alanları, profesyonel ekiplerle ve yetkili firmalarla birlikte çalışmaya özen gösteriyor. Kulüpler ve davet alanlarının anlaşmalı olduğu organizasyon sorumluları, çiftlerin düğününü en güzel şekilde planlıyor. Düğün planlaması yapılırken, çiftlerin istek ve beklentileri göz önünde tutuluyor. Her adım bu doğrultuda atılıyor.

Aydın davet alanı opsiyonlarının vazgeçilmez hizmetleri arasında müzik ve eğlence bulunuyor. Canlı müzik hizmetinin olduğu davet alanları, çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Profesyonel ses sistemleri ve jeneratör sayesinde müzik kesintiye uğramıyor. After party alanında eğlencenin dozunu artırmak isteyen çiftler, DJ performansı ve dans gösterisi gibi ekstra olanaklardan da yararlanabiliyor.

Aydın kulüpler davet alanlarında; yemekli, yemeksiz veya kokteylli bir düğün organize edilebiliyor. Davet alanları, yemekli düğün organizasyonları için birbirinden zengin menüler hazırlıyor. Özellikle içerisinde deniz ürünlerinin bulunduğu menüler, Aydınlı çiftler tarafından rağbet görüyor. Şehirdeki düğün davet mekanlarının birçoğu; mutfak ekibiyle, usta şeflerle, yemek firmalarıyla ve servis elemanlarıyla birlikte çalışıyor.

Aydın davet alanlarının bir kısmı otelde hizmet veriyor. Düğün otellerinde, konaklama ve balayı gibi imkanlar yer alıyor. Düğün davet mekanları, çiftler için bir hazırlık odası tahsis ediyor. Çiftlerin son hazırlıklarını tamamlamaya çalıştıkları heyecanlı anlar objektiflere yansıyor. Fotoğraf ve video çekimleri düğün sonuna kadar devam ediyor. Davet alanlarında otopark ve vale hizmeti de olabiliyor.

Aydın Kokteyl Mekanlarının Süslemeleri

Tüm Şehirler Kulüpler / Davet Alanları