Adana Kulüpler/Davet Alanları ve Fiyatları

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Adana Kulüpler ve Davet Alanları

Tarihi dokusuyla ve yemek kültürüyle herkesi büyüleyen Adana, kulüpler ve davet alanlarıyla unutulmaz düğünlere imza atıyor. Birbirinden güzel manzara seçeneklerine sahip olan Adana’da, özellikle şehrin tarihi dokusunu hissetmek istiyorsan, Çukurova ilçesini inceleyebilirsin. Ayrıca doğayla iç içe bir mekan arayışındaysan da yine Çukurova ve Yüreğir ilçeleri senin için uygun olabilir.

Adana düğün davet alanları butik ve kalabalık organizasyonlara özel salon seçenekleri sunuyor. Yemekli ve yemeksiz davetlere göre mekanın kapasitesi değişiklik gösterebiliyor. Yemekli bir düğünde ortalama 200 ila 1.000 kişiye kadar misafiri ağırlayabilirsin. Adana butik davet alanı seçeneklerini incelediğimizde, Seyhan ve Adnan Menderes ilçelerinde bulunan salonlarda samimi bir düğün gerçekleştirmenin mümkün olduğunu görüyoruz.

Yaz ve bahar aylarında unutulmaz bir düğün yapmak istiyorsan, Adana açık hava kokteyl mekanlarına göz atabilirsin. Yüreğir ve Çukurova’da gerçek çim zemine sahip geniş alanlarda düğününü gerçekleştirebilirsin. Havuz başı seçeneği bulunan bahçeler, kokteylli düğünler için oldukça uygun. Ayrıca mekanlarda olumsuz hava koşullarına karşı ek kapalı alan bulunması, davetinin yarıda kesilmemesini sağlıyor.

Adana kulüpler davet alanlarına baktığımızda, oldukça geniş salon seçenekleriyle karşılaşıyoruz. Hemen hemen her ilçede birden fazla kapalı davet alanı bulabilirsin. Yüksek tavanlı olan salonlar ferah bir alan sağlarken, kolonsuz yapıda olmaları da konuklarına ve sana rahat bir hareket alanı sunuyor. Ayrıca salonların gelişmiş havalandırma sistemleri davet boyunca havadar bir ortamda eğlenmeni sağlıyor.

Adana davet mekanlarının neredeyse hepsi şehir merkezine yakın bir konumda olması sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Mekanlara özel araçla ulaşılabildiği gibi; metro, otobüs ve dolmuş gibi seçenekler de bulunuyor. Ayrıca özel araçlarıyla gelmeyi tercih eden misafirlerin için davet alanlarının kapasitesine uygun otopark hizmeti bulunuyor. Böylece düğüne gelen bütün konukların araçlarını rahatlıkla park edebiliyor.

Adana’da Davet Alanları Fiyatları Nasıl?

Cebini yormayacak bir mekan arayışındaysan, Adana uygun davet alanı konusunda oldukça fazla seçenek sunuyor. Adnan Menderes ve Yüreğir ilçelerinde, diğer kulüp ve davet alanlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlı düğün gerçekleştirebilirsin. Biraz daha yüksek fiyatlı ve Adana lüks davet alanı seçeneklerine bakarsak, Seyhan ve Çukurova’da bulunan mekanların ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Düğünün için ayırman gereken bütçe, davetinin yemekli ya da yemeksiz olmasına göre değişiklik gösteriyor. Adana’da kokteyl yapılacak mekanlar, sade ve lezzetli menü seçenekleriyle uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirme imkanı sunuyor. Eğer yemekli bir düğün düzenlemek istiyorsan, ana yemek tercihine göre fiyatlar değişiyor. Kırmızı et içeren menüler, beyaz etli olanlara göre yüksek fiyatlı oluyor.

Adana kulüpler ve davet alanları fiyatlarını belirleyen diğer bir nokta da almak istediğin hizmetlerin içeriği. Mekanlar evlenecek çiftlerin bütçesini zorlamayacak ve her ihtiyaca hitap edecek standart hizmet paketleri sunuyor. Paketlerin içeriği genel olarak; dekorasyon, servis, ses ve ışık ekipmanları gibi hizmetlerden oluşuyor. After party ve özel menü oluşturma gibi hizmetlerde ekstra ücret ödemelisin.

Adana’daki davet alanlarında düğünlerin fiyatlandırması kişi başı üzerinden yapılıyor. Tercih ettiğin menü ve alacağın hizmetler göz önünde bulundurulduğunda mekanlar kişi başı fiyatı belirliyor. Düğün için ödemen gereken miktarı da kişi sayın ile çarparak bulabilirsin. Eğer uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan, daha butik bir davet gerçekleştirmeyi düşünebilirsin.

Adana Davet Alanlarında Alabileceğin Hizmetler

Adana’da Kulüp ve Davet Alanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin?

Hayallerindeki düğünü gerçekleştireceğin mekanın taleplerini karşılaması önemli. Adana düğün davet mekanlarını incelerken sundukları hizmetlere göz atabilirsin. Gelin odası, ses ekipmanları, vale, kameraman ve düğün pastası gibi hizmetlerin bulunup bulunmamasına göre mekan tercihi yapabilirsin. Ayrıca davet alanlarının sunduğu ekstra hizmetler de önemli. After ve before party imkanı bulunan mekanları da inceleyebilirsin.

Davet alanının kişi sayına uygun olması da önemli detaylar arasında yer alıyor. Butik düğünler için çok büyük bir salon tercih ettiğinde arkada kalan boş sandalyeler hoş bir görüntü oluşturmuyor. Bunun için davetli sayından ortalama 50-100 kişi daha fazla olacak şekilde ek bir yer ayırman ve aşırı büyük bir yer seçmemen daha uygun olabilir.

Mekanların yemekli ve yemeksiz davetler için uygun masa ve sandalyelere sahip olması hem alanın daha güzel görünmesini hem de konuklarının rahat etmesini sağlıyor. Adana kokteyl düğün mekanlarını incelerken genel olarak bistro masaların kullanıldığı davet alanlarını seçerek daha fazla misafirini ağırlayabilirsin. Yemekli düğünler için yuvarlak ve dikdörtgen masa seçenekleri farklı düzenlerde davetini gerçekleştirmeni sağlıyor.

Düğününde konuklarına sunacağın yemek çeşitlerinin her damak zevkine uygun olmasını isteyebilirsin. Bunun için mekanların özel beslenen konuklarına ve minik misafirlerine uygun yemekler hazırlıyor olması önemli. Adana’da gerçekleşen düğünlerde genel olarak etli yemeklerle karşılaşabilirsin. Bu yüzden vegan, vejetaryen ve diyabet yemekleri menüye ekleyerek konuklarının kendi beslenmelerine uygun lezzetler tatmasını sağlayabilirsin.

Adana kulüpler ve davet alanlarında birlikte çalışacağın ekibin tecrübeli ve profesyonel olması kusursuz bir davet geçirmeni sağlayabilir. Mekanların daha önce gerçekleştirmiş olduğu düğünlere göz atarak çalışma stilleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Servis ekibi, aşçılar, organizatörler ve fotoğrafçılar gibi pek çok firma hakkında önceden bilgi almayı talep edebilirsin.

Tüm Şehirler Kulüpler / Davet Alanları